Слухати Радіо

Зараз в ефірі

10:30

У ваших намірах

В ефірі

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Розарій

13:00

Свята Літургія з церкви Різдва Богородиці (Львів)

14:00

Пісня Перемоги

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Розарій

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Житія святих

Хто твій лікар? "Буря покаже на якій опорі стоїть твій дім життя", - брат-францисканець Микола Орач

Поділитись з друзями
"Щоб будувати на міцному фундаменті своє життя рекомендовано додати на кожен день Слово Боже, молитву, Таїнства, спільноту і поступово ви усвідомите, що Бог  турбується просто так", - брат-францисканець Микола Орач. Парафія Преображення Господнього, м. Бориспіль.
«Отже, кожен, хто слухає слова Мої й виконує їх, подібний до мудрого чоловіка, який звів будинок свій на камені. І коли пішов дощ, і настала повінь, та знявся вітер і вдарив по будівлі, той дім не впав, бо був збудований на камені. Проте кожен, хто слухає слова Мої, але не виконує їх, подібний до нерозсудливого чоловіка, який звів будинок свій на піску. І коли пішов дощ, і настала повінь, і знявся вітер і вдарив по будівлі, той дім повалився зі страшним гуркотом». Євангеліє від Матвія 7:24-28.  Так Син Божий пояснює, як рекомендовано переживати складні періоди. 

Для мене твердою опорою є віра та сам Бог. Людині, яка будує свою віру на Ньому, завжди знайдуться сили пережити труднощі життя. Тут йдеться про постійність відносин із Богом, що досягається систематичним розвитком глибоких взаємин із Ним. Коли людина хвора то знає де шукати рятунок і крокує до лікаря. Так само й людина, яка перебуває в спільноті. Особа, яка протягом свого життя не долучилася до спільноти, шукає підтримки в девіантних речах: алкоголі, серіалах, наркотиках... Але коли ти відвідуєш спільноту, то в тяжкий період життя будеш йти туди шукати підтримку.

Хто твій лікар сьогодні? До кого ти біжиш про допомогу? Саме буря дасть зрозуміти на якій опорі стоїть твій дім життя. Щоб будувати на міцному фундаменті рекомендовано додати на кожен день Слово Боже, молитву, Таїнства, спільноту і поступово ви усвідомите, що Бог пробачає та турбується просто так. Тож використовуйте те, що вже випробувано віками та йдіть шляхом торованим мільйонами християн по всьому світу.

Майте на увазі, що окрім матеріального світу є також і духовний світ, який впливає на людину. Коли ми предстанемо перед Богом то тільки тоді дізнаємося про важливість усіх молитов, які звершувалися за нас різними людьми та ангелами. Важливою для людини є спільнота, особливо в час кризових хвиль, що накривають нас.

Брат-францисканець Микола Орач. Парафія Преображення Господнього, м. Бориспіль.
ПОНЕДІЛОК Свята Меса – 18.00
ВІВТОРОК Свята Меса – 8.00
СЕРЕДА Свята Меса – 18.00
ЧЕТВЕР Свята Меса – 8.00
П’ЯТНИЦЯ Свята Меса – 18.00
СУБОТА Свята Меса – 9.00
НЕДІЛЯ Свята Меса – 10.00; Свята Меса – 18.00
Сповідь щоденно перед Євхаристією, є можливість домовитись індивідуально.
Слухати інші програми

Відгуки

"Ангели допомагають нам у боротьбі", - сестра Юлія Заводовська

"Ангели допомагають нам у боротьбі", - сестра Юлія Заводовська

Молитися ДО ангелів чи З ангелами? Досліджуємо молитву з монахинею Згромадження Сестер від Ангелів сестрою Юлією Заводовською (м. Вінниця).

"Зрештою, я знайшла своє місце в церкві", - свята Тереза з Лізьє

"Зрештою, я знайшла своє місце в церкві", - свята Тереза з Лізьє

Про останні дні життя та рукопис "М" сестри Терези з Лізьє розповідає настоятель Всеукраїнського санктуарію Матері Божої Святого Скапулярію у Бердичеві, отець Віталій Козак.

Горіти, а не вигоряти: "Бережіть себе, а не тільки інших", - отець Володимир Совінський

Горіти, а не вигоряти: "Бережіть себе, а не тільки інших", - отець Володимир Совінський

Про симптоми емоційного вигорання розповідає душпастир медичних працівників та педагогів, асистент третього домініканського ордену в Мурафі, отець Володимир Совінський.
"Важливо не соромитися власного безсилля та відкривати рани Богу", - отець Григорій Рогацький

"Важливо не соромитися власного безсилля та відкривати рани Богу", - отець Григорій Рогацький

"Така людина знаходить впевненість у Бозі та пишається не своїми здобутками, а Його присутністю". Про силу в безсиллі розповідає отець Григорій Рогацький. Згромадження Воплоченого Слова, УГКЦ, м. Івано-Франківськ.
Де є Бог?

Де є Бог?

Отець Артур Сподар говорить про те, де і в чому можна побачити Господа.