Слухати Радіо

Зараз в ефірі

10:30

У ваших намірах

В ефірі

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Хресна Дорога

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Новини

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з Санктуарію Бога Отця Милосердного (Запоріжжя)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

Хвороба - це дар Бога та хрест. Недуга нагадує нам, що ми не всемогутні, - отець Міхал Бранкевич

Як надіятися на Бога в час хвороби розповідає отець Міхал Бранкевич. "Хвороба - це час для постійної молитви, переосмислення та свідчення".
Тема надії на Бога дуже широка. Бог створив нас так, що в нашій слабкості ми маємо обмеження. Тяжко назвати хворобу даром, адже для нас це випробування коли потрібно докладати зусилля, щоб одужати. Хвороба - це хрест даний нам і вона показує нам, що ми не всемогутні, - розповідає отець Міхал Бранкевич.

Хвороба - це дар Бога нам. Це звучить, як парадокс, але вона наближає нас до Бога. Я сьогодні знаходжуся в лікарні та довіряю лікарям. І вважаю, що найгіршим у такому стані є розчарування. Це коли ми запитуємо у Бога: де ж Він?

Хвороба також є можливістю свідчити. Адже тільки з Богом ми можемо прожити час рефлексії, можемо бути більше незалежними та повністю зосередитися на Ньому. Ми можемо почути Духа Святого, який опікується нами.

Лікарі лікують тіло, але не звертають увагу на душу. Людина хвора почувається зляканою. Я вважаю, що існує сильний зв'язок між душею та тілом. Саме завдяки нашому стану духа ми можемо допомогти чи зашкодити тілу на шляху до одужання.

Мене найбільше лякало, коли люди, які захворіли впадали в паніку. Вважаю, що багато людей швидше б видужували якби трималися позитивного погляду на життя та хворобу свою.

Я після операції переживав сильні напливи болю, що не був у стані піклуватися про іншого, все чекав поки почнуть діяти ліки. Але коли приходить звільнення від болю то й переймання проходять. Але обмеження в час хвороби можуть дратувати бо ти невзмозі так швидко щось робити, як хотів би.

У таких випадках ми забуваємо про нашу душу. Саме тому й хвороба допомагає виявити та звільнити нас від гордині, комфорту, зневаги, трудоголізму, хибних пріорітетів тощо. Хвороба - це час для постійної молитви.

Ісус сказав що світильника ставлять на висоті, щоб освітлював. Саме в такий період ми можемо говорити про Ісуса Христа. В лікарні є багато можливостей для свідчення. У лікарні де я знаходжуся приходить священник, щоб здійснити Причастя і кожен бажаючий може взяти участь в Євхаристії. Господь хоче нам дуже допомагати. Якщо ти знаходишся зараз у лікарні то молися, адже Господь хоче, щоб ти був знаком на цьому місці.

Отець Міхал Бранкевич

Слухати програми про хворобу та свідчення
Хвороба - шлях до переосмислення
Величезна кількість ліків токсична
Хвороба торкається не тільки тіла, а й душі
Таїнство Єлеопомазання
12 кроків звільнення від алкоголізму

Святий Петро Хризолог

Святий Петро Хризолог

Про історію життя святого Петра Хризолога розповідає священник парафії Володимира та Ольги УГКЦ, викладач богослов'я в Українському Католицькому Університеті (м. Львів) отець Олег Кіндій.
"Згромадження сестер від Ангелів є невидимим продовженням рук священників", - с. Юлія Заводовська

"Згромадження сестер від Ангелів є невидимим продовженням рук священників", - с. Юлія Заводовська

"Бути невидимими продовженням рук священника. Ми не носимо хабіт, а працюємо в лікарнях, школах та інших закладах, де свідчимо про Бога та Церкву", - про Згромадження Сестри від Ангелів розповідає сестра Юлія Заводовська.


10 років Комісії душпатирства молоді. "Ми маємо багато ідей, щодо комунікації з молоддю та можливості їх реалізації", - єпископ Ян Собіло

10 років Комісії душпатирства молоді. "Ми маємо багато ідей, щодо комунікації з молоддю та можливості їх реалізації", - єпископ Ян Собіло

"В дієцезіях, де є активні душпастирі молоді, відбуваються численні зустрічі та паломництва - народжується більше покликань. Беручи участь у житті Церкви молоді люди залучаються до служіння і так з'являються нові ідеї, які передаються Комісії для реалізації та залучення", - єпископ-помічник Харківсько Запорізької дієцезії, Голова Комісії душпатсирства молоді, Ян Собіло.

"Єпископ Броніслав був мотиватором відродження монашого францисканського життя в Україні", - бр. Андрій Немченко

"Єпископ Броніслав був мотиватором відродження монашого францисканського життя в Україні", - бр. Андрій Немченко

Брат менший, францисканець Андрій Немченко в програмі "У Ваших намірах" розповідає, чим запам'ятався блаженної пам'яті єпископ Броніслав Бернацький. Отець Андрій з єпископом знайомі давно, адже народилися в одній місцевості, потім перебували в одному ордені. "Єпископ з вигляду був серйозним і суворим, однак, перебуваючи з підлітками, часто сміявся", - згадує о. Андрій.
“Де панує темрява, біль і смерть, там дуже гарно видно світло”, - Марія Томишинець про відвідування поранених

“Де панує темрява, біль і смерть, там дуже гарно видно світло”, - Марія Томишинець про відвідування поранених

На передачу “У Ваших намірах” завітали незвичайні гості - дві рідні сестри Марія і Василина Томишинець. Більше десяти років вони невтомно відвідують поранених захисників, які перебувають на лікуванні у госпіталях Києва та Ірпеня.