Слухати Радіо

Зараз в ефірі

12:00

Царице Неба

В ефірі

Пісня Перемоги

13:00

Трансляція Літургії із Собору Успіння Пресвятої Богородиці (м.Чернівці)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В Родині Радіо Марія

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:10

Новини

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з храму св. Яна з Дуклі (Житомир)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

Хвороба - це дар Бога та хрест. Недуга нагадує нам, що ми не всемогутні, - отець Міхал Бранкевич

Поділитись з друзями
Як надіятися на Бога в час хвороби розповідає отець Міхал Бранкевич. "Хвороба - це час для постійної молитви, переосмислення та свідчення".
Тема надії на Бога дуже широка. Бог створив нас так, що в нашій слабкості ми маємо обмеження. Тяжко назвати хворобу даром, адже для нас це випробування коли потрібно докладати зусилля, щоб одужати. Хвороба - це хрест даний нам і вона показує нам, що ми не всемогутні, - розповідає отець Міхал Бранкевич.

Хвороба - це дар Бога нам. Це звучить, як парадокс, але вона наближає нас до Бога. Я сьогодні знаходжуся в лікарні та довіряю лікарям. І вважаю, що найгіршим у такому стані є розчарування. Це коли ми запитуємо у Бога: де ж Він?

Хвороба також є можливістю свідчити. Адже тільки з Богом ми можемо прожити час рефлексії, можемо бути більше незалежними та повністю зосередитися на Ньому. Ми можемо почути Духа Святого, який опікується нами.

Лікарі лікують тіло, але не звертають увагу на душу. Людина хвора почувається зляканою. Я вважаю, що існує сильний зв'язок між душею та тілом. Саме завдяки нашому стану духа ми можемо допомогти чи зашкодити тілу на шляху до одужання.

Мене найбільше лякало, коли люди, які захворіли впадали в паніку. Вважаю, що багато людей швидше б видужували якби трималися позитивного погляду на життя та хворобу свою.

Я після операції переживав сильні напливи болю, що не був у стані піклуватися про іншого, все чекав поки почнуть діяти ліки. Але коли приходить звільнення від болю то й переймання проходять. Але обмеження в час хвороби можуть дратувати бо ти невзмозі так швидко щось робити, як хотів би.

У таких випадках ми забуваємо про нашу душу. Саме тому й хвороба допомагає виявити та звільнити нас від гордині, комфорту, зневаги, трудоголізму, хибних пріорітетів тощо. Хвороба - це час для постійної молитви.

Ісус сказав що світильника ставлять на висоті, щоб освітлював. Саме в такий період ми можемо говорити про Ісуса Христа. В лікарні є багато можливостей для свідчення. У лікарні де я знаходжуся приходить священник, щоб здійснити Причастя і кожен бажаючий може взяти участь в Євхаристії. Господь хоче нам дуже допомагати. Якщо ти знаходишся зараз у лікарні то молися, адже Господь хоче, щоб ти був знаком на цьому місці.

Отець Міхал Бранкевич

Слухати програми про хворобу та свідчення
Хвороба - шлях до переосмислення
Величезна кількість ліків токсична
Хвороба торкається не тільки тіла, а й душі
Таїнство Єлеопомазання
12 кроків звільнення від алкоголізму

Відгуки

Отець Вальдемар Павелець про своє служіння на Радіо Марія Україна

Отець Вальдемар Павелець про своє служіння на Радіо Марія Україна

Багаторічний автор програм на Радіо Марія Україна, отець Вальдемар Павелець розповідає про те, чим для нього є служіння в студії Радіо Марія. Священник згадує час в який він відчув найбільшу потребу бути в студії Радіо Марія, це були перші місяці широкомасштабної війни росії проти України. Отець зізнається що було страшно, але бажання служити людям через хвилі радіоефіру перемогли страх.
Що говорить Церква про штучний інтелект?

Що говорить Церква про штучний інтелект?

Російсько-українська війна показує, що людство все більше використовує штучний інтелект. Проте цей напрямок розвитку не обмежується лише військовим застосуванням. Світові соціальні мережі, банківські системи та інші сервери поступово переходять під контроль неодухотворених засобів обчислення.

Які загрози несе штучний інтелект і що про це говорить Церква, ми говоримо з отцем Міхалом Бранкевичем.

"Егоїзм - головна причина подружніх зрад", - отець Міхал Бранкевич

"Егоїзм - головна причина подружніх зрад", - отець Міхал Бранкевич

Отець Міхал Бранкевич пояснює причини подружніх зрад. Згідно з дослідженнями, 85% випадків зради відбуваються на робочому місці. Ймовірність подружньої зради також залежить від професії. В зоні ризику насамперед перебувають лікарі, вчителі, підприємці (джерело: www.dailymail.co.uk).
"Мені знадобилося 4 роки, щоб прийняти рішення стати монахинею", - сестра Марія Люба

"Мені знадобилося 4 роки, щоб прийняти рішення стати монахинею", - сестра Марія Люба

"Бог не обрізає крила, а здійснює бажання": Про життєвий шлях та розпізнання покликання розповідає сестра Марія Люба зі Згромадження Служниць Святого Духа, м. Хмельницький.
"Діва Марія - дар Божий у нашому житті", - отець Станіслав Свурка

"Діва Марія - дар Божий у нашому житті", - отець Станіслав Свурка

Про Діву Марію, як дар Божий у нашому житті розповідає настоятель парафії Пресвятої Діви Марії з гори Кармель, смт. Томашпіль, модератор руху Назаретських родин, отець Станіслав Свурка.