Отець Володимир Кусьнеж допомагає нашим слухачам краще пізнати Ісаю - пророка Старого Завіту
У першій половині VIII століття до Р.Х. жив Ісая – один з найбільших пророків усіх часів. Наділений від Бога високими духовними даруваннями, Ісая належав до вищого суспільства і мав вільний доступ у царський палац. Він мав широкий державний світогляд і великий поетичний талант. Поєднання в ньому цих виняткових якостей роблять його книгу унікальною в древній писемності. Книга пророка Ісаї рясніє пророцтвами про Месію, про Його благодатне Царство і про новозавітні часи, завдяки чому пророка Ісаю називають “старозавітним євангелістом”.
Пророцтва Ісаї відрізняються надзвичайною ясністю і поетичністю. Пророцтво про страждання Спасителя (Іс. 53) написано так яскраво, неначе сам пророк був присутнім біля Хреста.
У пророка Ісаї знаходимо чудові за своєю глибиною й поетичністю описи слави і величі Божої – Його премудрості і Його доброти: “Мої думки – не ваші думки, ні ваші путі – путі Мої, говорить Господь. Але, як небо вище за землю, так путі Мої вищі за путі ваші, і думки Мої вищі за думки ваші. Як дощ і сніг сходить з неба і туди не повертається, але напуває землю і робить її здатною родити і вирощувати, щоб вона давала насіння тому, хто сіє, і хліб тому, хто їсть, – так і слово Моє, яке виходить з уст Моїх, – воно не повертається до Мене марним, але виконує те, що Мені угодно, і звершує те, для чого Я послав його” (Іс. 55:8-11).
Відгуки
"Багато людей сьогодні відчувають тяжкість та неспроможні молитися. Інколи мене просять дати сильну молитву, щоб вона допомогла ... Складається враження, що люди щукають магію, а не Бога", - отець Олексій Саранчук.
Як наші гріхи впливають на фізіологію людини? Біблійний та науковий погляд. Гість програми - священник який молиться в інстаграмі, отець Василь Германюк.
"Є тісний зв'язок між хворобами та гріхами. Якщо не маєте близької людини, яка вас завжди вислухає то обов'язково у вас має бути духівник, який може сповідати".
Про важливість маленьких добрих справ у щоденному житті розповідає в катехизі о. Вальдемар Павелець.
"Чому ж ми вибираємо неправдиву поведінку чи життя в іллюзіях? Нажаль нам так легше та зручніше. Це сформована поведінка, яка часто бере початок в болях та травмах дитинства".
Настоятель парафії Непорочного зачаття Пресвятої Діви Марії, отець Роман Казьмерчак в катехизі надає пояснення листа до сімей Святого ІванаПавла ІІ.
Для самотніх вагітних жінок працює "Дім захисту життя" де кожна жінка в кризовій ситуації може знайти притулок та жити до народження дитини та після. Звертайтеся для консультацій 0673083382
Про молитву та структуру Єврейської духовності розповідає отець Олександр Кушта. В який спосіб моляться Євреї та що ми можемо застосувати у своєму житті вже сьогодні?
Вам необхідно авторизуватись, щоб мати змогу залишити відгук.