Слухати Радіо

Зараз в ефірі

13:00

Трансляція Літургії з Гарнізонного храму свв. апостолів Петра і Павла м.Львів

В ефірі

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В родині "Радіо Марія"

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Відкриваючи таємниці християнства

Коли варто задовольняти всі бажання дитини? - радить психолог Валентина Осадча

Поділитись з друзями
Психолог Валентина Осадча розповідає про особливості ставлення батьків до бажань малюка від народження до трьох місяців та після третього місяця життя дитини.
У перші три місяці життя людини, у неї формується відчуття безумовної любові світу, матері і Бога, а тому, в цей період, важливо швидко виконувати всі бажання малюка та задовольняти всі його потреби.

Після трьох місяців починається період, коли батькам варто поступово відтягувати час виконання бажань дитини, причому робити це краще спокійно і врівноважено, не забуваючи пояснювати малюку чому його бажання буде задоволено пізніше. Дитя поступово звикне, що не всі його бажання у житті будуть одразу виконуватися, що в подальшому дозволить сформувати у людини ефект задоволення від одержання бажаного.
 
Якщо людина має все чого бажає, вона не зможе відчути задоволення від отриманого. Натомість, коли виникає відстань від бажання до його отримання, дитина зможе найкраще оцінити і насолодитися тим чого прагнула. З'являється уміння цінувати те, що має і насолоджуватися цим. Найкраще ми цінуємо тоді, коли довго і самостійно йдемо до мети і досягаємо результатів.

Якщо батьки не прислухалися до потреб і мрій дітей, у подальшому, це може призвести до того, що у неї виникають не закриті бажання, які випливуть в дорослому житті.

У випадках, коли дитина обмежує свої бажання або відмовляється від них, є вірогідність, що у неї сформувалась програма "жертви" і батькам варто звернути на це особливу увагу.
"Якщо дуже часто зупиняти енергію "хочу", то дитина вступає у доросле життя без амбіцій, вона вже нічого не хоче!" - нагадує Валентина Осадча.

Попередні програми психолога пані Валентини Осадчої:
Три психологічні капкани, у які потрапляють діти
Як сформувати здорову самооцінку дитини?


Інші програми з виховання дітей:
Божий задум щодо батьківства
Християнські обов'язки батьків
Дитячі кризи та істерики

Відгуки

"Рішення про Прихід Ісуса Христа було прийняте до гріхопадіння", - брат Олександр Могильний

"Рішення про Прихід Ісуса Христа було прийняте до гріхопадіння", - брат Олександр Могильний

З братом Олександром Могильним з Ордену Братів Менших Капуцинів говоримо про гідність людської особи в контексті Вознесіння Ісуса Христа.
Робот-дружина. Шлюб. Церква | Отець Міхал БРАНКЕВИЧ

Робот-дружина. Шлюб. Церква | Отець Міхал БРАНКЕВИЧ

Мережу облетіла інформація, що робот-дружина, розроблений компанією Tesla мільярдера Ілона Маска, побачить світ вже у вересні 2023 року. Проте це виявилося фейком, стверджують журналісти телеканалу «France 24».
Попри спростування інформації існує безліч фактів тому, що зовсім скором у світі такі з'являться людиноподібні роботі, що можуть не лише полегшити життя людям у побиті, але і поставити низку питань пов'язаних з вірою та мораллю.
Навчайтеся, щоб вас любили

Навчайтеся, щоб вас любили

Салезіянська система виховання, як складова молодіжного душпастирства. В ефірі координаторка салезіян-співпрацівників України та членкиня секретаріату Комісії душпастирства молоді, Олена Пономаренко. 
Як раціоналізм допоможе зберегти самооцінку у внутрішньому конфлікті?

Як раціоналізм допоможе зберегти самооцінку у внутрішньому конфлікті?

З психологом Валентиною Осадчою продовжуємо розглядати механізми захисту від внутрішніх конфліктів. У конкретній програмі говоримо про раціоналізм.
Чат-бот «Буду мамою»: з турботою про українських мам та немовлят

Чат-бот «Буду мамою»: з турботою про українських мам та немовлят

Гості програми: лікар акушер-гінеколог, заслужений лікар України, доктор медичних наук, професор та виконуюча обов’язки директора КНП «Київський міський пологовий будинок №1» пані Наталія Гончарук та голова громадської організації "Ліки Контроль" пані Наталія Гуран презентували слухачам чат-бот "Буду мамою".