Слухати Радіо

Зараз в ефірі

11:00

Житія святих

В ефірі

Катехиза з о. Вальдемаром Павельцем

12:00

Ангел Господній

12:20

Розарій

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В родині "Радіо Марія"

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:25

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з храму св. Яна з Дуклі (Житомир)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

"Людина протягом року з'їдає об'єм пластику розміром з банківську картку", - журналіст Богдан Красавцев

Поділитись з друзями
Голова Громадської Організації «Екологічна нація», журналіст та дитячий письменник Богдан Красавцев. "Прибиральник зробив більше ніж його критик. Сьогодні люди переживають стан пустки. Більшість шукає сенси життя, які можна віднайти серед природи де ми часто черпаємо сили".
Завжди мріяв стати журналістом. З дитинства писав газети на аркушах А4, де створював новини, прогнози погоди, різні історії, які давав читати баусі, дідусю, батькам. Пам'ятаю, як в першому класі писав на аркушах із зошита чим ділився з однокласниками. Саме тоді журналістика та письменництво мене зачарували.
Перша моя книга з'явилася в дитинстві, щоправда мала вона одну сторінку.

Пам'ятаю, як побачив картинку де чоловік стоїть на роздоріжжі та міркує куди ж йому піти. Мені було тоді 7 років і я шукав свій напрямок розвитку. А коли почав працювати журналістом то переконався, що саме екологія, культура, мистецтво та освіта мені більше до вподоби. Міркував, що коли засную громадську організацію то вона буде про екологічне просвітництво для дітей та молоді, що б звернути увагу на проблеми екології

У країнах Скандинавії, що вважаються екологічними взірцями, з дитинства навчають ставитися з повагою до своєї землі та природи. В радянський період нас навчали, що природу потрібно приборкати, думаю саме тому багато людей сьогодні нещасні. 

Нам варто пам'ятати, що життя не варте накопичення благ, адже вони спільні, як і природа. Завжди нагадую дітям під час лекцій, що ми маємо вірити в себе та світ, дбати про довкілля, гуманізм та навчитися жити в мирі один з одним. Я переконаний, що ми знаходимося на шляху великих змін, що розпочнуться з екоосвіти.

Голова Громадської Організації «Екологічна нація», журналіст та письменник Богдан Красавцев.

Слухати інші програми Люди справи

Відгуки

Церковний спів. Псалми, гімни, поетичні роздуми

Церковний спів. Псалми, гімни, поетичні роздуми

Про церковний спів розповідає священник парафії Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ, Львів (Сихів), отець Руслан Грех.
Священномученик Григорій, просвітитель Великої Вірменії

Священномученик Григорій, просвітитель Великої Вірменії

Про Святого Григорія, просвітителя Вірменії розповідає отець Олег Кіндій, парафія  Володимира та Ольги УГКЦ, викладач богослов'я в Українському Католицькому Університеті. (м. Львів)
Святий Йосафат Кунцевич. Мученицькою смертю привів до з’єднання більше людей, ніж своєю тяжкою працею за життя

Святий Йосафат Кунцевич. Мученицькою смертю привів до з’єднання більше людей, ніж своєю тяжкою працею за життя

"Взірцевий апостол єдності та невтомний місіонер. Великий приклад жертовності та священства." Друга катехиза про Святого Йосафата Кунцевича. Розповідає отець Григорій Рогацький, згромадження Воплоченого Слова, УГКЦ. Івано-Франківськ.

Утішення засмучених. "Багато хто вибирає нарікати чи скиглити, але не служити людям, які в біді", - отець Микола Бєлічев

Утішення засмучених. "Багато хто вибирає нарікати чи скиглити, але не служити людям, які в біді", - отець Микола Бєлічев

"Перестань думати тільки про себе, а допомагай іншим!". Про утішення засмучених в контексті книги "Містична Святиня Бога" Святого Станіслава Папчинського говоримо з отцем Миколою Бєлічевим - маріанином, головним редактором журналу "Слово між нами". Римо-Католицька парафія Святого Сімейства м. Харків.
ЯК ОБЛАШТУВАТИ ТАЄМНУ КІМНАТУ ЗУСТРІЧІ З БОГОМ?

ЯК ОБЛАШТУВАТИ ТАЄМНУ КІМНАТУ ЗУСТРІЧІ З БОГОМ?

"Тут твоє тіло буде відпочивати, а душа очищуватися". Отець Юрій Зелінський розповідає, як облаштувати таємну кімнату зустрічі з Богом. Цикл програм про важливість усамітнення для спілкування з Богом. Слухати першу програму про таємну зустріч тут