Слухати Радіо

Зараз в ефірі

20:30

Недільні читання

В ефірі

Архіпастир відповідає

22:00

Катехиза

22:40

Житія святих

23:00

Акафист

23:40

Святий дня

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Літургія годин (Бревіарій)

01:10

Недільні читання

01:40

Духовні читання

02:00

Непісні розмови

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

04:40

Біблійні читання

05:00

Відкрите питання

06:00

Дитяча катехиза

"У Бога немає інших рук, окрім наших" - співак Роман Ващук

Поділитись з друзями
В програмі "Люди справи" співак і композитор Роман Ващук. Пісні Романа звучать на радіостанціях України, близького та далекого зарубіжжя. Також ми слухаємо пісні автора разом з вами в ефірі Радіо Марія.

Про християнство, служіння людям, самовираження та пісні натхненні богом, - слухайте в програмі "Люди справи".

Роман Ващук - співак і композитор.
Творча географія співака виходить далеко за межі України, де його пісні і відео звучать на радіо і телевізійних каналах.

Роман має виступи в США з 2008 року, де взяв участь в турі з відомим кантрі співаком Вейд Спенсером.

 2012 рік - Нешвілл, Теннессі.  У 2015 представив Україну на українському фестивалі в Атланті, Джорджія.

 2016 були виступи і сольний концерт місті в Сакраменто.

 2017 рік Роман почав з сольного різдвяного концерту в Веніс, і вздовж усього узбережжя Флориди.  Влітку цього ж року був запрошений на національне американське телебачення (CTN10), де знімалася передача про життєвий і творчий шлях співака.

 2018 році році виступав в Лос Анджелес, Сан-Франциско і був одним із солістів концерту "О муза, веленью Божу будь покорна .." в Сакраменто, Каліфорнія.
 Початок 2019 го року Роман співав різдвяні концерти а також брав участь в радіо передачах і різдвяних ефірах на телебаченні Сакраменто, співав концерти з симфонічним оркестром і вів захід у Сіетлі, штат Вашингтон.

 Ващук має виступи в Швеції, Німеччині, Словаччині, Фінляндії, Бельгії та ін.
У вересні 2017 взяв участь в концерті до Дня Миру в Роттердамі, Голландія. Роман бере участь в різних громадських, благодійних та соціальних заходах і проектах. "Україна без сиріт", "Все разом", "Встигни сказати головне", "День батька", "Повірити знову», «Дитина має право на життя", "Живи", фестиваль "Над схилами Дніпра", "Різдвяний Марафон"  на телеканалі ТБН і інші. Виступає на євангелізаціях і концертах в чоловічих і жіночих колоніях, лікарнях, інтернатах а також навчальних закладах України.

 Співак є співорганізатором міжнародного фестивалю ЖівіFest, який проходить за підтримки Міністерства культури України.

 У 2013 році він брав участь у конкурсному відборі для Evrovision 2013 від України з дуетною піснею «Your love».

 У період з 2010 по 2017 світ побачили сім відеокліпів Романа: "Лист", "Дві половини» на дуетну пісню з Мариною Одольська, "Різдвяна", гімн "Все разом", "Тобі", "Прости ''," Хвилини "і  дуетне відео "I thought of God" з американським співаком Wade Spencer.


 У 2015 році Роман Ващук став одним з ведучих програми про добро і взаємодопомогу "Більше ніж гроші" на державному телебаченні України.
 Одружений.  Має дві дочки і сина.

Відгуки

Мрійте, та щодня робіть крок до мети

Мрійте, та щодня робіть крок до мети

Актриса театру та кіно, оперна співачка, викладач сценічного мовлення, -  Ольга Дорощук. Працювала в муніципальному театрі «КИЇВ» актрисою драми.

Зараз співпрацює з Київським Національним академічним театром опери та балету для дітей та юнацтва на Подолі, тз театром «Музичний Камертон», «Молода Опера», оперна студія ім.Василя Сліпака.

Активно знімається в кіно,серіалах,рекламах, зокрема в: «СидОренки-СидорЕнки», «Кріпостна», «Євродиректор», «Шляхетні Волоцюги» та інші.      
Як поводити себе з людьми інших конфесій?

Як поводити себе з людьми інших конфесій?

Тема катехизи: "Право на свободу совісті." Як ми маємо ставитися до людей інших конфесій та атеїстів? На ці та інші запитання відповів отець Руслан Михалків. 
Можна бути побожним, але бути невіруючим

Можна бути побожним, але бути невіруючим

Про очищення пам'яті та перешкоди, які постійно заважають християнину єднатися з Богом, говорили з отцем із ордену кармелітів - Віталієм Козаком.
Святість - це найбільша наша мета

Святість - це найбільша наша мета

Про святість в сучасному світі на підставі папського повчання. Автор серії катехиз - настоятель Делегатури Місіонерів Облатів Марії Непорочної в Україні, отець Павло Вишковський.

Святий Йосиф закликає нас бути терпеливими

Святий Йосиф закликає нас бути терпеливими

Про терпеливість Йосифа, яка дуже необхідна в усіх сферах нашого життя говорив настоятель санктуарію Святого Йосифа - Кшиштоф Бузіковський.