Слухати Радіо

Зараз в ефірі

21:00

Відкрите питання

В ефірі

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Відкриваючи таємниці християнства

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

04:40

Біблійні читання

05:00

Архіпастир відповідає

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Св.Літургія з храму св. Яна з Дуклі (Житомир)

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

"Ми створили свої оригінальні колядки!" - на Радіо Марія відбулася прем'єра різдвяного альбому гурту REJOICE

Поділитись з друзями
Житомирський християнський гурт REJOICE презентував на Радіо Марія свій новий різдвяний альбом.
Раді представити вам наш перший Різдвяний альбом «Історія з небес», який записаний у стилі live-концерту.

Альбом складається з 6 пісень, в яких закладена хронологія подій, пов’язаних з народженням Ісуса Христа:

1. «ІСТОРІЯ ПОКОРИ» (соло Анна Господарик)Пісня про Благовіщення, як Марія прийняла Божу волю.2. «ЗІЙШЛА ЗОРЯ» (соло Тетяна Білеуш та Анна Господарик)Пісня про те, що зійшла зоря, яка стала символом народження Ісуса.3. «АНГЕЛИ СПІВАЮТЬ» (соло Олена Мурсалова та Лілія Михайлова)Пісня про радість народження Ісуса Христа і спів Ангелів на Його честь.4. «ПАСТУХИ» (соло Альона Конончук)Пісня про подорож пастухів до дитятка Ісус.5. «ПІСНЯ ПРО ІРОДА» (соло Наталія Ренгвельська)Пісня про поклонніння царів Новонародженому та про жорстокість царя Ірода до Ісуса та маленьких дітей, котрі були вбиті.6. «СЛАВА В ВИШНІХ БОГУ» (соло Оксана Горай)Пісня-прославлення народженого дитятка Ісус.У створенні альбому приймали участь:
Хор «Rejoice»: Тетяна Білеуш,  Надія Магнушевська, Тетяна Артемчук, Олена Мурсалова, Гражина Смірнова, Маріанна Соложенцева, Лілія Михайлова, Марія Бондарчук, Наталія Ренгвельська, Оксана Горай, Андрій Метельський, Микола Карплюк, Антон Ганський, Ігор Домашенко

Керівник хору та автор усіх текстів та музики: Господарик АннаСаунд-продюсер вокалу: Господарик Анна, Аранжування: Господарик Вадим, Смірнов Геннадій, Господарик Анна Музиканти: Господарик Вадим - гітара, бас, барабани, Смірнов Геннадій - клавішні, Олексій Рудий - клавішні, Валентин Корінець - соло гітари.
Зведення матеріалу: Ігор Хаїнський.

Хочемо подякувати усім, хто прийняв участь, допомагав і посприяв, щоб цей запис відбувся: о.Ярославу, настоятелю парафії Божого милосердя, адже саме у цьому костелі відбувся наш запис, наші репетиції. Також велика подяка нашим рідним, які нас підтримували та усім, хто за нас молився.
Будемо вдячні усім за поширення, репости нашого творіння, а також вдячні усім бажаючим за добровільну пожертву в підтримку нашого альбому:5168755435823618 (Приватбанк, Анна Господарик).
Прослухати різдвяний альбом можна за посиланням: https://youtu.be/29y8U9gIBsQ

Відгуки

"Бракує покликань, бо майже немає спільної молитви в сім'ї!" - отець Роман Василів

"Бракує покликань, бо майже немає спільної молитви в сім'ї!" - отець Роман Василів

До чого покликаний християнин?
Що приховано в молитві "Отче наш"?

Що приховано в молитві "Отче наш"?

Священник розкриває скарб молитви "Отче наш".
"Гелловін - це глобальна одержимість!" - єпископ Ян Собіло

"Гелловін - це глобальна одержимість!" - єпископ Ян Собіло

Єпископ-помічник Харківсько-Запорізької дієцезії прокоментував полярні дискусії в середині Церкви на тему Гелловіну та вакцинації. Доторкнулися ми і контроверсійних соціальних питань щодо нової української стрічки про геїв та нових пільгових тарифів на газ для релігійних організацій.
"Бог в мені, а я в Ньому!" - отець Сворад Дуда про містичний стан

"Бог в мені, а я в Ньому!" - отець Сворад Дуда про містичний стан

Внутрішня молитва: з'єднання душі з Богом та містичний стан.
"Ми будемо робити все, щоб якомога більше української молоді взяло участь у Всесвітніх Днях Молоді у Лісабоні", - о.Вальдемар Павелець

"Ми будемо робити все, щоб якомога більше української молоді взяло участь у Всесвітніх Днях Молоді у Лісабоні", - о.Вальдемар Павелець

В програмі "У Ваших намірах" представник Комісії Душпастирства молоді РКЦ, отець Вальдемар Павелець. Саме він призначений в РКЦ відповідальним за організацію у підготовці до Всесвітніх Днів Молоді, які пройдуть в Лісабоні в серпні 2023 року. 
В цьому випуску ви почуєте презентацію гімну, що написаний спеціально для цих урочистостей, також священник інформує про перебіг підготовки, який поступово перейде в активну фазу.