У черговій катехизі в контексті циклу програм "Формування
християнського характеру" отець-капуцин Юрій Зелінський розповідав про силу слів.
Катехит роз’яснив про наслідки наших висловлювань, які можемо назвати "клятвами", "прокляттями" та навів яскраві приклади із життя різних людей.
Пояснюючи важливість благословіння кожної дії, яку будемо виконувати, священник запропонував текст молитви, благословляючи кожного слухача.
Молитва благословіння
В ім'я Ісуса Христа, я благословляю тебе__________ обітницями Божими, які “так” і “амінь”. Я молюся, щоби Дух Святий зробив тебе міцним, сильним в тілі, розумі і дусі, рухаючись у вірі і в очікуванні.
Нехай Божі ангели будуть з тобою, захищаючи і оберігаючи тебе.
Бог благословить тебе правильним напрямком, контрольованим і дисциплінованим життям.
Бог благословить тебе сміливістю і творчістю.
Бог благословить тебе духовним сприйняттям Його правд.
Бог благословить тебе великою вірою, Його благословінням і благословінням від людей.
Бог благословить тебе здоров’ям.
Бог благословить твої руки благословляти інших.
Бог благословить тебе щастям, достатком, надією, здоровим поглядом на життя.
Бог благословить тебе слухаючим вухом і слухняним серцем Духу Святому.
Бог благословить тебе милою мовою, особистістю з просуванням вперед, силою і перемогою.
Бог благословить тебе успіхом, безпечністю і мудрістю.
Бог благословить тебе благістю і милістю, які будуть тебе супроводити по всі дні життя твого, щоб ти міг перебувати в домі Господнім по всі дні.
Хай Господь благословить тебе і збереже тебе, світить своїм обличчям до тебе, і дасть тобі мир, мир Божий, який перевищує всяке розуміння.
Я благословляю тебе ___________ в Ім’я Всемогутнього Бога:
Отця + і Сина і Святого Духа. Амінь.
Відгуки
"Віра - не для тих, хто є "супермен", але для тих, хто звичайна "маленька" людина." - говорить о.Ігор Шклярук в катехизі про Святу Маленьку Терезку.
Про надію на підставі псалма 126 розповідає брат Збігнєв Савчук з ордену братів менших капуцинів (м. Красилів). "Навіть при безнадії та в сльозах продовжуйте читати Біблію. Великою підтримкою є щоденна участь у Службі Божій".
Катехеза отця Миколи Бистрицького відповідального за музичне душпастирство молоді Кам'янець-Подільської Дієцезії. В цьому повчанні священник розповідає про класифікацію музики в Церкві, зокрема йдеться про релігійну, церковну, сакральну, та літургійну музику. Катехит будує свою науку на основі книги отця Іринея Павляка, де йдеться про літургійну музику після Другого Ватиканського Собору.
"Перший, Апостольський символ віри було прийнято на Єрусалимському соборі",- духовний отець семінарії у Ворзелі, Григорій Рассоленко.
У катехизі про Пресвяту Діву Марію як Обручницю Святого Духа о. Станіслав Козьол розповідає про Благовіщення, коли дія невидимого Бога проявилася на найбільш видимий спосіб.
Вам необхідно авторизуватись, щоб мати змогу залишити відгук.