Слухати Радіо

Зараз в ефірі

08:10

Житія святих

В ефірі

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Пісня Перемоги

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В Родині Радіо Марія

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Новини

17:20

Голос народу, голос Божий

Мир Божий під час війни. "Черпайте силу та спокій зі Служби Божої", - отець Микола Орач

Поділитись з друзями
Як знайти мир Божий в умовах війни, страху та страждань? На запитання відповідає  брат-францисканець Микола Орач. Парафія Преображення Господнього м. Бориспіль.
Сам Христос каже: "Я даю вам мир не так, як світ цей дає..." З іншої сторони, Він виразно зауважує, що нас будуть переслідувати за Його Ім'я. Тобто, безхмарної прогулянки в житті нам не варто очікувати... Але мир Божий - це дар і Господь наголошує, що коли приходите в дім до когось то кажіть: "Мир дому цьому".  

Скажіть, а хто ж сходить зверху на Церкву? - це Дух Святий. І саме Він у своїй присутності дає відчуття миру Божого. Це не якийсь спокій, що я очікую, а більше відображається, як здоров'я душі. Для християнина це явище не є несподіванкою, адже мир Божий він досвідчує в різних обставинах, навіть у складних та несподівано критичних. 

Як шукати мир Божий? Особисто я черпаю сили в Службі Божій і по закінченні відчуваю підтримку, що став іншим. Саме тому й шукаю фізичного перебування поруч з Богом, зокрема беручи участь у Євхаристії. Не знаю... можливо ця підтримка триватиме один день, два, але я знову йду на Службу Божу до чого закликаю і вас. Прийдіть на Святу Літургію та наблизьтеся до Христа.Важливість молитви та спільноти. Часто мир Божий передають батьки дітям у першій спільноті, якою є сім'я. Також слово потіхи та підтримки, моральної, духовної та фізичної, можна отримати в церковній спільноті. Шукайте товариство в церквах де є різні варіанти, адже саме тут ви можете отримати наслідки плодів Духа Святого: вірність, тихість, стриманість, любов, доброту... Тільки в спільноті ви можете практикувати ці чесноти та досвідчити їх. Христос наголосив, що: "Де двоє чи троє зібрані в Моє Ім'я - там і Я".Прийди на Службу Божу. Побудь годинку та відчуй, отримай цей дорогоцінний мир Божий. Тривання у виконанні волі Божої дає стабільне відчуття спокою. Тут ми можемо досвідчити, що все має сенс у моєму житті. Коли я виконую та роблю навіть дрібні вчинки для Нього то усвідомлюю, що все це має наслідки, які впливають на вічність та ніколи не будуть забуті Творцем.

Брат-францисканець Микола Орач. Парафія Преображення Господнього м. Бориспіль.

Парафія Преображення Господнього РКЦ м. Бориспіль Сайт 

Розклад Богослужінь
ПОНЕДІЛОК
Свята Меса – 18.00
ВІВТОРОК
Свята Меса – 8.00
СЕРЕДА
Свята Меса – 18.00
ЧЕТВЕР
Свята Меса – 8.00
П’ЯТНИЦЯ
Свята Меса – 18.00
СУБОТА
Свята Меса – 9.00
НЕДІЛЯ
Свята Меса – 10.00
Свята Меса – 18.00
Сповідь щоденно перед Євхаристією,
є можливість домовитись індивідуально.
Слухати інші програми

Відгуки

"Багато людей вивчили дорогу до костелу, але не стали на шлях до вівтаря", - отець Андрій Немченко

"Багато людей вивчили дорогу до костелу, але не стали на шлях до вівтаря", - отець Андрій Немченко

Про те, як виконати волю Божу розповідає отець-францисканець Андрій Немченко - вікарій Одеського катедрального собору Успіння Пресвятої Діви Марії. "Нещастя - наш вчитель, а призначення - вічність".
"Якщо ми не визнаємо наші помилки, то як зможемо їх виправити?", - отець Микола Бєлічев

"Якщо ми не визнаємо наші помилки, то як зможемо їх виправити?", - отець Микола Бєлічев

Про покаяння та Євхаристію в контексті книги "Містична святиня Бога" розповідає отець Микола Бєлічев, головний редактор журналу "Слово між нами", Римо-Католицька парафія Святого Сімейства, м. Харків. 

Безпечне середовище для дітей в ліцеї "Всесвіт" та навчання в умовах війни

Безпечне середовище для дітей в ліцеї "Всесвіт" та навчання в умовах війни

Про навчання дітей під час війни та створення безпечного середовища у навчальному закладі розповідає Анна Омельчук - вчителька англійської мови та аніматор ораторію в салезіянському ліцеї "Всесвіт", м. Житомир.

Як спілкуватися з духовними особами?

Як спілкуватися з духовними особами?

Часто від світських людей можна почути, що вони не знають, з чого розпочати розмову з духовною особою, і взагалі, як з нею вести діалог. Сестра Наталя Вакулішина в програмі "У Ваших намірах" розвінчує стереотипи, пов'язані з представниками духовного світу, і радить просто бути собою.
Об'явлення Пресвятої Діви Марії в Руанді

Об'явлення Пресвятої Діви Марії в Руанді

Про об'явлення Діви Марії в Руанді, розповідає Духовний отець семінарії у Ворзелі, Григорій Рассоленко.