Слухати Радіо

Зараз в ефірі

02:50

Біблійні читання

В ефірі

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Меса

08:00

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:30

Годинки

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Розарій

Молитви до Богородиці мають велику силу та здатні змінити життя людини, - отець Віктор Лутковський

Поділитись з друзями
Про літургійний спомин Пресвятого Імені Марії (12 вересня) розповідає отець Віктор Лутковський MIC, настоятель парафії св.Станіслава (м. Городок Хмельницька обл). 


Батьки, даючи ім'я дитині таким чином пов'язують її з певною долею через призму значення. Біблійні імена також мають значення. В Євангелії від Луки 1 розділ ми читаємо, що Ангел Божий об'явив те, ким Марія є в очах Господа та ким її будуть сприймати люди в майбутньому, - говорить отець Віктор Лутковський.

Яке ж значення має ім'я Марія? Святі Церкви характеризували Її, як Пані для людей. Звертаючись до Марії ми таким чином стверджуємо, що вона Пані світу та може провадити моє життя.

В Євангелії від Луки ми читаємо, що вона повна благодаті. Тут ми розуміємо, що Бог дає нам благодать вливаючи її в нашу душу.

Досліджуючи ми бачимо що ім'я Марія впливає на духів -вони бояться її. А кожен день, молячись Розарій ми отримуємо зміцнення Богородиці, яка піклується про кожного хто до Неї звертається.

Перебуваючи в Меджугор'ї, я відчував її підтримку що дня. Вона відкриває мені шлях, дорогу життя про яке Вона піклується. Через молитву до Діви Марії ми отримуємо заступництво. Я чув численні свідчення, коли завдяки щоденній молитві Святого Розарію та Помпейської новенни люди отримували необхідну благодать на життя: дар потомства, оздоровлення, вирішення складних ситуації тощо. Для Марії безвихідних ситуацій немає.

Ми переживаємо період духовної боротьби. В такому випадку надзвичайно важливо практикувати молитву до Богородиці, щоб Бог допоміг нам перемогти у цій війні. 

Я досвідчую особливу благодать, коли молюся за душі в чистилищі звертаючись до Діви Марії. Молитва Розарію має велику силу коли ми молимося за померлих. Кожен день пам'ятайте за тих, хто відійшов.

Сьогодні нам потрібна молитва, медитація, роздуми над Словом Божим, щоб долучитися до присутності Господа. Постійно повторюючи слова молитви ми можемо отримати дорогоцінний мир та Божої присутності, заспокоїти своє серце.
Отець Віктор Лутковський  


Слухати програми про Діву Марію
Чому Богородиться з'являється в Меджугор'є?
Євхаристія в Серці Марії
Найтяжче випробування в житті Марії
Марія - взірець прослави Бога
Марія поклала початок місійним мандрівкам
Марія - Мати Церкви
Сім страждань Богородиці

Відгуки

Святий, який боровся з масонами і постійно мав фінансові борги.

Святий, який боровся з масонами і постійно мав фінансові борги.

Катехеза сестри Наталії Вакулішиної про святість Дона Боско та Боже Провидіння для Церкви та світу.
Об'явлення Пресвятої Діви Марії в Руанді

Об'явлення Пресвятої Діви Марії в Руанді

Про об'явлення Діви Марії в Руанді, розповідає Духовний отець семінарії у Ворзелі, Григорій Рассоленко.Дар надприродного зцілення

Дар надприродного зцілення

Розпочинаємо серію катехиз про дари сили. У цій програмі дізнаємося про дар надприродного зцілення. Гість ефіру - душпастир парафії Святого Йосифа м. Дніпро, брат-капуцин Юрій Зелінський.
"При знесиленні опирайтеся на цінності та сенси життя", - отець Олег Саламон

"При знесиленні опирайтеся на цінності та сенси життя", - отець Олег Саламон

Як не вигоряти та де брати сили для життя? На запитання відповідає психолог, психотерапевт, отець Олег Саламон. Парафія Святого Архангела Михаїла. м. Львів, Малехів.
"Я був змучений сам собою та відмовився від покликання", - отець Андрій Педай

"Я був змучений сам собою та відмовився від покликання", - отець Андрій Педай

Про покликання до священства та роль неокатехуменальної спільноти на життєвому шляху розповідає вікарій парафії Успіння Пресвятої Діви Марії отець Андрій Педай (м. Київ).