Слухати Радіо

Зараз в ефірі

04:20

Святий дня

В ефірі

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Розарій

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В родині "Радіо Марія"

Молодіжна рада налагоджує комунікацію з молоддю. "Ми хочемо залучити молодь до організації заходів та подій", - отець Олександр Пухальський

Поділитись з друзями
Про створення молодіжної ради при Комісії душпастирства молоді говоримо з дієцезіальним душпастирем та членом Комісії душпастирства молоді РКЦ в Україні отцем Олександром Пухальським. Гостя ефіру - представниця від молоді, Владислава Сімонова.
Комісія душпастирства молоді виконує консультативну місію. Виникла в 2014 році та співпрацює з єпископатом. Окрім надання консультацій комісія комунікує з виконавчим органом та запроваджує постанови, заходи, що стосуються життя молоді України. Комісія має сво бачення, напрямки та завдання і сьогодні ми знаходимося на другому етапі стратегії, що окреслює 5 напрямків.

Напрямки діяльності Комісії душпастирства молоді:
1. Розвиток душпастирства молоді в інтернеті;
2. Зміцнення душпастирства молоді в парафіях;
3. Питання душпастирських покликань;
4. Робота з католицькими навчальними закладами;
5. Створення молодіжної ради при комісії душпастирства молоді.

Молодь Церкви добре розуміє життя та труднощі своїх однолітків. Саме тому їм легше зрозуміти однолітків та порадити душпастирям, як краще діяти та чинити. Слова Святого Августина: "Все що відбувається в Церкві, героїчні вчинки та діла любові, відбуваються завдяки молитві". Саме на це ми розраховуємо, адже кожен на своєму місті має мати добрі наміри для виховання. Добрий фундамент в родині - це коли батьки зможуть виховувати мудро дітей. В такому випадку молода людина обовязково знайде себе в цьому світі, - отець Олександр Пухальський.

Ідея створення молодіжної ради належить отцю Олександру. Наразі ми продовжуємо розвиватися та розробляємо статут. Ми ставимо за мету налагодити комунікацію з молоддю та займаємося Євангелізацією в соцмережах. Плануємо залучати спікерів від громад та згромаджень. Маємо надію, що наша праця буде мати плоди, - представниця від молоді Владислава Сімонова.

Слухати інші програми

Відгуки

ПЕРІОДИ В СЛУХАННІ БОГА

ПЕРІОДИ В СЛУХАННІ БОГА

"Мета катехизи: навчити кожного слухача краще пізнати мистецтво молитви, щоб мати щоденне близьке спілкування з нашим Господом – Отцем небесним, Ісусом Христом та Святим Духом", - отець Юрій Зелінський. 
Постава тіла в молитві. "Молитися Розарій лежачи дуже корисно", - отець Рафал Мишковський

Постава тіла в молитві. "Молитися Розарій лежачи дуже корисно", - отець Рафал Мишковський

На колінах, сидячи, стоячи, преклонитися, із закритими очима, в танці... Як наше тіло може брати участь у молитві розповідає отець кармеліт Санктуарію Матері Божої Бердичівської Рафал Мишковський.

"Язичників захоплювала віра християн, з якою ті йдуть на смерть, і вони шукали зустрічі з ними", - отець Костянтин Морозов

"Язичників захоплювала віра християн, з якою ті йдуть на смерть, і вони шукали зустрічі з ними", - отець Костянтин Морозов

Як перші християни переживали зустріч з Господом та виражали це в літургії у спільнотах? Про історію літургії Церкви західного обряду розповідає отець Костянтин Морозов з ордену Братів Менших Капуцинів, м. Київ.


Роль ангелів у житті Ісуса Христа та первісної Церкви

Роль ангелів у житті Ісуса Христа та первісної Церкви

Про роль ангелів у житті Ісуса Христа та первісної Церкви розповідає монахиня зі згромадження сестер від Ангелів (м. Вінниця) сестра Юлія Заводовська.
Робот-дружина. Шлюб. Церква | Отець Міхал БРАНКЕВИЧ

Робот-дружина. Шлюб. Церква | Отець Міхал БРАНКЕВИЧ

Мережу облетіла інформація, що робот-дружина, розроблений компанією Tesla мільярдера Ілона Маска, побачить світ вже у вересні 2023 року. Проте це виявилося фейком, стверджують журналісти телеканалу «France 24».
Попри спростування інформації існує безліч фактів тому, що зовсім скором у світі такі з'являться людиноподібні роботі, що можуть не лише полегшити життя людям у побиті, але і поставити низку питань пов'язаних з вірою та мораллю.