В рамках Всеукраїнської ходи на захист прав здорової сім'ї - говорили про те, як підготувати до утворення гарної родини майбутніх подругів...
"Є певна проблема у підготовці. - Наголошує священик. - Рекомендується готувати протягом 6 місяців, для того, щоб у цьому була систематичність, варто було б готувати катехези щотижня, а це 24 - уроки! Для мене це безсенсовно, бо нема про що так довго говорити! Більшість подружжів в Україні - мішані. Думаю близько 60%. Православні, як правило в релігійній церковній тематиці - нульові! В Польщі пропонують готувати до шлюбу протягом року, але там люди підготовлені, тому саме подружніх лекцій - 10. Головним фундаментом є пізнання в суперечках, часових розставаннях, критичних ситуація, побачити готовність жертвувати терпеливість в родинні. Я обережний у вінчанні людей, що хочуть вінчатися через місяць.
Пригадую владика Станіслав Широкорадюк розповідав випадок, що в шлюбні ніч одна жінка дізналася, що її чоловік наркоман. Як вони пізнавали один одного до шлюбу - незрозуміло!
Окрім того, ніхто не розуміють нащо потрібна дошлюбна чистота! Ніхто не розуміє - нащо це потрібно? Вони виходять з такого способу мисленню, - Якщо Бог дав любов, чому він не хоче, щоб ми щасливі були і сексуальному плані вже зараз! - Ніхто не хоче розуміти, що сексуальність - це печатка, що ставиться останньою, а не першою!"
Відгуки
Людина є тим, про що вона думає. Якою інформацією ми наповнюємо свої думки протягом дня? Про ризики, шкоду та вибір інформації в умовах війни розповідає отець Вальдемар Павелець.
"Мене на війні нічого не вражає! Я очікував саме такої реакції від нашої молоді", - наголосив Голова Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ.
Про важливість відпускати минуле та приймати нове розповідає сестра Дамяна Галущак у програмі "У ваших намірах". "Наші думки мінливі та постійно змінюються вони нестабільні".
Отець Міхал Бранкевіч розпочинає новий цикл катехиз про невпевненність у завтрашньому дні через призму Душпастирської конституції про Церкву в сучасному світі. "Щоб допомогти людині звільнитися від залежностей потрібно вказати їй на те, що вище всіх захоплень".
Храм парафії Святого Миколая Чудотворця у Волновасі, де настоятель та капелан ПЦУ отець Макарій Дядюсь, окупанти майже знищили. Поранений священник зараз знаходиться у рідному Луцьку. Душпастир має багату на події біографію, у якій вистачить приголомшливих історій не на один том мемуарів.
Вам необхідно авторизуватись, щоб мати змогу залишити відгук.