Хранитель Національного Санктуарію матері Божої з гори Кармель, що в Бердичеві, отець Віталій Козак, під час своєї чергової катехези на Радіо Марія розповідає про життя святої Терези від Дитяти Ісус. Увага катехита сконцентрована на стосунки святої Терези з її кровною сестрою, яка на той час була обрана настоятелькою спільноти. Які емоції переживає Тереза, та про те як бути в послусі рідній сестрі, слухайте в 40-хвилинному ефірі.
Тема цієї катехези "Реколекції". Катехит, отець Віталій Козак зупиняється над тим, як відбувалася духовна віднова у святої Терези від Дитяти Ісус. Священник розповідає про два типи реколекцій, які практикують у Ордені Кармелітів. Отець Віталій наголошує, що важливо бувати на реколекціях, важливо дати Господу діяти, і не менш важливо вибудувати для себе пріорітети.
Ця катехеза відсилає нас до важливої події у житті святої Терези від Дитяти Ісус. В ній Ви почуєте про запрошення, яке Тереза сформулювала з нагоди своїх перших обітів. В другій частині програми священник розповідає наскільки важливо відвідувати хворих, та як це відбувається у монашій спільноті. Катехезу виголошує настоятель Всеукраїнського Санктуарію Матері Божої з гори Кармель, що в Бердичеві, отець Віталій Козак
Катехеза від отця Віталія Козака про життя святої Терези від Дитяти Ісус. В цій серії священник розповідає про те, як відбувалися перші монаші обіти Терези. Пригадуємо, що ці обіти були перенесені на 8 місяців пізніше. Катехит переказує, що найважчим моментом для святої був обряд облечин в монаший одяг, в цей момент вона навіть плакала, адже поряд під час такої важливої події не було батька, якого вона дуже любила.
Гортаючи сторінки щоденника святої Терези від Дитяти Ісус, в цій катехезі застановляємося над цікавим періодом з її життя. Мова йде про формацію новіціату, та про перші чернечі обіти, які з огляду рішення спільноти було перенесено на 8 місяців пізніше. Науку виголошує настоятель Всеукраїнського Санктуарію Матері Божої з гори Кармель, що в Бердичеві.
Вам необхідно авторизуватись, щоб мати змогу залишити відгук.