Слухати Радіо

Зараз в ефірі

03:40

Розарій

В ефірі

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

04:40

Біблійні читання

05:00

Захристія

06:00

Дитяча катехиза

06:30

Житія святих

07:00

Св.Літургія з храму Матері Божої Ангельської (Вінниця)

07:40

Гіркі жалі

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Трансляція літургії із студії Радіо Марія

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза з о. Петром Врублевським

12:00

Ангел Господній

12:20

Концерт привітань та гарного настрою

13:00

Свята Літургія з церкви Різдва Богородиці (Львів)

14:00

Резонанс

15:00

Коронка до Божого Милосердя

Пандемії - кінець?

Поділитись з друзями
2 травня у Неаполі вкотре відбулося чудо крові святого мученика Януарія. Подібний знак є гарним передвісником у важкі часи.

«Дорогі друзі, маю важливе оголошення: навіть в час пандемії коронавірусу Господь за посередництвом св. Януарія зробив його кров рідкою», - повідомив кардинал Крещенціо Сепе, котрий з цієї нагоди відправив урочисту Літургію. Трансляція Літургії з катедри Успіння Марії відбувалась онлайн, і на її завершення Архиєпископ Неаполя - кардинал Сепе – реліквією рідкої крові святого благословив усе місто.

«Скільки було випадків, коли наші святі заступались за нас, щоб врятувати від чуми, від холери. Св. Януарій є правдивою душею Неаполя», - говорив він у проповіді.

Св. Януарій, покровитель Неаполя, був єпископом у третьому столітті. Зараз мощі його костей і крові зберігаються в місцевій катедрі. Вважається, що він загинув під час переслідування часів Діоклетіана.

Чудо, під час якого кров святого перетворюється у рідкий стан, широко відоме, однак наразі не отримало офіційного визнання Церкви. Таке чудо відбувається щонайменше тричі на рік: 19 вересня, коли Церква вшановує день цього святого, в суботу перед першою неділею травня, а також 16 грудня, в річницю виверження Везувію 1631 року.

Під час цього чуда засохла речовина червоного кольору, що тримається однієї сторони реліквіарію, стає кров’ю, що заповнює усю ампулу, в якій зберігається. Місцеве населення вважає, що якщо чудо не відбувається у вказані вище дні, то це є сигналом  війни, голоду, хвороби чи катастрофи.

У зв’язку із карантинними обмеженнями, цього року не вдалось провести традиційну процесію з нагоди чуда св. Януарія. Як інформує CNA, така процесія відбувалась навіть під час ІІ Світової війни. Заборона на відправу літургії в цій країні триває вже вісім тижнів.

Відгуки

Тексти для пісень мені допомагає писати чоловік,-співачка Ніна Басюк "НіжНа"

Тексти для пісень мені допомагає писати чоловік,-співачка Ніна Басюк "НіжНа"

В ефірі "Радіо Марія" співачка,бек-вокалістка,викладачка естрадного вокалу в КМАМ Глієра-Ніна Басюк ("НіжНа") та аранжувальник,звукорежисер,саунд-продюсер-Микола Басюк. Про нові пісні,натхнення та життєві цінності.
В ефірі ви почуєте пісні: "Назавжди твоя" і "Тобі" у виконанні Ніни Басюк ("Ніжна").
Удар темрявою: 9 єгипетська кара. Що відбулося насправді?

Удар темрявою: 9 єгипетська кара. Що відбулося насправді?

Коментар  9 кари єгипетської (удару).
"Коли Бог на першому місці - все інше буде на своєму місці!" - отець Сворад Дуда

"Коли Бог на першому місці - все інше буде на своєму місці!" - отець Сворад Дуда

Священник говорить про чесноту стриманості. Які благодаті вона може дати людині? В ефірі душпастир наводить багато прикладів з життя святих та праведників, окреслює горизонти стриманості та розвіює деякі міфи щодо цієї чесноти.
Владика Мар'ян Бучек про Великий піст, церковні скандали та 8 березня

Владика Мар'ян Бучек про Великий піст, церковні скандали та 8 березня

В епіцентрі програми низка актуальних тем: Великий піст, скандал довкола колишнього секретаря святого Йоана Павла ІІ кардинала Станіслава Дзівіша та ставлення християн до свята 8 березня.
Яке найважливіше свято в Літургійному році?

Яке найважливіше свято в Літургійному році?

З с.Дам’яною Галущак говорили про найвеличніше свято в житті кожного християнина - Воскресіння Христове.
Пасха - це празників празник, торжество торжеств, яке настільки перевищує всі інші торжества, наскільки сонце перевищує всі інші зірки.