Слухати Радіо

Зараз в ефірі

02:00

Катехиза

В ефірі

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Пісня Перемоги

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Денний ефір

Покликання. Не бійтеся приймати рішення, будьте прикладом,- отець Вальдемар Павелець

Поділитись з друзями
Про покликання до подружжя говорить в катехизі отець-паллотин Вальдемар Павелець. Коментар до Апостольського післясинодального повчання Папи Франциска "Cristus vivit". Пункт 259 "Любов і родина". 
"Сьогодні про покликання до подружжя. Основним фундаментом вибору покликання має бути любов. Папа говорить про те, що молоді люди не відчувають сьогодні бажання віддати своє життя в покликання любови. Чи це вибір любові життя чернечого чи покликання в любови до родини" - розповідає отець Вальдемар Павелець. 


Бог дав нам стать. Він створив мене чоловіком чи жінкою з даром любити, нарожувати життя та давати життя. 

Родина продовжує бути головним орієнтиром для молоді. Вибір подружнього життя - залишається вибором більшості. 

Молоді люди бояться брати відповідальність, особливо коли досліджують статистику та мають негативний приклад батьків, друзів. Тому, дітям із розлучених родин потрібно допомагати старшим наставникам швидше проходити кризові періоди. Це потрібно для розвитку рішучості та впевненності в житті.


Молодь має недозволяти собі витрачати любов та жити на спробу. Тобто уникати спроб жити дошлюбними стосунками.  До подружнього життя потрібно підготуватися, зокрема у листі Папа наголошує на різних аспектах стосунків. 


Праця має нас освячувати та не заважати турбуватися про близьких. Праця най не заважає відвідувати літургію. Вона має бути чимось допоміжним, що допомагає здійснювати свої мрії та бачення.

Не бійтеся приймати рішення, допоможіть молодим людям знайти своє місце в житті, будьте прикладом.

"Кожне покликання - це Божий дар. Батьки мають допомогти дітям визначити свою дорогу життя".


Любов і родина 259. Молоді особи відчувають сильне покликання до любові і мріють зустріти відповідну особу, з якою вони створять родину й будуватимуть життя разом. Безсумнівно, це покликання, яке сам Бог пропонує через почуття, бажання і мрії. Про цю тему я багато писав у Повчанні Amoris laetitia, тож запрошую всіх молодих осіб перечитати його четвертий і п’ятий розділи.

Відгуки

"Чому Церква назвала 24-річну дівчину своєю вчителькою?" - катехеза о.Ігоря Шклярука

"Чому Церква назвала 24-річну дівчину своєю вчителькою?" - катехеза о.Ігоря Шклярука

"Віра - не для тих, хто є "супермен", але для тих, хто звичайна "маленька" людина." - говорить о.Ігор Шклярук в катехизі про Святу Маленьку Терезку. 
"Не відпускайте Розарій з рук та єднайтеся з Богом у безнадії", - брат Збігнєв Савчук

"Не відпускайте Розарій з рук та єднайтеся з Богом у безнадії", - брат Збігнєв Савчук

Про надію на підставі псалма 126 розповідає брат Збігнєв Савчук з ордену братів менших капуцинів (м. Красилів). "Навіть при безнадії та в сльозах продовжуйте читати Біблію. Великою підтримкою є щоденна участь у Службі Божій".
"Чоловік перестав пити коли я змінила своє занедбане життя" - свідчення спільноти Ал-Анон

"Чоловік перестав пити коли я змінила своє занедбане життя" - свідчення спільноти Ал-Анон

Як система 12 кроків допомогла кардинально покращити власне життя розповідає пані Софія - членкиня спільноти Ал-Анон. "Змінити в своїй поведінці те, що тільки погіршує ситуацію, і знайти здоровий спосіб реагування на проблему – це цілком реальні завдання. Збори Ал-Анон дають можливість вчитися на досвіді інших людей, які стикалися зі схожими проблемами".



"Тотальне марновірство та забобони - супутники тяжких періодів", - отець Микола Орач

"Тотальне марновірство та забобони - супутники тяжких періодів", - отець Микола Орач

"Забобонні люди схильні до інфантильності, адже так зручно перекласти власну відповідальність на стихії, явища та інші чинники". Про марну віру та магічне мислення розповідає брат-францисканець Микола Орач. Парафія Преображення Господнього м. Бориспіль. 
Катехеза отця Миколи Бистрицького про класифікацію музики в Церкві

Катехеза отця Миколи Бистрицького про класифікацію музики в Церкві

Катехеза отця Миколи Бистрицького відповідального за музичне душпастирство молоді Кам'янець-Подільської Дієцезії. В цьому повчанні священник розповідає про класифікацію музики в Церкві, зокрема йдеться про релігійну, церковну, сакральну, та літургійну музику. Катехит будує свою науку на основі книги отця Іринея Павляка, де йдеться про літургійну музику після Другого Ватиканського Собору.