Слухати Радіо

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

В ефірі

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Школа лідерства

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

04:40

Біблійні читання

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

"Помпейська новенна та блаженний Бартоло Лонго", - катехеза о. Олексія Самсонова

 «Щоразу, коли ти захочеш отримати від Мене якусь благодать, зверши на Мою честь три прохальні новенни, молячись 15 таємниць Святого Розарію, а потім три подячні новенни – і ти отримаєш бажані благодаті», - цими словами, сказаними Божою Матір’ю у Помпеях невиліковно хворій із Неаполя — Фортунаті Агреллі, була започаткована молитовна практика, яка ґрунтується на молитві святого Розарію, яку читають 54 дні, — так званої Помпейської новенни, або «Безвідмовної новенни».
 Звичайні новенни тримають 9 днів. З Помпейською є інакше – це потрійна благальна новенна (тому триває 27 днів), з’єднана з потрійною подячною новенною (наступні 27 днів). Разом – 54 дні, під час яких відмовляється 3 частини розарію (можна чотири – з таємницями Світла).

Нелегко? Так, але це на перший погляд. Потрібно пам’ятати, що, згідно з обіцянкою Марії, новенна дозволяє отримати благодаті в справах найважчих, крім того, як стверджують ті, котрі цю новенну відправляють, сама Матір Божа допомагає щоденно знайти час для молитви.

Незвичайну силу цієї молитви одужання від невиліковної хвороби – першою зазнала в 1884 р. 21-річна Фортунатина Агреллі в Помпеях, де знаходиться святиня і чудесний образ Матері Божої Розарію. Під час об’явлення Матері Божої вона отримала науку, щоб після кожної частини Розарію повторювати: «Царице Святого Розарію, молись за нас». Марія теж сказала дівчині: «Не зможу тобі ні в чому відмовити, коли називаєш мене цим найкращим іменем». Фортуната Агреллі була чудесним чином зцілена.

Починаючи з 1876 року, образ Помпейської Божої Матері стає відомий як чудотворний. У 1890 році Папою Римським Леоном XIII були офіційно підтверджені чудеса, які сталися за заступництвом Помпейської Божої Матері. До цієї пори немає випадків, щоб хоч одна особа не була обдарована благодатями, про які просить, молячись з вірою цю новенну.
Бог ніколи не залишав Україну, - коментар Євангелія дня

Бог ніколи не залишав Україну, - коментар Євангелія дня

Того часу почав Ісус докоряти містам, у яких сталося найбільше Його чудес, за те, що вони не покаялися: «Горе тобі, Хоразине! Горе тобі, Витсаїдо! Бо якби в Тирі й Сидоні сталися ті чудеса, які сталися у вас, вони давно покаялися б у волосяниці та в попелі. Так ось кажу вам: Тиру й Сидону буде легше в день суду, ніж вам. І ти, Капернауме, хіба до неба будеш піднесений? До аду опустишся! Бо коли би чудеса, що сталися в тобі, відбулися в Содомі, він існував би донині. Та ось кажу вам, що землі Содомській легше буде в день суду, ніж тобі».

2025-07-15 00:00:00
Не мир, а меч, - коментар Євангелія дня

Не мир, а меч, - коментар Євангелія дня

Того часу Ісус сказав своїм Апостолам: «Не думайте, що Я прийшов принести мир на землю; не мир прийшов Я принести, а меч. Я прийшов порізнити чоловіка з його батьком, дочку з її матір’ю і невістку з її свекрухою; і вороги людини — її домашні. 
2025-07-14 00:00:00
"Найбільша трагедія сучасної людини — те, що вона втратила здатність стояти навколішки" - архієпископ Фултон Шін

"Найбільша трагедія сучасної людини — те, що вона втратила здатність стояти навколішки" - архієпископ Фултон Шін

Представниця видавництва «Святого Павла» Юлія Берт розповідає про новинку – книгу американського архієпископа Фултона Джона Шіна «Шлях до миру серця». За словами Юлії, ця книга допомагає віднайти джерело надії у складні й темні періоди життя. Автор ділиться духовною мудрістю, яка не втрачає актуальності, попри час. Також Юлія Берт зачитує деякі цитати з творчості Шіна – автора понад 60 книг, багато з яких уже перекладені українською мовою.

2025-07-11 00:00:00
Молитва святого Бенедикта, - коментар Євангелія дня

Молитва святого Бенедикта, - коментар Євангелія дня

Того часу Петро сказав Ісусу: «Ось ми залишили все й пішли за Тобою, то що нам буде?» А Ісус відказав: «Воістину кажу вам, що ви, які пішли за Мною, в новому бутті, коли сяде Син Людський на престолі своєї слави, сядете й ви на дванадцятьох престолах, щоб судити дванадцять племен Ізрáїля. І кожний, хто задля Мого Імені залишить дім або братів, або сестер, або батька, або матір, або дружину, або дітей, або поля, той отримає в сто разів більше і матиме у спадок вічне життя».

2025-07-11 00:00:00
Хто такі вбогі духом? На кого я покладаюсь у житті?

Хто такі вбогі духом? На кого я покладаюсь у житті?

У межах циклу катехиз на тему восьми блаженств о. Григорій Рассоленко заглиблюється у Слово першого блаженства – «вбогі духом» – і запрошує до роздумів. Важливо розуміти, що вбогий, за словами отця, не означає бідний матеріально.
2025-07-10 00:00:00