«Щоразу, коли ти захочеш отримати від Мене якусь благодать, зверши на Мою честь три прохальні новенни, молячись 15 таємниць Святого Розарію, а потім три подячні новенни – і ти отримаєш бажані благодаті», - цими словами, сказаними Божою Матір’ю у Помпеях невиліковно хворій із Неаполя — Фортунаті Агреллі, була започаткована молитовна практика, яка ґрунтується на молитві святого Розарію, яку читають 54 дні, — так званої Помпейської новенни, або «Безвідмовної новенни».
Звичайні новенни тримають 9 днів. З Помпейською є інакше – це потрійна благальна новенна (тому триває 27 днів), з’єднана з потрійною подячною новенною (наступні 27 днів). Разом – 54 дні, під час яких відмовляється 3 частини розарію (можна чотири – з таємницями Світла).
Нелегко? Так, але це на перший погляд. Потрібно пам’ятати, що, згідно з обіцянкою Марії, новенна дозволяє отримати благодаті в справах найважчих, крім того, як стверджують ті, котрі цю новенну відправляють, сама Матір Божа допомагає щоденно знайти час для молитви.
Незвичайну силу цієї молитви одужання від невиліковної хвороби – першою зазнала в 1884 р. 21-річна Фортунатина Агреллі в Помпеях, де знаходиться святиня і чудесний образ Матері Божої Розарію. Під час об’явлення Матері Божої вона отримала науку, щоб після кожної частини Розарію повторювати: «Царице Святого Розарію, молись за нас». Марія теж сказала дівчині: «Не зможу тобі ні в чому відмовити, коли називаєш мене цим найкращим іменем». Фортуната Агреллі була чудесним чином зцілена.
Починаючи з 1876 року, образ Помпейської Божої Матері стає відомий як чудотворний. У 1890 році Папою Римським Леоном XIII були офіційно підтверджені чудеса, які сталися за заступництвом Помпейської Божої Матері. До цієї пори немає випадків, щоб хоч одна особа не була обдарована благодатями, про які просить, молячись з вірою цю новенну.
Відгуки
15 серпня християни східного обряду відзначають свято Успіння Пресвятої Богородиці. Західні християни відзначають цю подію як урочистість Її Внебовзяття. Тим самим вони проголошують віру, що Марія була взята до Неба з тілом і душею, зауважує о. Матеуш Годек.
Чим відрізняється незріле егоїстичне розуміння любові від справжньої любові? На прикладі життя святої Матері Терези на це питання відповідає о. Роман Казьмєрчак, настоятель парафії Непорочної Діви Марії в с. Писарівка Хмельницької області.
Отець Кшиштоф Бузіковський говорить про створення світу.
Отець Кшиштоф Бузіковський говорить про сенс жертви Авраама в контексті Божого задуму.
Того часу, вийшовши із синагоги, Ісус увійшов у дім Симона. А Симонова теща була охоплена великою гарячкою. І Його просили за неї. Ставши над нею, Він заборонив гарячці, й вона залишила її.
Вам необхідно авторизуватись, щоб мати змогу залишити відгук.