Слухати Радіо

Зараз в ефірі

00:30

Катехиза

В ефірі

Розмова з екзорцистом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Меса

08:00

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:30

Годинки

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

Поради від екологів, як екологічно, а головне - корисно, провести різдвяні та новорічні свята

Поділитись з друзями
Саме під час різдвяних та новорічних свят концентрація шкідливих звичок, які далеко не позитивно впливають на навколишнє середовище, досить висока. Про те, як їх правильно уникати і знаходити альтернативу йдеться в цій програмі з екологами Мар’яною Гінзулою та Андрієм Хрутьбою
Питання новорічної ялинки обговорюється вже не перший рік. Багато свідомих сімей відмовляються від живого зрубаного дерева на користь штучного. Але штучні ялинки також не вітаються екологами: матеріал, з якого їх виготовляють, навряд чи піддається вторинній переробці, а про те, скільки розкладається в природі пластик точно відомо одне - люди стільки не живуть.
Новий рік та Різдво - активна пора обміну подарунками. Вибір подарунка - справа відповідальна, а якщо ще й вибирати подарунки з ухилом в екологічність - удвічі. Звісно, подарунок - річ суто індивідуальна. Але перед тим, як власне щось вибрати, згадайте декілька стандартних порад. Якщо даруєте техніку, неодмінно зверніть увагу на рівень енергоспоживання і маркування продукції. Якщо косметику - на співвідношення органічних речовин у ній; зазвичай, складові на упаковці перелічені в порядку убування за кількістю. А ще краще – даруйте повністю натуральні косметичні засоби. Якщо ж це сувенір, то варто переконатись, що виготовлений він з придатного для природного розкладання матеріалу або піддається вторинній переробці; а ще краще, коли подарунок зроблений власноруч з любов'ю.
Скажіть «ні» напівфабрикатам та фастфуду, скажіть «так» домашній їжі місцевого походження. Купуючи продукти ближче до будинку, ви не лише зменшуєте кількість викидів від транспорту (яких не уникнути при поїздці до супермаркету), але і підтримуєте місцевого виробника. До вибору продуктів також краще віднестись відповідально. Наприклад, якщо на святковому столі передбачені алкогольні напої, краще заздалегідь дізнатись, де можна придбати домашнє вино або лікери «органічного» походження.

Відгуки

"Не бійтеся, не поширюйте панічні настрої і занепокоєння у своєму оточенні", - Мар’яна Гінзула

"Не бійтеся, не поширюйте панічні настрої і занепокоєння у своєму оточенні", - Мар’яна Гінзула

Важкі дні війни обумовлені високим рівнем тривоги, яка часом паралізує. Мар’яна Гінзула у програмі "40 хвилин про головне" говорить про те, як ураїнець має вести себе в тилу. Авторка програми на початку розповідає про емоції, які є наслідком обстрілів, і орієнтується на текст зі Старого Завіту. В програмі дізнаєтеся, де себе в цих обставинах можна задіяти, щоб подолати емоції страху, і відчувати себе потрібним. На завершення програми пані Мар‘яна Гінзула ділиться рецептами їжі, які швидко і просто рихтуються і мають тривалий термін споживання.
Яким чином організувати святкування без сміття?

Яким чином організувати святкування без сміття?

Мар'яна Гінзула - кандидат географічних наук, експерт з екологічних питань охорони довкілля, в програмі "Спочатку було чисто", орієнтуючись на книгу "Дім - нуль відходів", піднімає тему: "Свята і подарунки". Йдеться про надлишок святкової гастрономії, яку кілограмами викидають на смітник, про спосіб підбору подарунків, їх упакування. Автор програми заохочує змінити підхід до відзначення свят.
"Бог наказав берегти та охороняти Едемський сад!" - Мар'яна Гінзула про обов'язок християнина відповідально ставитися до екології

"Бог наказав берегти та охороняти Едемський сад!" - Мар'яна Гінзула про обов'язок християнина відповідально ставитися до екології

Екологічний спосіб життя та християнське відношення до навколишнього середовища.
Культ Пресвятого Серця Ісуса розпочався ще на Хресті, коли Найсвятіше Серце було проколене списом!

Культ Пресвятого Серця Ісуса розпочався ще на Хресті, коли Найсвятіше Серце було проколене списом!

В ефірі Радіо Марія отець Ян Подобінський з Ордену священників Найсвятішого Серця Ісуса. Головною ціллю ордену стало винагородження Божому Серцю за людські гріхи і невдячність.
Священник розповідає про культ Серця Ісуса та про своє згромадження: історію заснування, місію та діяльність.
Легіон Марії: ювілей 100-річчя

Легіон Марії: ювілей 100-річчя

Отець Тадеуш Волос, настоятель парафії св.Терези від Ісуса (м.Ірпінь), продовжує знайомити слухачів з католицьким рухом - Легіоном Марії.
Зокрема священник розповів про святкування Ювілею 100-річчя Легіону Марії, а також приділив увагу святим структурам Легіону Марії.
4 вересня 2021 року з нагоди 100-річчя Легіону Марії в смт Ворзель Київської області в Духовній семінарії Пресвятого Серця Ісуса відбулася спільна зустріч легіонерів та шанувальників Діви Марії.
Цій ювілейній даті була присвячена Служба Божа, а потім на знак подяки легіонери прийняли участь у висадці дерев на території семінарії.