Слухати Радіо

Зараз в ефірі

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

В ефірі

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Недільні читання

01:40

Духовні читання

02:00

Непісні розмови

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:30

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Розарій

07:40

Годинки

08:00

Ранкова молитва

08:10

Святий дня

08:20

Біблійні читання

Послання Богородиці від 25 квітня 2023 року. "Послання високого рівня в якому є все", - отець Лівіо

Поділитись з друзями
25 квітня 2023 року в Меджугор'є відбулося об'явлення Богородиці, Цариці миру. Після цього, на італійському Радіо Марія, Падре Лівіо, директор радіо Марія, разом з візіонеркою Марією Павлович-Лунетті коментують послання. Над перекладом українською мовою цих роздумів працює пані Оксана Дмитерко з якою ми спілкуємося в катехизі.

"Це послання безграничної материнської любові та турботи. Тут послання відповідь, подяка, наука та провід". 
Ця інформація може змінити Ваше життя. Про послання Богородиці, Цариці миру в Меджугор'є знають більшість християн, адже об'явлення тривають вже протягом 40 років. Послання Богородиця надає через візіонерів, зокрема через Марію Павлович Лунетті кожного 25 числа місяця. Проте, Богородиця приходить щодня о 17:00 коли відбувається молитва вервиці, але послання передає раз на місяць. Візіонерка записує його, а потім перекладається на всі мови світу, - Оксана Дмитерко.

Послання Богородиці - Цариці миру від 25 квітня 2023 року: 
"Дорогі діти! Закликаю вас усіх бути носіями миру та радості воскреслого Ісуса всім тим, які далеко від молитви, щоб Ісусова любов - через ваші життя - перемінила їх на нове життя навернення та святості. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик".

Марія Лунетті охарактеризувала це, як "послання надії та свідчення". Бо Богородиця знову просить нас бути носіями благодаті Її сина Ісуса Христа та бути Її руками у цьому світі. Ми маємо багато молитися допоки Ісусова любов їх перемінить. В цей період ми відчуваємо по особливому присутність Богородиці бо наближається місяць Марії - травень. А ще , як стверджує Марія Лунетті, важливо багато молитися бо саме в цей місяць відкривається багато покликань.

Візіонерка стверджує, що Богородиця в обявленні була дуже радісна та в особливий спосіб стверджує, що Бог про нас не забув та піклується про нас.

Падре Лівіо охарактеризував це, як: "послання високого рівня в якому є все". Адже тут Богородиця ставить на перше місце Свого Сина Ісуса. Богородиця, каже отець Лівіо, наголошує на втраті віри, надії та святості Євхаристії, що переживає сьогодні Європа. Тому наші розмови з людьми недієві, адже продуктивними є власні свідчення про Божу турботу. "Ми стали сухим гіллям через втрату молитви та віри. Молитва має стати для нас інструментом, що тримає нас в єдності з Воскреслим Ісусом", - отець Лівіо.

Богородиця наголошує у своїх посланнях на молитві. Ми маємо жити так, щоб наші уста були переважно закриті, а наші плоди життя свідчили про Бога. І люди, по нашій поставі прийдуть до Бога.

Одна молитва звучить так: "Від бажання давати поради - вбережи мене Ісусе". Насамперед, єдиною порадою іншим людям най буде порада: "моліться бо Бог чує". Це все, що ви маєте радити людям. Пам'ятайте, що є готова дорога, що відображена в 5 камінцях Богородиці.

Оксана Дмитерко

Слухати інші програми

Відгуки

Невиліковно хвора дитина: дар чи прокляття?

Невиліковно хвора дитина: дар чи прокляття?

Катехеза Іванни Андрейчук, лікаря анастезіолога, волонтерки і засновниці  фонду "Даймо надію". Програма створена у співпраці Комісії Душпастирства Родин РКЦ. В ефірі радіо говоримо про невиліковно хворих дітей.
Церква - моя найбільша любов, - брат Матвій Стибурський

Церква - моя найбільша любов, - брат Матвій Стибурський

Про покликання до священства та Божу допомогу в служінні розповідає у програмі "Люди Справи" брат-капуцин Матвій Стибурський,
"Ісус робить пустелю місцем Богоявлення", - отець Гжегож Вавжиняк

"Ісус робить пустелю місцем Богоявлення", - отець Гжегож Вавжиняк

Отець Гжегож Вавжиняк говорить про юдейську пустелю. Навіщо сатана спокушав Ісуса Христа в пустелі?
Що станеться, коли чотири рідні сестри потраплять в одну чернечу спільноту?

Що станеться, коли чотири рідні сестри потраплять в одну чернечу спільноту?

Ця катехеза присвячена стосункам святої Тереза від Дитяти Ісус зі своїми рідними сестрами. Варто уточнити, що всі чотири сестри належали до однієї монашої спільноти. Тереза була наймолодшою, і за словами катехита часом переживала синдром малолітньої дитини. Автор програми, отець Віталій Козак, Хранитель Національного Санктуарію Матері Божої з гори Кармель, що у Бердичеві.
Чому християни не вірять в реінкарнацію? - відповідь святого Іринея

Чому християни не вірять в реінкарнацію? - відповідь святого Іринея

Восьма катехиза із серії програм "Святий Іриней. Доказ апостольського проповідування". Роздумуємо над 11 -12-м пунктами Епідейксису: "Створення Адама та Єви в Раю". Автор програми, отець Енріке Лопес Імбернон.