Слухати Радіо

Зараз в ефірі

04:00

Коронка до Божого Милосердя

В ефірі

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Розарій

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

Послання Богородиці від 25 квітня 2023 року. "Послання високого рівня в якому є все", - отець Лівіо

Поділитись з друзями
25 квітня 2023 року в Меджугор'є відбулося об'явлення Богородиці, Цариці миру. Після цього, на італійському Радіо Марія, Падре Лівіо, директор радіо Марія, разом з візіонеркою Марією Павлович-Лунетті коментують послання. Над перекладом українською мовою цих роздумів працює пані Оксана Дмитерко з якою ми спілкуємося в катехизі.

"Це послання безграничної материнської любові та турботи. Тут послання відповідь, подяка, наука та провід". 
Ця інформація може змінити Ваше життя. Про послання Богородиці, Цариці миру в Меджугор'є знають більшість християн, адже об'явлення тривають вже протягом 40 років. Послання Богородиця надає через візіонерів, зокрема через Марію Павлович Лунетті кожного 25 числа місяця. Проте, Богородиця приходить щодня о 17:00 коли відбувається молитва вервиці, але послання передає раз на місяць. Візіонерка записує його, а потім перекладається на всі мови світу, - Оксана Дмитерко.

Послання Богородиці - Цариці миру від 25 квітня 2023 року: 
"Дорогі діти! Закликаю вас усіх бути носіями миру та радості воскреслого Ісуса всім тим, які далеко від молитви, щоб Ісусова любов - через ваші життя - перемінила їх на нове життя навернення та святості. Дякую вам, що відповіли на Мій заклик".

Марія Лунетті охарактеризувала це, як "послання надії та свідчення". Бо Богородиця знову просить нас бути носіями благодаті Її сина Ісуса Христа та бути Її руками у цьому світі. Ми маємо багато молитися допоки Ісусова любов їх перемінить. В цей період ми відчуваємо по особливому присутність Богородиці бо наближається місяць Марії - травень. А ще , як стверджує Марія Лунетті, важливо багато молитися бо саме в цей місяць відкривається багато покликань.

Візіонерка стверджує, що Богородиця в обявленні була дуже радісна та в особливий спосіб стверджує, що Бог про нас не забув та піклується про нас.

Падре Лівіо охарактеризував це, як: "послання високого рівня в якому є все". Адже тут Богородиця ставить на перше місце Свого Сина Ісуса. Богородиця, каже отець Лівіо, наголошує на втраті віри, надії та святості Євхаристії, що переживає сьогодні Європа. Тому наші розмови з людьми недієві, адже продуктивними є власні свідчення про Божу турботу. "Ми стали сухим гіллям через втрату молитви та віри. Молитва має стати для нас інструментом, що тримає нас в єдності з Воскреслим Ісусом", - отець Лівіо.

Богородиця наголошує у своїх посланнях на молитві. Ми маємо жити так, щоб наші уста були переважно закриті, а наші плоди життя свідчили про Бога. І люди, по нашій поставі прийдуть до Бога.

Одна молитва звучить так: "Від бажання давати поради - вбережи мене Ісусе". Насамперед, єдиною порадою іншим людям най буде порада: "моліться бо Бог чує". Це все, що ви маєте радити людям. Пам'ятайте, що є готова дорога, що відображена в 5 камінцях Богородиці.

Оксана Дмитерко

Слухати інші програми

Відгуки

Чому Богородиця закликає йти на природу? - пояснює Оксана Дмитерко

Чому Богородиця закликає йти на природу? - пояснює Оксана Дмитерко

Пані Оксана Дмитерко коментує Нове послання Богородиці у Меджугор'є від 25 травня візіонерці Марії Лунетті.
ПЕРІОДИ В СЛУХАННІ БОГА

ПЕРІОДИ В СЛУХАННІ БОГА

"Мета катехизи: навчити кожного слухача краще пізнати мистецтво молитви, щоб мати щоденне близьке спілкування з нашим Господом – Отцем небесним, Ісусом Христом та Святим Духом", - отець Юрій Зелінський. 
Постава тіла в молитві. "Молитися Розарій лежачи дуже корисно", - отець Рафал Мишковський

Постава тіла в молитві. "Молитися Розарій лежачи дуже корисно", - отець Рафал Мишковський

На колінах, сидячи, стоячи, преклонитися, із закритими очима, в танці... Як наше тіло може брати участь у молитві розповідає отець кармеліт Санктуарію Матері Божої Бердичівської Рафал Мишковський.

"Язичників захоплювала віра християн, з якою ті йдуть на смерть, і вони шукали зустрічі з ними", - отець Костянтин Морозов

"Язичників захоплювала віра християн, з якою ті йдуть на смерть, і вони шукали зустрічі з ними", - отець Костянтин Морозов

Як перші християни переживали зустріч з Господом та виражали це в літургії у спільнотах? Про історію літургії Церкви західного обряду розповідає отець Костянтин Морозов з ордену Братів Менших Капуцинів, м. Київ.


"Я раділа... від думки, що матиму таємничий хрест на чолі, який ставить Єпископ", - св.Тереза від Дитяти Ісус

"Я раділа... від думки, що матиму таємничий хрест на чолі, який ставить Єпископ", - св.Тереза від Дитяти Ісус

Чергова програма з циклу катехез,  в яких отець Віталій Козак, настоятель Національного Санктуарію Матері Божої з гори Кармель, що в Бердичеві розповідає про життя святої Терези від Дитяти Ісус. Цей ефір описує як відбувалося приготування святої Терези до таїнства Миропомазання.