Житія святих
Катехиза
Ангел Господній
Пісня Перемоги
Трансляція Літургії із Собору Успіння Пресвятої Богородиці (м.Чернівці)
Денний ефір
Коронка до Божого Милосердя
Молитовна лінія
Дитяча катехиза
В Родині Радіо Марія
Катехиза
Голос народу, голос Божий
Дитяча молитва
Молитва
Літургія годин (Бревіарій)
Св.Літургія з храму св. Яна з Дуклі (Житомир)
Молитовна лінія
Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)
Вечірній ефір
Катехиза
Продовжуємо мандрівку нелегкою, але важливою дорогою горювання під час втрати дитини — цикл катехез від с. Юстини Голубець. Поговоримо про те, якою може бути підтримка при загибелі дитини під час вагітності з боку суспільства: рідних, близьких, друзів, спільноти церкви.
"Хлопчики не плачуть" — це позиція виховання, яка не дає можливості чоловікові прожити біль втрати поряд зі своєю дружиною. Чому чоловіки затримуються на роботі чи в гаражі або починають надмірно вживати алкоголь? Часто ми можемо замовчувати свій біль і боятися знайти порозуміння, боятися поговорити.
Бабусі та дідусі іноді потребують розмови, в якій зможуть висловити потребу пережити власний біль, без "влізання" в сім'ю з власними порадами і інструкціями. Іноді необхідно просто пригорнути до себе і нічого не говорити — і це буде дуже багато.
Перед дітьми, які вже є в родині, потрібно бути щирими і не приховувати свій стан. Коли дитина бачить, що мама плаче в тиші, вона може замкнутися в собі і відчути власну вину. "Так, мені сьогодні сумно, але це не твоя вина. Пригадуєш метелика, якого не стало?" — пошук розмови і порозуміння з урахуванням віку дитини є важливим. Не варто боятися розмов про смерть з дитиною, адже дитина сприймає смерть не буквально завдяки казкам.
Сім'я, яка переживає втрату, потребує підтримки друзів: запросити на природу, поговорити про дитину, привітати зі святом на День Батька чи Матері, адже життя відбулося, скільки б воно не тривало!
Колеги по роботі можуть запропонувати допомогу і бути готовими надати підтримку. Якщо сім'я є парафіянами певної спільноти, молитва завжди буде міцною підтримкою, адже молитва творить дива.
Тереза Гажійова зі спільноти «Світло Марії» у Меджуґор’є взяла участь у програмі Радіо Марія, присвяченій 44-й річниці об’явлень Діви Марії, яку нещодавно відзначали в Меджуґор’є.
На цій події були численні українські паломники, а очолив прощу єпископ Ян Собіло.
Тереза наголосила, що ці 44 роки — це час благодаті і надії. Вона прокоментувала останні три послання Богородиці, які були скеровані світу в один день, і заохотила українців не втрачати завзяття у молитві й вірі, що Бог вислухає наші прохання і завершить війну, як це вже було свого часу на Балканах, зокрема в Меджуґор’є, де об’явлення тривають і досі.
Чергова катехеза від монаха-кармеліта Віталія Козака.
Нагадаємо, отець Віталій вже пів року виголошує цикл катехез на тему «Антропологія святої Едити Штайн».
У цьому випуску слухачі дізнаються, що свята Тереза Бенедикта від Хреста (Едита Штайн) говорить про покликання до материнства та до духовного життя.
Катехит пояснює, чому ми часто помилково ототожнюємо материнство лише з дітонародженням, забуваючи про його глибший духовний вимір.
До вашої уваги — катехеза монаха-єзуїта, отця Михайла Станчишина.
Отець Михайло вже понад два роки провадить цикл програм під назвою «На шляху до дружби з Ісусом». У черговому випуску він зосереджує увагу слухача на феномені духовного супроводу.
Автор пояснює, хто найперше потребує духовного проводу, і наголошує: саме через супровід можна навести, збудувати й поглибити живу дружбу з Ісусом Христом.