Слухати Радіо

Зараз в ефірі

11:20

Катехиза з о. Вальдемаром Павельцем

В ефірі

Ангел Господній

12:20

Розарій

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В родині "Радіо Марія"

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:25

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з храму св. Яна з Дуклі (Житомир)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Духовні читання

"Прихований егоїзм - одна із головних причин труднощів у сім'ї", - отець Роман Казьмерчак

Поділитись з друзями
Про "Подружній завіт" у листі Святого Івана Павла ІІ до родин. В ефірі настоятель парафії Непорочного зачаття Пресвятої Діви Марії, с. Писарівка, Хмельницька область отець Роман Казьмерчак та настоятелька "Дім захисту життя", сестра Вацлава. Також почуєте свідчення пані Олени, яка була жителькою Дому захисту життя.
Святий Іван Павло II в листі до родин пише про важливість таємниці подружнього життя. Також він наголошує на зв'язку між чоловіком, жінкою та їхніми дітьми. Він зосереджує увагу читачів на історії створення Богом чоловіка та жінки, сім'ї. Також Іван Павло ІІ пригадує слова Ісуса Христа, коли у Нього запитали: "Чи можна чоловікові відпустити жінку з якоїсь причини?". На що Спаситель відповідає: "Що Бог з'єднав те людина най не розлучає". Тобто, те, що Бог задумав на початку залишається актуальним і сьогодні. 
Нам варто молитися, щоб зв'язок чоловіка та жінки в сім'ї був нерозривним. Святий Іван Павло ІІ наголошує, що міцність сім'ї пов'язана з подружньою любов'ю, материнством, батьківством та завітом. Тут Бог кожному приділив свою роль і це не випадково, адже єдність двох має джерело до якого варто приходити у стосунках в сім'ї.

Прихований егоїзм. Це явище є однією з головних причин труднощів у стосунках. Саме тому рекомендовано чоловікові та дружині будувати відносини з Богом. Також буває, що батьки бояться приводити дітей до Бога та знайомити їх із Ним  - це одна зі сторін прихованого егоїзму.

Якщо Бог задумав, що в подружній спільноті має відбуватися навчання дитини правдам життя то не потрібно виправляти Бога та протирічити Йому. Довіртеся Йому, просіть, щоб Він відкрив і дав мудрості у навчанні дітей. Просіть Духа Святого та моліться про сім'ї, які переживають кризу в подружній любові. 

Двері Дому захисту життя сьогодні відкриті для вагітних матерів, які перебувають у складних обставинах. Цей дім може стати комфортним місцем для проживання жінок при надії та породіль. Тут є всі необхідні комфортні умови для проживання.

Настоятель парафії Непорочного зачаття Пресвятої Діви Марії, с. Писарівка, Хмельницька область отець Роман Казьмерчак.

0987996081 - настоятелька Дому захисту життя, сестра Вацлава.

Слухати інші програми

Відгуки

Чому життєво необхідно навчитися прощати? - пояснює отець Валентин Матушевський

Чому життєво необхідно навчитися прощати? - пояснює отець Валентин Матушевський

Отець Валентин Матушевський коментує Єванегліє від Матея 18, 21-35. Основним акцентом програми був момент пов'язаний з умінням прощати. Без цього неможливо бути християнином.
Церковний спів. Псалми, гімни, поетичні роздуми

Церковний спів. Псалми, гімни, поетичні роздуми

Про церковний спів розповідає священник парафії Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ, Львів (Сихів), отець Руслан Грех.
Що Господь від нас хоче у цій ситуації? - катехиза отця Василя Германюка

Що Господь від нас хоче у цій ситуації? - катехиза отця Василя Германюка

Отець Василь Германюк говорив про Хресну дорогу християнина.
Священномученик Григорій, просвітитель Великої Вірменії

Священномученик Григорій, просвітитель Великої Вірменії

Про Святого Григорія, просвітителя Вірменії розповідає отець Олег Кіндій, парафія  Володимира та Ольги УГКЦ, викладач богослов'я в Українському Католицькому Університеті. (м. Львів)
Який зв'язок між деревом пізнання добра і зла і деревиною на якій розіп'яли Ісуса Христа? - пояснює отець Гжегож Вавжиняк

Який зв'язок між деревом пізнання добра і зла і деревиною на якій розіп'яли Ісуса Христа? - пояснює отець Гжегож Вавжиняк

Сьогодні РКЦ відзначає велику урочистість: Воздвиження Хреста Господнього.
Отець Гжегож Вавжиняк відкривав таємницю вищезгаданого свята, окремо зупинившись на Храмі Гробу Господнього, що знаходиться в Єрусалимі.