Слухати Радіо

Зараз в ефірі

04:40

Біблійні читання

В ефірі

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Пісня Перемоги

13:00

Свята Літургія з церкви Різдва Богородиці (Львів)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

Якщо те, що робимо, не дає нам щастя, від'єднує від того, що найцінніше, або тих, хто найцінніший - значить настав момент, щоб дорогою нашого життя пройшовся Ісус

Поділитись з друзями
В суботній програмі "У Ваших намірах" отець Станіслав Нуцьковський дуже гарно розповідає на прикладі апостола Матея про особисте покликання кожної людини
Гарне життя Матея не давало йому повноти щастя. Трудністю Матея було те, що він жив для грошей, працював, мав роботу, однак вона йому не приносила щастя. Все життя Матея було обмежено коморою, дуже тісним приміщенням, хоча мав дуже гарну зарплату. 
Якщо відчуваємо в своєму житті саме такий стан серця, який мав Матей: щось нас стискає з усіх сторін. І те, що чинимо, не дає нам повного щастя, від'єднує від того, що найцінніше, або тих, хто найцінніший, значить настав момент, щоб дорогою нашого життя пройшовся Ісус.
Такий стан не є добрий, а є деструктивний. Саме до такої особи підходить Ісус, Він його зауважує. Тому що Ісус приходить не до ідеальних, а до тих, хто обмежений.
Домом нашого життя, до якого Ісус нас веде в дорозі покликання, є наше серце. Ісус завжди на нас добре дивиться: без осуду, без оцінок, без критики. Хоче показати те, що в нас є найкраще.

Відгуки

Йти до всіх народів: Про важливість служіння та розпізнання покликання розповідає брат Микола Орач

Йти до всіх народів: Про важливість служіння та розпізнання покликання розповідає брат Микола Орач

"Зробіть перший крок. Очищуйте свої наміри від гріха іспитом сумління та сповіддю". Про служіння та покликання розповідає брат-францисканець Микола Орач. Парафія Преображення Господнього м. Бориспіль.
Бог смартфона: в Римо-католицькій Церкві триває VIII Тиждень виховання

Бог смартфона: в Римо-католицькій Церкві триває VIII Тиждень виховання

З 1 до 7 вересня 2024 року в Римо-католицькій Церкві триває VIII Тиждень виховання. Тема цьогорічно заходу: "Бог смартфона".  Про виклики та завдання цієї ініціативи розповідає Анна Додар - працівниця секретаріату Комісії у справах душпастирства молоді, вчителька Салезіянський ліцей "Всесвіт", міста Житомира. 
Чи варто старатися подобатися Богу, чи Він нас і так любить?

Чи варто старатися подобатися Богу, чи Він нас і так любить?

Брат-францисканець, отець Микола Орач в програмі "У Ваших намірах" дає відповідь на питання: Чи варто докладати зусиль аби подобатися Богу? Чи можливо догодити Богу, і одночасно людині? Як Церква дивиться на тих хто користується послугами косметолога? Що таке духовна краса? Священник радить насамперед налаштувати свої стосунки з Богом, як з найближчим другом.
ШКОЛА ДУШПАСТИРІВ МОЛОДІ не тільки для священників

ШКОЛА ДУШПАСТИРІВ МОЛОДІ не тільки для священників

Брат-францисканець Юстин Копитко очільник Школи душпастирів молоді в програмі У Ваших намірах запрошує на навчання та розповідає про формацію тих, хто хоче служити молодій Церкві. ШДМ - це спеціально розроблена програма за допомогою якої учасник отримає необхідні знання для більш кращого служіння.Офіційний сайт Комісії душпастирства молоді при єпископаті РКЦ: https://juvanima.org.ua/
Чому Церква називає Богородицю Царицею Неба і Землі?

Чому Церква називає Богородицю Царицею Неба і Землі?

Отець Вальдемар Павелець в програмі "У Ваших намірах" говорить про Діву Марію Царицю. Священник розповідає, що життя Богородиці зовсім не було царським, вона не носила ані урочистого одягу ані мали корони. Натомість традиція Церкви показує Марію як королеву. Автор програми додає, що офіційно титул Цариці Неба і Землі Католицька Церква починає використовувати після того як Папа Пій ХІІ видав свою енцикліку «Ad caeli Reginam» (До Цариці небес).