В суботній програмі "У Ваших намірах" отець Станіслав Нуцьковський дуже гарно розповідає на прикладі апостола Матея про особисте покликання кожної людини
Гарне життя Матея не давало йому повноти щастя. Трудністю Матея було те, що він жив для грошей, працював, мав роботу, однак вона йому не приносила щастя. Все життя Матея було обмежено коморою, дуже тісним приміщенням, хоча мав дуже гарну зарплату.
Якщо відчуваємо в своєму житті саме такий стан серця, який мав Матей: щось нас стискає з усіх сторін. І те, що чинимо, не дає нам повного щастя, від'єднує від того, що найцінніше, або тих, хто найцінніший, значить настав момент, щоб дорогою нашого життя пройшовся Ісус.
Такий стан не є добрий, а є деструктивний. Саме до такої особи підходить Ісус, Він його зауважує. Тому що Ісус приходить не до ідеальних, а до тих, хто обмежений.
Домом нашого життя, до якого Ісус нас веде в дорозі покликання, є наше серце. Ісус завжди на нас добре дивиться: без осуду, без оцінок, без критики. Хоче показати те, що в нас є найкраще.
Відгуки
Вам необхідно авторизуватись, щоб мати змогу залишити відгук.