Слухати Радіо

Зараз в ефірі

00:00

Розарій

В ефірі

Катехиза

01:10

Розмова з екзорцистом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Меса

08:00

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:30

Годинки

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

Проща до Бердичева. Як триває подорож групи паломників із Хмельницького розповідає брат-капуцин Збігнєв Савчук

Поділитись з друзями
Створено: 2022-07-11
Передача: Катехиза
Сьогодні стартувало щорічне паломництво до Бердичівського Санктуарію Матері Божої Святого Скапулярію з нагоди храмової урочистості. Вшанувати Богородицю вирушили паломники з Фастова, Києва та Хмельницького.
Це вже 31 паломництво в якому беруть участь брати - капуцини з Хмельницького до Бердичева. Я брав участь у паломництвах до Бердичева близько 15 разів. Наразі 12 братів-капуцинів вирушили у дорогу, - розповідає отець Збігнєв-Савчук.


Найбільш цінним у паломництві є 100% посвята часу свого для Бога. Тут Бог розкриває внутрішні стани людини, проблеми , які не були вирішені, на які варто звернути увагу.

В паломництві важлива не кількість людей, а наскільки якісно триває мандрівка. Основою тут є перебування з Господом тому важливо усвідомлювати що кожен із нас, шановні радіослухачі, є паломником. Важливо задуматися за ким я йду, адже може бути, що на життєвій дорозі людина усвідомила, що вибрала не той напрямок.


Допомагає побачити свої хиби та переосмислити їх молитва. Цей духовний GPS вказує вірний напрямок. Ісус говорить, що ми маємо слухати та чути голос Отця бо Він є початок та кінець. Коли я відкриваю близькість із Господом то все інше втрачає свою цінність.


Коли відчуваю, що буденність мене зїдає, дратують близькі то прошу Бога прийти мені на допомогу, відкрити очі. Коли я приймаю Духа Святого то також готовий прийняти себе, свою гріховність та інших людей. Бог хоче, щоб ми раділи Ним, а не тішилися підробками та видимістю духовного життя.


Єдине що варте уваги - це любов до Бога, адже люблячим Господа все йде на добро. Для мене в дорозі важливий постійний контакт із Богом. Я постійно молюся за наших військовослужбовців та за тих, хто просив про молитву.
Відгуки

Як молитися, щоб Бог тебе вислухав, - катехеза о. Олексія Самсонова

Як молитися, щоб Бог тебе вислухав, - катехеза о. Олексія Самсонова

В інтернеті та засобах масової інформації можна зустріти багато заголовків на кшталт "Найсильніша молитва" або "Молитва, якою ти обовʼязково ти маєш молитися". Що говорить Святе Писання та Ісус Христос про молитву та як молитися, щоб твоє прохання було почуте Богом? На ці питання відповідає о. Олексій Самсонов.
Святий Бенедикт - покровитель Європи

Святий Бенедикт - покровитель Європи

"Благословляти все, що зустрічаємо та приймаємо у житті". Про Покровителя Європи - святого Бенедикта, з нагоди урочистості 11 липня, розповідає абатиса Клара Свідерська. Абатство сестер Бенедиктинок, м. Житомир.
Страх перед невідомим та мобілізація

Страх перед невідомим та мобілізація

Про мобілізацію та вплив інформаційної війни на суспільство дізнаємося у програмі Люди Справи. Гість прямого ефіру - полковник Олег Домбровський, військовий експерт з питань морально-психологічної підтримки особового складу та інформаційної протидії.
"В паломництві можна вимолити багато речей", - о.Вальдемар Павелець

"В паломництві можна вимолити багато речей", - о.Вальдемар Павелець

В ранковій катехезі з отцем Вальдемаром Павельцем ви почуєте про богословські підстави паломництва. 
"Я постійно досвідчую Божі чудеса на фронті та бачу позитивні зміни", - парамедик Артем Семенець

"Я постійно досвідчую Божі чудеса на фронті та бачу позитивні зміни", - парамедик Артем Семенець

Гість програми "Люди Справи" - доброволець, військовослужбовець, парамедик та волонтер Радіо Марія, Артем Семенець. "Наша проблема - вузький погляд на події в країні, адже відбувається багато позитивних змін".