Слухати Радіо

Зараз в ефірі

18:00

Трансляція із Санктуарію Матері Божої Святого Скапулярію (Бердичів)

В ефірі

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Школа лідерства

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

04:40

Біблійні читання

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

"Рідні залежного часто живуть в ілюзії: поки син з нами, то він у безпеці", - Тетяна Осипова

Поділитись з друзями
У вечірній програмі продовжили розмову про алко-, нарко- та азартну залежність з психотерапевтинею центру терапії залежностей "Кроки" - Тетяною Осиповою.
"У залежної людини знижується мислення у подальшому, разом з тим, на даний час вона не відчуває негативних наслідків. Проте з часом діє механізм заперечення, коли людина відірвана від реальності. Наприклад, такий образ: усі люди твердо ходять по землі, натомість залежний - стоїть на "стільці". Саме це його відриває від реального життя, - розповідає Тетяна.

На початку вживання речовин особа не помічає змін у житті, у неї все добре. Проте з часом розпочинаються перші проблеми на роботі, у сім'ї, які розхитують "стілець". Навколо залежного "на землі" стоять близькі та рідні люди, які тримають "стілець із залежним", щоб він не впав.

У чому є парадокс? З однієї сторони близьке оточення дуже хоче, щоб залежний змінився (бо вже є якісь проблеми), але одночасно вони роблять такі дії, які не дозволяють залежному сконтактувати "із землею". Вони його тримають зі страхом, що він впаде і розіб'ється, тому вирішують його проблеми. Але насправді, він не впаде у якусь яму, а лише на землю, по якій ходять люди. Чим більше труситься "стілець", тим більше людей відходить від залежного, а залишається з ним лише мама.

Часто до нас приходять на консультацію батьки залежного, яким дуже важко відпустити "стілець із залежним", виставити певні умови (у моєму будинку не зберігаються та не вживають наркотики). Батьки хвилюються: якщо я закрию перед своєю залежною дитиною двері, то вона одразу помре. Проте, часто залежні помирають у сусідній кімнаті, біля рідних".

Відгуки

"Коли беру Розарій у руку - беру за руку Марію", - Андрій Берекець

"Коли беру Розарій у руку - беру за руку Марію", - Андрій Берекець

 З нагоди публікації книги "Кехарітомене" на українській мові авторства отця Домініка Хмелевського SDB,  спілкувалися з перекладачем Андрієм Берекець. Гість розповів про історію знайомства з отцем Домініком та його книгами. Також у програмі почуєте як потоваришувати з Марією та до чого Вона нас запрошує.

Історія капеланства. Із зони бойових дій отець Дмитрій Присяжний.

Історія капеланства. Із зони бойових дій отець Дмитрій Присяжний.

Військовий капелан ПЦУ, настоятель Свято-Покровської парафії, що в місті Боярка,  - отець Димитрій Присяжний зараз знаходиться разом із військовослужбовцями в зоні бойових дій. В ефірі говоримо про історію капеланства, служіння на фронті, спілкування з військовослужбовцями.
Сучасні чуда святого Антонія: Розповідає отець Віктор Лутковський

Сучасні чуда святого Антонія: Розповідає отець Віктор Лутковський

Настоятель храму святого Станіслава, єпископа та мученика у місті Городок Хмельницької області отець Віктор Лутковський розповів про культ до святого Антонія Падевського та чуда, які за Його заступництвом люди до сьогоднішнього дня отримують.

Отець-мар'янин поділився власним досвідом щоденної молитви до святого Антонія та пояснив, як затоваришувати  зі святим Антонієм.

"Маємо навчитися жити тут і зараз, не чекаючи закінчення війни!" - єпископ Микола Лучок

"Маємо навчитися жити тут і зараз, не чекаючи закінчення війни!" - єпископ Микола Лучок

Спілкувалися з Апостольським Адміністратором Мукачівської дієцезії єпископом Миколою Лучком ОР про духовну боротьбу у війні, що відбувається у серці кожного, про події російсько-української війни. Владика розповів як навчитися слухати Господа, пам'ятати, що Він завжди є поруч і наголосив на повноцінному житті все сьогодні."Яке покарання Пентархія може оголосити Кирилу Гундяєву і як це на нього вплине", - отець Георгій Коваленко

"Яке покарання Пентархія може оголосити Кирилу Гундяєву і як це на нього вплине", - отець Георгій Коваленко

В ефірі Радіо Марія ректор Відкритого Православного Університету Святої Софії-Премудрості - отець Георгій Коваленко. Говоримо про звернення духовенства УПЦ МП до п’яти найдревніших православних патріархів, в якому священники вимагають суду над Кирилом Гундяєвим.