Слухати Радіо

Зараз в ефірі

10:00

Трансляція літургії із студії Радіо Марія

В ефірі

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Пісня Перемоги

13:00

Трансляція Літургії з Гарнізонного храму свв. апостолів Петра і Павла м.Львів

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В Родині Радіо Марія

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:10

Новини

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з храму Матері Божої святого Скапулярію (Снятин)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

"Школа духовного проводу Єлеазар готує кваліфікованих духовних провідників серед монашества для праці з богопосвяченими особами та мирянами", - с.Магдалина Витивицька ЧСВВ

Поділитись з друзями
В програмі "У Ваших намірах" доктор канонічного права, заступниця голови Патріаршої Комісії у справах монашества УГКЦ, сестра Магдалина Витвицька, ЧСВВ, презентує проєкт "Школа духовного проводу Єлеазар".
Упродовж усієї історії Церкви християнство завжди шукало опори в монашестві! Саме тому Патріарша Комісія у справах монашества УГКЦ зініціювала створення Школи духовного проводу, завдання якої – підготувати кваліфікованих духовних провідників серед монашества для праці з богопосвяченими особами та мирянами. Запрошені всі бажаючі ченці і черниці, не молодші 29 років, які  мають намір допомагати людям.
Школа духовного проводу – це річна сертифікована програма з модульною системою навчання. Передбачено 2 семестри, 6 модулів (модуль – 1 раз в місяць, 5 днів в тиждень, без вихідних) та реколекції. В програмі є теоретичні лекції, але велика увага приділятиметься тренінгам. Викладачі – високоосвічені фахівці з духовності, психології, педагогіки як з України так і з-поза її меж. На завершення, всі хто старанно братиме участь у всіх модулях, без винятку, отримає сертифікат. 

Відгуки

Хто були перші ченці в Україні, і який монастир є найдавнішим?

Хто були перші ченці в Україні, і який монастир є найдавнішим?

В ефірі Радіо Марія український історик, релігієзнавець, журналіст. Науковий співробітник Інституту історії Церкви Українського Католицького Університету,  Володимир Мороз розповідає про історію чернецтва на теренах сучасної України. В програмі ви почуєте відповідь на питання, який монастир являється матір'ю монашества Руси, і хто з ченців є родоначальниками монашої традиції в Україні.
Бог поступово змінював моє серце

Бог поступово змінював моє серце

Отець Педро Зафра, молодий священник з Іспанії, розповідає про своє покликання, яке тісно пов'язане з Неокатехуменальною дорогою.
"Молитва споглядання є найбільш високою сходинкою духовного життя", - о.Віталій Козак

"Молитва споглядання є найбільш високою сходинкою духовного життя", - о.Віталій Козак

Отець Віталій Козак у черговій катехезі знайомить слухачів Радіо Марія з духовністю святої Терези Авільської. У попередніх програмах ми дізналися про чотири труднощі, які свята Тереза переживала під час молитви. У цій програмі священник починає розповідь про чотири етапи містичної молитви. На першому етапі свята Тереза наголошує на важливості зосередженння та споглядання під час молитви.

"Ісус проявив свою любов у найбільш шокуючий спосіб", - о.Міхал Бранкевич

"Ісус проявив свою любов у найбільш шокуючий спосіб", - о.Міхал Бранкевич

Продовження циклу "Христологія", який на Радіо Марія веде отець Міхал Бранкевич. У цій серії йдеться про Воплочення Христа від Діви Марії. Священник занурює слухачів у Таємницю пришестя Бога на землю в людському тілі і пояснює, що Христос переймає фізіологічні риси від своєї Матері — Богородиці. Однак, догматика Церкви також вказує, що, прийнявши людське тіло від Марії, Ісус залишається повноцінним Богом.
Жінка-воїн, годувальниця, покірна слугиня, - це все про Богородицю. Чому у Марії так багато образів?

Жінка-воїн, годувальниця, покірна слугиня, - це все про Богородицю. Чому у Марії так багато образів?

У день свята Покрови Пресвятої Богородиці в програмі "У Ваших намірах" отець Міхал Бранкевич пояснює чому Церква використовує так багато образів Богородиці, адже Марію ми можемо побачити як матір-годувальницю, часом як покірну слугиню, а буває іконографія її змальовує як жінку-воїна. Чому поляки Богородиці дали титул Гетьманки, і чи відповідають ці образи богословській традиції слухайте в програмі.