Як я переживаю своє учнівство? Як я переживаю любов Божу? Як я переживаю свій гріх? Про Божу справу, зцілення і "світло зсередини" на Школі Марії розповідає відповідальна за Київську філію ШХЖіЄ Юлія Скубій.
"Школа Марії — це школа Любові, яку Господь може подарувати кожному як ознаку своєї любові, бо Він буде промовляти до вас", — ділиться відповідальна за Київську філію Школи Марії Юлія Скубій.
За 26 років свого існування Школа Марії розвивалася не тільки в Україні, але й за її межами: США, Відень, Нью-Йорк та ін. Школа має 4 сесії на рік: осінь, зиму, весну, літо. Сесія — це короткий вечір п’ятниці та повний день суботи й неділі. Літня сесія триває довше, від 10 до 12 днів. Під час Школи відбуваються конференції, засновані на розділах зі Святого Письма, які готують для учасників як Богопосвячені особи, так і світські, які в свій час самі закінчили Школу Марії або теологічні курси та діляться власним досвідом про те, як Господь діє в їхньому житті. Знайомство з різними видами молитви, пережиття Євхаристії, ділення в малих групах, свідчення та знайомство з тими, хто також шукає живого Бога у своєму житті — все це можна пізнати особисто, прийшовши на одну з сесій Школи Марії, підібравши на сайті Школи зручну для себе за місцем філію.
"Прийдіть і подивіться", — цитуючи це Слово зі Святого Письма, Юлія Скубій запрошує кожного на осінню сесію Школи Марії, яка проходитиме з 25 по 27 жовтня на парафії Марії Матері Церкви в місті Києві за адресою: вул. Воскресенський проспект, 1Б.
Визнавати Ісуса перед людьми та робити вчинки згідно з вірою запрошує у катехезі о.Кшиштоф Бузіковський зі Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Діви Марії, м.Обухів.
Що означає бути вірним у сучасному світі? Роздуми над чеснотою вірності в подружньому та щоденному житті пропонує отець Тарас Фітьо, душпастир УГКЦ в місті Клагенфурт (Австрія).
У програмі «У Ваших намірах» отець Андрій Немченко розповідає про традицію днів духовної віднови, які зазвичай відзначають у перший четвер, п’ятницю та суботу кожного місяця. Ця практика пов’язана з особливим вшануванням Євхаристії, Пресвятого Серця Ісуса та Непорочного Серця Марії. Водночас священник наголошує, що зовнішні форми не мають стати порожнім ритуалом. Отець Андрій застерігає: важливо не лише дотримуватись умов, але й не втратити головного - глибини особистої віри. «Головна умова духовних практик - це любити молитву і Таїнства», – підкреслює він.
Про силу Крові Ісуса Христа та її захист від злого духа - у програмі з отцем Віктором Матушевським, екзорцистом Київсько-Житомирської дієцезії.
Отець Віктор - настоятель парафії Христа Царя Всесвіту в Києві - ділиться духовним досвідом і пояснює, що означає для християнина Кров Ісуса і як вона діє в щоденному житті.
Літо — це «гаряча» пора паломництв до відпустових місць.
У програмі «У Ваших намірах» отець Андрій Немченко ділиться роздумами про традицію паломництв.
Священник зауважує, що першим паломником в історії людства можна вважати Авраама — адже саме він, почувши голос Бога, вирушив у незнане, довірившись повністю Його Провидінню.
Отець Андрій також розмірковує над значенням слів «паломник» і «прочанин», підкреслюючи духовний зміст цих понять.
Маючи багаторічний досвід участі в піших прощах — до Бердичева, Чечельника та інших санктуаріїв — отець Андрій переконаний: хоча б раз у житті варто пройти пішки цей шлях. Бо паломництво — це не лише подорож у просторі, а насамперед шлях віри, довіри та особистої зустрічі з Богом.