Житія святих
Катехиза
Ангел Господній
Пісня Перемоги
Трансляція Літургії із Собору Успіння Пресвятої Богородиці (м.Чернівці)
Денний ефір
Коронка до Божого Милосердя
Молитовна лінія
Дитяча катехиза
В Родині Радіо Марія
Катехиза
Голос народу, голос Божий
Дитяча молитва
Молитва
Літургія годин (Бревіарій)
Св.Літургія з храму св. Яна з Дуклі (Житомир)
Молитовна лінія
Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)
Вечірній ефір
Катехиза
З початком війни кожна людина певною мірою змінилася. Кожен із нас, у теперішніх обставинах, намагається знайти себе, зрозуміти свій характер, не втратити віру і повернути сенс життя. Важливим завданням кожної людини стає адаптація свого характеру до умов війни.
У сучасному світі панує позитивне мислення, а смерть і старість стали "не модними", такими, що приховуються від усіх. Внаслідок цього людина стає беззахисною перед стресом і не знає, як діяти. Якщо усвідомити, що життя і смерть ходять поряд, буде легше долати труднощі і виходити зі складних ситуацій. Отже, щоб бути щасливим у житті, потрібно пам'ятати про смерть.
У людини є базові інстинкти, одним із яких є пошук сенсу життя. Відомий австрійський психіатр Віктор Франкл під час Другої світової війни потрапив у концентраційний табір. Внутрішня свобода допомогла Франклу вижити в концтаборі, а спостерігаючи за іншими ув'язненими, він дійшов висновку, що ті люди, які знайшли сенс свого життя, переважно залишилися живими.
Отже, завданням кожної людини є навчитися приймати те, що дарує нам життя: хороше і погане, приймати з вірою і подякою Богородиці та Господу.
Літо — це «гаряча» пора паломництв до відпустових місць.
У програмі «У Ваших намірах» отець Андрій Немченко ділиться роздумами про традицію паломництв.
Священник зауважує, що першим паломником в історії людства можна вважати Авраама — адже саме він, почувши голос Бога, вирушив у незнане, довірившись повністю Його Провидінню.
Отець Андрій також розмірковує над значенням слів «паломник» і «прочанин», підкреслюючи духовний зміст цих понять.
Маючи багаторічний досвід участі в піших прощах — до Бердичева, Чечельника та інших санктуаріїв — отець Андрій переконаний: хоча б раз у житті варто пройти пішки цей шлях. Бо паломництво — це не лише подорож у просторі, а насамперед шлях віри, довіри та особистої зустрічі з Богом.