Слухати Радіо

Зараз в ефірі

00:00

Розарій

В ефірі

Катехиза

01:10

Розмова з Патріархом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

"Смерть є надією для християнина!" - сестра Василія Гальцова

Поділитись з друзями
На питання про смерть та що відбувається з душею людини після її смерті, відповідає сестра Василія Гальцова.
"Тема смерті, вона загадкова для кожного з нас, тут не можна математично та чітко сказати чи пояснити, вона якоюсь мірою є питанням великим, про яке не хочеться думати, воно відсувається на пізніший час" - говорить сестра Василія.

Смерть - не кінець, вона є продовженням життя, але у іншому вимірі. Коли ми бачимо світло лампадок на кладовищі, воно нагадує про живу присутність Бога навіть у смерті.

Помираючи, людина не може нічого взяти з собою, а її душа, залежно від того яке життя прожила ця людина, вирушає у рай, пекло або чистилище. У рай одразу потрапляють душі тих людей, які жили праведним і святим життям, натомість нерозкаяні душі вирушають до пекла. Ще однією дорогою є чистилище, у якому перебувають душі праведників, які ще не до кінця розпрощалися з гріхом.
Чистилище можна охарактеризувати як місце радісного очікування на очищення від прив'язаності до гріха та перехід до раю. Обов'язковою умовою на дорозі до Неба є необхідність прощення: не лише пробачити усім, але і попросити пробачення.

Відгуки

Як Фра Анжеліко показав глибину Євангелія через фреску "Благовіщення"?

Як Фра Анжеліко показав глибину Євангелія через фреску "Благовіщення"?

Стефанія Демчук, кандидат історичних наук, асистент кафедри історії мистецтв, історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, розповідає про особливості фрески "Благовіщення" Фра Анжеліко, яка прикрашає стіну монастиря Сан-Марко у Флоренції.
Виховання через мистецтво допомагає сформувати повноцінну особистість

Виховання через мистецтво допомагає сформувати повноцінну особистість

"Рух та творчість потрібні дітям, як вітаміни". Про виховання через мистецтво розповідає вчитель мистецтва та технологій Салезіянського приватного ліцею «Всесвіт» у Житомирі, керівник театрального гуртка «Філотея», дружина, мама чотирьох дітей, учасниця «Домашньої Церкви» родинної гілки Руху «Світло-Життя», Юлія Чупріна.
Отець Вальдемар Павелець про своє служіння на Радіо Марія Україна

Отець Вальдемар Павелець про своє служіння на Радіо Марія Україна

Багаторічний автор програм на Радіо Марія Україна, отець Вальдемар Павелець розповідає про те, чим для нього є служіння в студії Радіо Марія. Священник згадує час в який він відчув найбільшу потребу бути в студії Радіо Марія, це були перші місяці широкомасштабної війни росії проти України. Отець зізнається що було страшно, але бажання служити людям через хвилі радіоефіру перемогли страх.
Де зустрітися з Воскреслим Христом?

Де зустрітися з Воскреслим Христом?

Отець Микола Орач з Ордену Братів Менших Конвентуальних (Францисканців) провів катехизу про зустріч з Воскреслим Ісусом Христом в контексті війни в Україні.
Що говорить Церква про штучний інтелект?

Що говорить Церква про штучний інтелект?

Російсько-українська війна показує, що людство все більше використовує штучний інтелект. Проте цей напрямок розвитку не обмежується лише військовим застосуванням. Світові соціальні мережі, банківські системи та інші сервери поступово переходять під контроль неодухотворених засобів обчислення.

Які загрози несе штучний інтелект і що про це говорить Церква, ми говоримо з отцем Міхалом Бранкевичем.