Слухати Радіо

Зараз в ефірі

00:00

Розарій

В ефірі

Катехиза

01:10

Відкриваючи таємниці християнства

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

04:40

Біблійні читання

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

Сон військовослужбовця має бути надійним, як і його зброя. Волонтери спільно з командуванням Тилу Сухопутних військ ЗСУ забезпечують якісний сон захисників.

Поділитись з друзями
Благодійний Фонд "РІЙ" спільно з командуванням Тилу Сухопутних військ ЗСУ займаються речовим забезпеченням військовослужбовців та допомагають облаштувати їм якісний та корисний сон просто неба в умовах негоди. У програмі Люди Справи директорка Благодійний Фонд "РІЙ", - Діана Ільницька.
Із початку повномасштабного вторгнення я вирішила бути там де найбільше корисна війську і в же у квітні ми зареєстрували благодійну організацію. Ми займалися багато чим, що до забезпечення військовослужбовців: купували та доставляли техніку, харчі та вирішували інші проблеми з нестачі. Потім ми провели аналіз та помітили, що в умовах війни майже не піднімається питання речового забезпечення. Оскільки бойові дії триватимуть протягом зими то нами було прийнято рішення допомогти Українській Армії із забезпеченням військовослужбовців якісними та комфортним сном під час відпочинку, - розповідає директорка БФ "РІЙ" Діана Ільницька.

Ми зрозуміли, якщо солдат переохолоджений, виснажений та без тепла то він буде неефективним і втомленим. Ми зараз турбуємось про сон військовослужбовців. Раніше ми закуповували спідню білизну, футболки, шкарпетки тощо. Оскільки попереду зима то ми зосередилися на забезпеченні спальними системами солдат ЗСУ, їх теплого та комфортного сну. 
Спальні системи включають у себе: спальний мішок, килимок/каремат, захисний чохол - це чохол з водонепроникної тканини куди влаштовується спальний мішок.

Здоров'я військовослужбовця - це головний фактор, який впливає на його боєздатність. Виникає багато випадків перемерзання під час виконання завдань тому ми й звернули увагу на це явище, щоб мінімізувати його по можливості.

Ще в липні, коли було тепло, ми почали оцінювати виробників спальників, щоб планувати виробництво спальних систем. Зауважу, що необхідний спальний мішок коштує близько 8 000 грн, а в комплексі ціна сягає 15 - 20 000 грн. Ми почали шукати можливості за кордоном, але й там виробництво виявилося не дешевшим. Тому ми вирішили зосередитися на виробництві в Україні, а головними умовами були: якість, відповідність вимогам, надійність.

На наші пропозиції відгукнувся виробник, який погодився згідно стандартів виробляти спільно розроблений надійний продукт. Станом на сьогодні розроблені нами спальні системи вже пройшли випробування та готові надійти у масове виробництво. Завдяки цим системам військовослужбовці можуть спати просто неба. Перша партія поїде на фронт уже в листопаді.

Ці спальні системи ми закуповуємо за кошти благодійників. Найважчий етап - це підтримка населення та грошове забезпечення без чого ми не можемо реалізувати наші плани та завдання. Сьогодні ми маємо мету забезпечити 5000 військовослужбовців цими системами.

Наше головне досягнення, яким ми пишаємося, спільно з виробником - зменшення вартості закупівлі спальної системи від 15 000 до 5000 грн. Перші спальники поїдуть в артилерійську 43 бригаду, яка постійно перебуває в русі просто неба та потребує гідного відпочинку.

Благодійний Фонд "РІЙ" напряму співпрацює з командуванням ЗСУ. Ми радимося щодо покращення забезпечення військовослужбовця. Погодьтеся, кожна людина має для себе декілька пар речей, ковдри та інші життєво необхідні речі. Так і військовослужбовці мають бути забезпечені додатково необхідними теплими речами тим паче в осінню та зимову пору.

На наш заклик, щодо забезпечення військовослужбовців, які часто сплять просто неба відгукнулися багато Українців із за кордону. Ми отримували великі пакунки з білизною та численну фінансову підтримку від Української діаспори. Ми тісно співпрацюємо з численними благодійними фондами та експертами, які відстежують якість забезпечення ЗСУ.

Проблематика питань сну є величезною, адже недобросовісні продавці продають спальні мішки, які не відповідають нормам та й ще можуть нашкодити армійцю. У такому випадку людина може отримати обмороження.

Є багато деталей, на які ми звертаємо увагу бо вони грають мають вирішальне значення. 
До прикладу, каремат не має вбирати вологу в себе, бути водонепроникним, відповідної щільності та товщини. Спальний мішок має мати відповідне наповнення, тканина "дихати", та витримувати низькі температури.

 Хороший спальний мішок не може коштувати дешевше 3-4 т. грн. він коштує від 6 000 грн та має витримувати до мінус 15 градусів морозу. Аферисти, які продають невідповідний продукт продають за 2-3 000 грн спальник і вказують, що  він витримує до 30 градусів морозу, але такий обман може коштувати життя людині.

Ми закликаємо вас!!! Якщо ви купуєте щось для військовослужбовців то робіть це з високим рівнем експертності, адже в іншому випадку можна нашкодити, або витратитися на непотрібні чи невідповідні речі.

З повагою директорка Благодійний Фонд "РІЙ", - Діана Ільницька.

Дивитися Фейсбук сторінку, або САЙТ Благодійного Фонду "РІЙ" 


Відгуки

"сатана хоче війни. Жертвуйте ваші дні у пості та молитві, щоб Бог дав вам мир!" - Оксана Дмитерко коментує Послання Богородиці

"сатана хоче війни. Жертвуйте ваші дні у пості та молитві, щоб Бог дав вам мир!" - Оксана Дмитерко коментує Послання Богородиці

Дослідниця меджугорських об'явлень Богородиці пані Оксана Дмитерко переказує коментар директора Радіо Марія отця Лівіо на основні акценти в Посланні Богородиці, Цариці миру, від 25 січня 2023 року через візіонерку Марію Лунетті.
Він боровся за правду, але у боротьбі проявляв повагу до кожної людини, - єпископ Ян Собіло. Пам'яті запорізького правозахисника, зразкового християнина Дениса Тарасова

Він боровся за правду, але у боротьбі проявляв повагу до кожної людини, - єпископ Ян Собіло. Пам'яті запорізького правозахисника, зразкового християнина Дениса Тарасова

Окрім нас ніхто не змінить цю країну! Захищаючи Батьківщину загинув вірянин Санктуарію Бога Отця Милосердного, запорізький волонтер, правозахисник, адвокат та доброволець Денис Тарасов. Його головними принципами були: віра, родина, справедливість, незламність та милосердя. 

Апостольський символ віри допомагає знайти сенс життя та довіряти Богу до кінця, - отець Олександр Халаїм

Апостольський символ віри допомагає знайти сенс життя та довіряти Богу до кінця, - отець Олександр Халаїм

Розпочинаємо цикл катехиз про Апостольський символ віри. Тема першої програми: "Вірую в Бога Отця...". В ефірі духівник Семінарії Святого Духа, що у Городку Подільському, отець Олександр Халаїм.
У молитві будьте настирливими до кінця. Так ми стаємо людьми віри, - отець Микола Бистрицький

У молитві будьте настирливими до кінця. Так ми стаємо людьми віри, - отець Микола Бистрицький

Про досвід зустрічі з військовослужбовцями під час поїздок на схід України спілкуємося з директором дієцезіального душпастирства молоді в Кам'янець - Подільскій дієцезії, отцем Миколою Бистрицьким.
Молімося ефективно. Потрібно зігнути перед Господом не коліна, а своє серце, - отець Кшиштоф Бузіковський

Молімося ефективно. Потрібно зігнути перед Господом не коліна, а своє серце, - отець Кшиштоф Бузіковський

Як зробити нашу молитву більш ефективною, щоб вона приносила результати? В ефірі облат Марії Непорочної, отець Кшиштоф Бузіковський.