Слухати Радіо

Зараз в ефірі

01:40

Духовні читання

В ефірі

Катехиза

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Меса

08:00

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:30

Годинки

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

Сон військовослужбовця має бути надійним, як і його зброя. Волонтери спільно з командуванням Тилу Сухопутних військ ЗСУ забезпечують якісний сон захисників.

Поділитись з друзями
Благодійний Фонд "РІЙ" спільно з командуванням Тилу Сухопутних військ ЗСУ займаються речовим забезпеченням військовослужбовців та допомагають облаштувати їм якісний та корисний сон просто неба в умовах негоди. У програмі Люди Справи директорка Благодійний Фонд "РІЙ", - Діана Ільницька.
Із початку повномасштабного вторгнення я вирішила бути там де найбільше корисна війську і в же у квітні ми зареєстрували благодійну організацію. Ми займалися багато чим, що до забезпечення військовослужбовців: купували та доставляли техніку, харчі та вирішували інші проблеми з нестачі. Потім ми провели аналіз та помітили, що в умовах війни майже не піднімається питання речового забезпечення. Оскільки бойові дії триватимуть протягом зими то нами було прийнято рішення допомогти Українській Армії із забезпеченням військовослужбовців якісними та комфортним сном під час відпочинку, - розповідає директорка БФ "РІЙ" Діана Ільницька.

Ми зрозуміли, якщо солдат переохолоджений, виснажений та без тепла то він буде неефективним і втомленим. Ми зараз турбуємось про сон військовослужбовців. Раніше ми закуповували спідню білизну, футболки, шкарпетки тощо. Оскільки попереду зима то ми зосередилися на забезпеченні спальними системами солдат ЗСУ, їх теплого та комфортного сну. 
Спальні системи включають у себе: спальний мішок, килимок/каремат, захисний чохол - це чохол з водонепроникної тканини куди влаштовується спальний мішок.

Здоров'я військовослужбовця - це головний фактор, який впливає на його боєздатність. Виникає багато випадків перемерзання під час виконання завдань тому ми й звернули увагу на це явище, щоб мінімізувати його по можливості.

Ще в липні, коли було тепло, ми почали оцінювати виробників спальників, щоб планувати виробництво спальних систем. Зауважу, що необхідний спальний мішок коштує близько 8 000 грн, а в комплексі ціна сягає 15 - 20 000 грн. Ми почали шукати можливості за кордоном, але й там виробництво виявилося не дешевшим. Тому ми вирішили зосередитися на виробництві в Україні, а головними умовами були: якість, відповідність вимогам, надійність.

На наші пропозиції відгукнувся виробник, який погодився згідно стандартів виробляти спільно розроблений надійний продукт. Станом на сьогодні розроблені нами спальні системи вже пройшли випробування та готові надійти у масове виробництво. Завдяки цим системам військовослужбовці можуть спати просто неба. Перша партія поїде на фронт уже в листопаді.

Ці спальні системи ми закуповуємо за кошти благодійників. Найважчий етап - це підтримка населення та грошове забезпечення без чого ми не можемо реалізувати наші плани та завдання. Сьогодні ми маємо мету забезпечити 5000 військовослужбовців цими системами.

Наше головне досягнення, яким ми пишаємося, спільно з виробником - зменшення вартості закупівлі спальної системи від 15 000 до 5000 грн. Перші спальники поїдуть в артилерійську 43 бригаду, яка постійно перебуває в русі просто неба та потребує гідного відпочинку.

Благодійний Фонд "РІЙ" напряму співпрацює з командуванням ЗСУ. Ми радимося щодо покращення забезпечення військовослужбовця. Погодьтеся, кожна людина має для себе декілька пар речей, ковдри та інші життєво необхідні речі. Так і військовослужбовці мають бути забезпечені додатково необхідними теплими речами тим паче в осінню та зимову пору.

На наш заклик, щодо забезпечення військовослужбовців, які часто сплять просто неба відгукнулися багато Українців із за кордону. Ми отримували великі пакунки з білизною та численну фінансову підтримку від Української діаспори. Ми тісно співпрацюємо з численними благодійними фондами та експертами, які відстежують якість забезпечення ЗСУ.

Проблематика питань сну є величезною, адже недобросовісні продавці продають спальні мішки, які не відповідають нормам та й ще можуть нашкодити армійцю. У такому випадку людина може отримати обмороження.

Є багато деталей, на які ми звертаємо увагу бо вони грають мають вирішальне значення. 
До прикладу, каремат не має вбирати вологу в себе, бути водонепроникним, відповідної щільності та товщини. Спальний мішок має мати відповідне наповнення, тканина "дихати", та витримувати низькі температури.

 Хороший спальний мішок не може коштувати дешевше 3-4 т. грн. він коштує від 6 000 грн та має витримувати до мінус 15 градусів морозу. Аферисти, які продають невідповідний продукт продають за 2-3 000 грн спальник і вказують, що  він витримує до 30 градусів морозу, але такий обман може коштувати життя людині.

Ми закликаємо вас!!! Якщо ви купуєте щось для військовослужбовців то робіть це з високим рівнем експертності, адже в іншому випадку можна нашкодити, або витратитися на непотрібні чи невідповідні речі.

З повагою директорка Благодійний Фонд "РІЙ", - Діана Ільницька.

Дивитися Фейсбук сторінку, або САЙТ Благодійного Фонду "РІЙ" 

Слухати інші програми


Відгуки

Невизначена втрата. "Через не хочу та не можу дбайте про себе", - отець Діонісій Дьяченко

Невизначена втрата. "Через не хочу та не можу дбайте про себе", - отець Діонісій Дьяченко

Про переживання горя та невизначену втрату слухайте у програмі Люди Справи. Гість прямого ефіру - ієрей Діонісій (Денис) Дьяченко, священик Православної Церкви України, військовий капелан Національний академії Державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького.
"Багато людей вивчили дорогу до костелу, але не стали на шлях до вівтаря", - отець Андрій Немченко

"Багато людей вивчили дорогу до костелу, але не стали на шлях до вівтаря", - отець Андрій Немченко

Про те, як виконати волю Божу розповідає отець-францисканець Андрій Немченко - вікарій Одеського катедрального собору Успіння Пресвятої Діви Марії. "Нещастя - наш вчитель, а призначення - вічність".
"Якщо ми не визнаємо наші помилки, то як зможемо їх виправити?", - отець Микола Бєлічев

"Якщо ми не визнаємо наші помилки, то як зможемо їх виправити?", - отець Микола Бєлічев

Про покаяння та Євхаристію в контексті книги "Містична святиня Бога" розповідає отець Микола Бєлічев, головний редактор журналу "Слово між нами", Римо-Католицька парафія Святого Сімейства, м. Харків. 

Безпечне середовище для дітей в ліцеї "Всесвіт" та навчання в умовах війни

Безпечне середовище для дітей в ліцеї "Всесвіт" та навчання в умовах війни

Про навчання дітей під час війни та створення безпечного середовища у навчальному закладі розповідає Анна Омельчук - вчителька англійської мови та аніматор ораторію в салезіянському ліцеї "Всесвіт", м. Житомир.

Об'явлення Пресвятої Діви Марії в Руанді

Об'явлення Пресвятої Діви Марії в Руанді

Про об'явлення Діви Марії в Руанді, розповідає Духовний отець семінарії у Ворзелі, Григорій Рассоленко.