Слухати Радіо

Зараз в ефірі

04:40

Біблійні читання

В ефірі

Захристія

06:00

Дитяча катехиза

06:30

Житія святих

07:00

Св.Літургія з храму Матері Божої Ангельської (Вінниця)

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Трансляція літургії із студії Радіо Марія

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Розарій

13:00

Свята Літургія з церкви Різдва Богородиці (Львів)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В родині "Радіо Марія"

Чим ближче ти до смерті тим більше цінуєш життя, - альпініст Роман Городечний

Поділитись з друзями
Першим львів'янином, який підкорив найвищу вершину світу Еверест у 2018 році став Роман Городечний.

Успішний сім'янин, батько трьох дітей, підприємець та альпініст Роман Городечний розповів про підготовку до сходження на вершину та як у горах людина розкриває себе.
"Перша моя гора була рішенням спонтанним. Мій товариш якось розповів що з групою планують піднятися на Кіліманджаро, але жартуючи сказав, що я мовляв не справлюся. Як справжній львівянин я прийняв виклик і пройшов 10 денну екстремальну підготовку та здійснив сходження на гору в складі групи", - розповідає альпініст Роман Городечний.

- Моя дружина - це мій друг та партнер в багатьох сферах. Юлія мудра жінка, яку я дуже ціную. Коли я піднявся на вершину Еверест то перше що я зробив - це зателефонував дружині, щоб поділитися радісними емоціями.

- Є ризики до яких можна підготуватися, а є ризики, які передбачити не можливо - це падіння каміння, лавини.

- Однією з небезпек підчас сходження - це обмороження. А 70% нещасних випадків трапляються під час спуску з гори. В цей час людина демотивована, втомлена та виснажена. Люди переважно гинуть від переохолодження, так званою солодкою смертю.

- Під час одного сходження із нашої групи загинуло двоє людей, провідник та гід. Провідник - шерпа не підстрахував себе згідно правил безпеки та зірвався в прірву, а другий чоловік був професійним гідом. Він не взяв із собою балон з киснем, не дійшовши до вершини вирішив спуститися до намету де помер від гірської хвороби.

- Сходження на вершину це не про м'язи, а про витривалість. Були випадки, коли професійні бодібілдери не витримували та спускалися вниз на півдорозі. Завдання альпініста - розрахувати свої сили, щоб піднятися та спуститися. Підготовка більше психологічна ніж фізична. Люди часто не витримують психологічного, морального дискомфорту та повертаються назад.

-В горах випадкових людей не буває. Там проявляється справжня сутність людини. Якщо особа "гнила" то це обов'язково проявиться. Там є можливість розвантажити мозок та побути без гаджетів.

- Чим ближче ти до смерті - тим більше цінуєш життя.
- Підкорюєте ви не гору, а себе. В гору ви піднімаєтеся.

Відгуки

Антихрист буде доволі приємною та харизматичною особою. Про останнє випробування Церкви розповідає отець Матвій Стибурський.

Антихрист буде доволі приємною та харизматичною особою. Про останнє випробування Церкви розповідає отець Матвій Стибурський.

Мета антихриста - відірвати людей від Христа та зосередити їхню увагу на цьому світі, переконати що немає життя вічного. Наше завдання - навчитися розпізнавати знаки часу та принести Христа якомога більшій кількості людей. Про останнє випробування Церкви розповідає брат-капуцин Матвій Стибурський.
Як розпізнати своє покликання та почати повноцінно жити?

Як розпізнати своє покликання та почати повноцінно жити?

Розпізнання покликання. Коментар до Апостольського післясинодального повчання "Christus vivit" Святішого Папи Франциска молоді та всьому Божому народу. 
Зупиніться та побудьте в тиші. Як із жертви стати творцем життя?

Зупиніться та побудьте в тиші. Як із жертви стати творцем життя?

Про навернення в умовах війни розповідає отець Вальдемар Павелець. 
Сновидіння, божества та ворожіння. В чому відмінність між пророцтвом від Бога та лжепророцтвом?

Сновидіння, божества та ворожіння. В чому відмінність між пророцтвом від Бога та лжепророцтвом?

Друга катехиза із циклу програм на тему "Пророцтва". В ефірі босий кармеліт із Бердичева отець Віталій Козак. "Про сновидіння, божества та ворожіння"
В Харкові я побачив багато Божих чудес. Таке враження, що Українцям для навернення потрібно ще більше лиха, -  отець Микола Бєлічев.

В Харкові я побачив багато Божих чудес. Таке враження, що Українцям для навернення потрібно ще більше лиха, - отець Микола Бєлічев.

Отець Микола Бєлічев, маріанин, головний редактор журналу "Слово між нами" Римо-Католицька парафія Святого Сімейства м. Харків.

"Кожен окремо має практикувати сповідь, піст, вчинки милосердя в інтенції покаяння за гріхи свого народу. Потім усі разом, як країна маємо розпочати з нуля свій християнський шлях".