Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)
Катехиза
Ангел Господній
Розарій
Літургія Східний обряд
Пісня Перемоги
Коронка до Божого Милосердя
Молитовна лінія
Дитяча катехиза
Обережно, магія!
Дитяча молитва
Дитяча катехиза
Розарій
Літургія годин (Бревіарій)
Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)
Молитовна лінія
Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)
Вечірній ефір
Катехиза
Житія святих
Жінка з’являється у світі як відповідь на глибоку самотність людини. Щоб розпочати подружнє життя, чоловік має залишити свого батька й матір. Так говорить Святе Письмо: «Тому залишить чоловік свого батька й матір, і пристане до своєї жінки, і будуть вони одним тілом» (пор. Еф 5:31).
Подружній союз між чоловіком і жінкою — це спільнота, встановлена на все життя. Роз’єднати її може лише смерть. Таїнство Подружжя вимагає не шукати власного добра, а прагнути блага одне для одного, бути готовими до самопожертви заради коханої людини.
Сучасний світ часто пропонує те, що затьмарене гріхом, насильством і егоїзмом. Залежність від порнографії руйнує як чоловіків, так і жінок. Католицька Церква навчає про природний порядок у подружжі: зачаття й народження дитини — це плід любові між чоловіком і жінкою, що вимагає відповідальності та вірності. Церква не визнає абортів та штучних засобів запобігання вагітності, бо вони суперечать гідності людського життя.
Книга Буття показує, що для повноти існування людина потребує іншої людини. Бог створив жінку Єву з ребра чоловіка Адама — з його кістки й плоті, що свідчить про глибоку єдність між чоловіком і жінкою від початку творіння.
В ефірі брат-капуцин Леонід Міхалець, священник римсько-католицької парафії у місті Красилів. Темою катехитичної науки є протиставлення християнського персоналізму сучасному індивідуалізму. Головна думка отця Леоніда полягає в тому, що кожна людина покликана стати дитиною Божою і увійти в життя Бога – а це можливо лише через любов. Християнський персоналізм, на його думку, не знецінює особистість, але навпаки – розкриває її гідність у спільноті та у взаєминах любові з Богом та ближніми.
У програмі отця Віталія Козака розглядається тема чутливості, інтуїції та внутрішньої цілісності жінки. Саме ця остання якість, як наголошує священник, і є проявом так званого «жіночого генія». Автор звертає увагу на приклади святих жінок, які зуміли повноцінно розкрити та втілити ці риси у своєму житті. На його думку, в сучасному світі особливо важливо, щоб жінка не втратила своєї жіночності та духовної глибини.
З дітьми потрібно говорити про віру серйозно — так само, як і з дорослими. У катехезі сестра Юлія Заводовська зі Згромадження Сестер від Ангелів (м. Вінниця) ділиться порадами, як доступно й водночас глибоко вести розмову з дітьми про ангелів.
Про розпізнання дарів, час їхнього прояву та про те, як служити ними, розповідає монах-капуцин брат Сергій Губицький, настоятель монастиря Святого Йосифа Хрестителя у місті Старокостянтинів Хмельницької області. Брат Сергій не є священником, але його служіння охоплює багато напрямків. Він художник-іконописець, психолог, реставратор, скульптор, різьбяр по дереву, музикант, співак, агроном і господар. У програмі «У ваших намірах» брат ділиться своїм досвідом реалізації дарів як відповіддю на потреби часу та глибоким бажанням творити.