Слухати Радіо

Зараз в ефірі

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

В ефірі

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Розмова з екзорцистом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Коротко про головне

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Меса

08:00

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:30

Годинки

09:00

Молитовна лінія

Сучасні магічні явища, які сповідує людина та реакція Церкви.

Поділитись з друзями
Про релігійні, психологічні, моральні зміни як наслідок технологічних змін у світі розповідає отець Міхал Бранкевич. Розглядаємо "Пастирську конституцію про Церкву у сучасному світі (Gaudium et spes)". 
Пастирська конституція Другого Ватиканського собору встановила позицію Церкви перед викликами в сучасному світі. Бог сьогодні показує людям, який напрямок ліпше вибрати в житті. Суспільство часто сприймає світ магічно. Наприклад, багато людей слухали та шукали відповіді в екстрасенсорних телевізійних програмах Кашпіровського, який маніпулював свідомістю. Часто ми чуємо, як і досі люди шукають вирішення своїх проблем звертаючись до ворожок та екстрасенсів. Але Божа дія основана на розумному поясненні того, що відбувається, - розповідає отець Міхал Бранкевич.

Ми бачимо також Бога, який керує історією людей. Він хоче показати нам небезпеку віддалення від Нього. Проте люди часто роблять трагічні помилки, що призводить до багатьох невинних жертв. 

Нам рекомендовано покинути магічне сприйняття Бога, а зосередити увагу на історичному сприйнятті Його. До цього нас закликає Біблія описуючи Його дію на людей. Ми бачимо у Святому Письмі багато прикладів Його комунікації з людьми. 

На відміну від минулих часів люди все більше відходять від Бога захоплюючись науковим гуманізмом.
Бог часто руйнує магічниі системи, зокрема комуністичну, що сповідувала принципи рівності та братерства, але насправді була обманом. А жахливим плодом комунізму став: червоний терор, виселення мільйонів людей та знищення релігійних громад.
Сьогодні відроджується так званий неомарксизм. Ця ідеологія захищає нетрадиційні гендерні явища, висвітлює їх жертвами хоча ніхто не переслідує цих людей. Неомарксизм позиціонує традиційну сім'ю, як ворога нетрадиційним формаціям. 

Відгуки

Антихрист буде доволі приємною та харизматичною особою. Про останнє випробування Церкви розповідає отець Матвій Стибурський.

Антихрист буде доволі приємною та харизматичною особою. Про останнє випробування Церкви розповідає отець Матвій Стибурський.

Мета антихриста - відірвати людей від Христа та зосередити їхню увагу на цьому світі, переконати що немає життя вічного. Наше завдання - навчитися розпізнавати знаки часу та принести Христа якомога більшій кількості людей. Про останнє випробування Церкви розповідає брат-капуцин Матвій Стибурський.
Як розпізнати своє покликання та почати повноцінно жити?

Як розпізнати своє покликання та почати повноцінно жити?

Розпізнання покликання. Коментар до Апостольського післясинодального повчання "Christus vivit" Святішого Папи Франциска молоді та всьому Божому народу. 
Зупиніться та побудьте в тиші. Як із жертви стати творцем життя?

Зупиніться та побудьте в тиші. Як із жертви стати творцем життя?

Про навернення в умовах війни розповідає отець Вальдемар Павелець. 
Сновидіння, божества та ворожіння. В чому відмінність між пророцтвом від Бога та лжепророцтвом?

Сновидіння, божества та ворожіння. В чому відмінність між пророцтвом від Бога та лжепророцтвом?

Друга катехиза із циклу програм на тему "Пророцтва". В ефірі босий кармеліт із Бердичева отець Віталій Козак. "Про сновидіння, божества та ворожіння"
В Харкові я побачив багато Божих чудес. Таке враження, що Українцям для навернення потрібно ще більше лиха, -  отець Микола Бєлічев.

В Харкові я побачив багато Божих чудес. Таке враження, що Українцям для навернення потрібно ще більше лиха, - отець Микола Бєлічев.

Отець Микола Бєлічев, маріанин, головний редактор журналу "Слово між нами" Римо-Католицька парафія Святого Сімейства м. Харків.

"Кожен окремо має практикувати сповідь, піст, вчинки милосердя в інтенції покаяння за гріхи свого народу. Потім усі разом, як країна маємо розпочати з нуля свій християнський шлях".