Слухати Радіо

Зараз в ефірі

00:30

Катехиза

В ефірі

Розмова з екзорцистом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Коротко про головне

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Меса

08:00

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:30

Годинки

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

Свята Джемма Галгані", - катехеза о. Олексія Самсонова

Поділитись з друзями
Створено: 2022-05-16
Передача: Катехиза

Марія Джемма Умберта Піа Гальгані (12 березня 1878 - 11 квітня 1903) — свята Католицької Церкви, містичка. У Католицькій церкві відома як Джемма Гальгані. Вшанування блаженної Джемми Гальгані широко розповсюджене в Італії і Латинській Америці. Вважається покровителькою студентів і фармацевтів.

 Народилась 12 березня 1878 року в багатодітній сім'ї італійського фармацевта Енріко Гальгані в італійському місті  Капаннорі Була п'ятою дитиною в сім'ї. Незабаром після її народження, щоб у майбутньому дати дітям хорошу освіту, сім'я переїжджає в італійську провінцію Тоскану, місто  Лукка.

В 1886 році померли батьки Джемми, і вона взяла на себе виховання своїх братів і сестер. Мріяла поступити в жіночий монастир, але не могла цього зробити через своє слабке здоров'я.

В 1899 році, коли їй було 20 років, в Джемми з'явились стигмати. Вона заявила, що стала отримувати часті одкровення від Діви Марії, ангела-охоронця та інших святих. На вимогу свого духовного отця Джемма молилась про припинення цих видінь, і стигмати зникли.

Живучи в бідності, Джемма стала широко відома своїм святим життям в місті Лукка, але вона не знаходила підтримки свого духовного життя, стикаючись зі зневагою і негативним відношенням до її видінь серед рідних і церковної ієрархії. На початку 1903 року Джемма захворіла на туберкульоз. Під час своєї недовгої, але смертельної недуги, вона отримала різні екстраординарні містичні явища. На початку Страсного Тижня її здоров'я різко погіршилось і вона померла у Страсну суботу 11 квітня 1903 року.

Після смерті Джемми її духовний отець, що зберігав в таємниці всі її містичні переживання, написав її детальну біографію, опублікувавши особистий щоденник і листи Джемми. Церковна влада після оприлюднення творів Джемми визнала справжність її містичного життя.

Відгуки

Молитовний Щит Християнської служби порятунку : Молімося разом

Молитовний Щит Християнської служби порятунку : Молімося разом

  «Війна це завжди криза, але криза це ще й шанс на зміни. Під тиском формуються тверді структури, і навіть крихкий слабкий графіт перетворюється на найміцніший у світі діамант. Такі думки приходять, коли дивитися на нинішню ситуацію з погляду служителів ХСП, які не збираються плакати про трагедію, а стають до духовного бою і закликають інших ставати поруч.

"Що маємо знати про Серце Ісуса Христа", - коментар Євангелія дня

"Що маємо знати про Серце Ісуса Христа", - коментар Євангелія дня

Ісус розповів фарисеям і книжникам слідуючу притчу: «Котрий з вас чоловік, мавши сотню овець і одну з них загубивши, не зоставить дев’ятдесят  дев’ять у пустелі та не піде шукати загублену, поки її не знайде? А, знайшовши, кладе її собі, радіючи, на плечі й, повернувшися додому, скликає друзів та сусідів і до них каже: “Радійте зо мною, бо я знайшов овечку, що була загубилась”.  Отак, кажу вам, що на небі буде більша радість над одним грішником, що кається, ніж над дев’ятдесят дев’ятьма праведниками,  що їм не треба покаяння».

Антихрист буде доволі приємною та харизматичною особою. Про останнє випробування Церкви розповідає отець Матвій Стибурський.

Антихрист буде доволі приємною та харизматичною особою. Про останнє випробування Церкви розповідає отець Матвій Стибурський.

Мета антихриста - відірвати людей від Христа та зосередити їхню увагу на цьому світі, переконати що немає життя вічного. Наше завдання - навчитися розпізнавати знаки часу та принести Христа якомога більшій кількості людей. Про останнє випробування Церкви розповідає брат-капуцин Матвій Стибурський.
Як розпізнати своє покликання та почати повноцінно жити?

Як розпізнати своє покликання та почати повноцінно жити?

Розпізнання покликання. Коментар до Апостольського післясинодального повчання "Christus vivit" Святішого Папи Франциска молоді та всьому Божому народу. 
Сновидіння, божества та ворожіння. В чому відмінність між пророцтвом від Бога та лжепророцтвом?

Сновидіння, божества та ворожіння. В чому відмінність між пророцтвом від Бога та лжепророцтвом?

Друга катехиза із циклу програм на тему "Пророцтва". В ефірі босий кармеліт із Бердичева отець Віталій Козак. "Про сновидіння, божества та ворожіння"