Слухати Радіо

Зараз в ефірі

11:20

Катехиза з о. Міхалом Бранкевичем

В ефірі

Ангел Господній

12:20

Розарій

13:00

Трансляція Літургії із Собору Успіння Пресвятої Богородиці (м.Чернівці)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В родині "Радіо Марія"

16:00

Катехиза з о. Юрієм Зелінським

16:45

Дитяча молитва

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з Конкатедрального собору св.Софії (Житомир)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

"Те, що ми сьогодні називаємо пандемією коронавірусу 100 - 200 років тому, навіть би не помітили", - коментує історик Віктор Заславський.

Поділитись з друзями
Віктор Заславський розповів про історично зафіксовані випадки карантинів, епідемій, які переживали наші прадіди. Він зачитав декілька спогадів очевидців тих часів.
Наприклад, спогади Марка Алданова, написані у 1847 році, коли у Києві люди помирали від Київської холери. "Київська холера не була чимось надзвичайним. Люди померали та як могли боролися з хворобою. Не було організованої медицини. Суспільство було мало проінформоване, працювали так звані "ББС"(баба бабі сказала). Українське населення було безсилим і перед сипним тифом. Існує версія, що епідемія сипного тифу в ХХ столітті, в 18-20-х роках, зашкодила вибороти волю для України. Ця хвороба захопила Українсько-галицьке військо та армію УНР, а так як вакцина від хвороби не було - величезна частина війська померла. Згодом, вакцину винайшли львівські вчені Рудольф Вайгель і Генрих Мосінґ".

Відгуки

Що відомо про канонізацію князя Володимира, і чи взагалі вона була?

Що відомо про канонізацію князя Володимира, і чи взагалі вона була?

Вашій увазі ранкова катехеза з істориком Віктором Заславським автором програм "Відкриваючи таємниці християнства" на Радіо Марія. В цьому святковому випуску дізнаєтеся чи була канонізація князя Володимира так як ми її сьогодні уявляємо, де була написана перша ікона святого Володимира, і до чого тут римо-католики, а також де поділися мощі хрестителя Русі. 
"Коли беру Розарій у руку - беру за руку Марію", - Андрій Берекець

"Коли беру Розарій у руку - беру за руку Марію", - Андрій Берекець

 З нагоди публікації книги "Кехарітомене" на українській мові авторства отця Домініка Хмелевського SDB,  спілкувалися з перекладачем Андрієм Берекець. Гість розповів про історію знайомства з отцем Домініком та його книгами. Також у програмі почуєте як потоваришувати з Марією та до чого Вона нас запрошує.

Історія капеланства. Із зони бойових дій отець Дмитрій Присяжний.

Історія капеланства. Із зони бойових дій отець Дмитрій Присяжний.

Військовий капелан ПЦУ, настоятель Свято-Покровської парафії, що в місті Боярка,  - отець Димитрій Присяжний зараз знаходиться разом із військовослужбовцями в зоні бойових дій. В ефірі говоримо про історію капеланства, служіння на фронті, спілкування з військовослужбовцями.
Сучасні чуда святого Антонія: Розповідає отець Віктор Лутковський

Сучасні чуда святого Антонія: Розповідає отець Віктор Лутковський

Настоятель храму святого Станіслава, єпископа та мученика у місті Городок Хмельницької області отець Віктор Лутковський розповів про культ до святого Антонія Падевського та чуда, які за Його заступництвом люди до сьогоднішнього дня отримують.

Отець-мар'янин поділився власним досвідом щоденної молитви до святого Антонія та пояснив, як затоваришувати  зі святим Антонієм.

Час добровольців і народження українського війська.

Час добровольців і народження українського війська.

Вашій увазі авторська програма Віктора Заславського "Відкриваючи таємниці християнства". В цій серії мова йде про час добровольців і народження українського війська.