Слухати Радіо

Зараз в ефірі

17:25

Голос народу, голос Божий

В ефірі

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з храму Христа Царя (Хмельницький)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

20:20

Magistra vitae

21:00

Архіпастир відповідає

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Розмова з Патріархом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Резонанс

"Вже навчилася вдягати сарі! Це не так просто: спробуйте правильно впоратися з 6 метрами тканини!" - сестра Едіта Улман про католиків, їжу та звичаї в Індії

Поділитись з друзями
В РКЦ триває Місійний тиждень. Говорили з сестрою Едітою Улман зі Згромадження Сестер Служниць Святого Духа про служіння в Індії.
"Я живу в місті Бангалор. Тут мешкає більше 8 мільйонів жителів, в якому знаходиться наш провінційний будинок, що служить обителю для 50 монахинь з них вже 23  склали вічні обіти. Одна сестра у нас зараз гостює з Південної Кореї - решта, окрім мене, з Індії.

У нас у будинку сестри говорять на десятьох мовах, а то й більше. Це різні мови, не схожі між собою. 
В Бангалорі діють достатньо жорсткі карантинні обмеження. За шість місяців служіння я досі не була у центрі міста! Лише цього тижня буду починати навчання офлайн в університеті. Раз на тиждень маю можливість відвідувати центр для дітей, яких знаходять на вулиці. Цим займаються брати-селезіанці. Є серед них також ті діти, які працювали (незаконна дитяча праця). 

Тут зміна сезонів зима-літо не відчувається так як у нас. Я на днях запитала: «Сестро, а зараз зима?» це було смішно. Сестра відповіла ствердно. Тут окремо виділяють дощовий період, хоча цього року жовтень також з великою кількістю опадів.

В Індії, з одного боку, так як в Україні, а з іншого - все зовсім інакше! Християн тут меншість. Індуїстські храми вражають своєю архітектурою. Мене постійно запитують, звідки я, та ставляться переважно привітно. Просто на вулиці гуляють корови, їздять жовто-зелені «ото-рікші»(трьохколісний моторний тип транспорту для двох пасажирів з накритим дахом, яким керує водій, - Авт.).В місті великий контраст між бідними та багатими. З одного боку є люди, які просто сплять на вулиці, а з іншого їздять дуже дорогі автівки.

Які описати мій досвід в Індії? Це не зовсім легко, але воно того варте!"- розповіла сестра Едіта Улман.

Відгуки

6 причин, чому з рибалок можуть вийти найкращі проповідники

6 причин, чому з рибалок можуть вийти найкращі проповідники

У сьогоднішньому Євангеліє (Матвія 4, 18-22) читаємо як Ісус Христос покликав Якова, Йоана, Петра та Андрія. Всі вони були рибалками. Коментатори Євангеліє наголошують, що Господь обирає людей на служіння не за їх заслуга, однак, може зіграти на їх якостях і уміннях. Аналізуємо професію рибалок і віднаходимо багато спільного з проповідниками!
"Церква закликає нікого не примушувати вакциновуватися!" - владика Броніслав Бернацький

"Церква закликає нікого не примушувати вакциновуватися!" - владика Броніслав Бернацький

Єпископ Броніслав Бернацький пригадав, як в Україні очікували свято Різдва за Радянських часів, прокоментував останні події пов'язані із загрозливою ситуацію на фронті та пояснив як Церква ставиться до численних обмежень прав і свобод людей у зв'язку з черговою хвилею розповсюдження COVID-19.
"Християнська етика - це предмет, який зазнає постійного переслідування", - Ірина Назаренко

"Християнська етика - це предмет, який зазнає постійного переслідування", - Ірина Назаренко

Цей випуск програми "У Ваших намірах" виходить у співпраці Комісії у справах молоді РКЦ. В ефірі представник секретаріату при Комісії у справах молоді Київсько-Житомирської Дієцезії, вчителька Християнської етики - Ірина Назаренко. Питання викладання Християнської етики у світськитх школах часом породжують конфлікти. Пані Ірина розповідає, за яких обставин ваша дитина цей предмет може вивчати у школі.
Як правильно розпочати Адвент та що означають символи на Роратніх Месах?

Як правильно розпочати Адвент та що означають символи на Роратніх Месах?

З найближчої неділі у Католицькій Церкві розпочинається особливий літургійний період під назвою Адвент. Цей період окреслює час радісного очікування на прихід Спасителя. У даній програмі автор, отець Вальдемар Павелець, дає настанови, як правильно розпочати цей час навернення. В програмі священник також пояснює літургійні знаки, які будуть присутні під час Роратніх Мес.
"В часи терпінь люди чекають від Церкви чогось більшого!" - отець Хризостом

"В часи терпінь люди чекають від Церкви чогось більшого!" - отець Хризостом

Наш гість: отець Хризостом із Мельхітської Греко-Католицької Церкви. Монах цілком зрікся соціальних мереж і є активним прибічником живого спілкування!