В програмі "У Ваших намірах" з паном Любомиром Стринаглюком говоримо про сновидіння. Як ми маємо ставитися до снів? Чи варто вірити в сни? Давайте з розумом будемо підходити до трактування снів!
По-перше, сон - це нормальне явище нашої психіки. Коли сняться сни, в цьому немає нічого надзвичайного. До кінця ще не досліджено: є багато різних теорій і досліджень. Але фактом залишається, що навіть у сні процес мислення не припиняється, і тому людина запам'ятовує дуже часто сни, особливо яскраві сни. І також сни, як досліджено, є певним символічним відображенням наших витіснених бажань, наших страхів, наших переживань. Через сни наша свідомість інколи допрацьовує, що не опрацювалось під час денної бадьорості.
По-друге, маємо розуміти, що через сни ми можемо отримувати певні попередження від нашого ангела-охоронця.
Третім джерелом наших "пророчих" снів може бути діяльність нечистих духів і злих сил. Для цього вони використовують всі можливості - їх мета відірвати нас від Бога. Сни, які навіяні дияволом, зазвичай, засновані на напівправді. Він, часто з'являєтья, як ангел світла, вкладає ложку дьогтю у велику бочку меду. Для того, щоб спокусити, щоб подати те, що не є правдою під виглядом правди.
Про служіння та покликання в церкві розповідає делегат молоді від Харківсько-Запорізької дієцезії, Андрій Павлунік. Програма Комісії душпастирства молоді "
Виховання - справа серця".
У ці дні з різних куточків України вирушають паломницькі групи до святинь, де прославилася Діва Марія в чудотворних іконах. Якщо ви бачите в дорозі колону людей із хрестом на чолі, найімовірніше, це паломники, які прямують до Бердичева або Зарваниці. У цій програмі спілкуємося з учасниками паломництва Шепетівка-Бердичів. Про свій досвід прочанина ділиться єпископ Станіслав Широкорадюк, ординарій Одесько-Сімферопольської дієцезії.
"Молитва може бути навіть тоді, коли вуста закриті", - священник Мукачівської Греко-Католицької єпархії о.Руслан Бурдюх у програмі "У ваших намірах" пояснює, якою має бути добра молитва і як можливо налаштуватися душею й тілом на діалог із Богом.
У програмі «У Ваших намірах» брат-францисканець Андрій Немченко розмірковує над темою страху: звідки він виникає, у чому полягає його небезпека і як він впливає на духовне життя. Священник чітко розрізняє страх перед Богом і страх перед небезпекою. За його словами, будь-який страх можна подолати – у цьому допомагають віра, молитва та довіра до Бога. Про практичні кроки у боротьбі зі страхами й фобіями брат Андрій розповідає у програмі.
Про розпізнання дарів, час їхнього прояву та про те, як служити ними, розповідає монах-капуцин брат Сергій Губицький, настоятель монастиря Святого Йосифа Хрестителя у місті Старокостянтинів Хмельницької області. Брат Сергій не є священником, але його служіння охоплює багато напрямків. Він художник-іконописець, психолог, реставратор, скульптор, різьбяр по дереву, музикант, співак, агроном і господар. У програмі «У ваших намірах» брат ділиться своїм досвідом реалізації дарів як відповіддю на потреби часу та глибоким бажанням творити.