Слухати Радіо

14:00

Денний ефір

В ефірі

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В Родині Радіо Марія

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Новини

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

7 правил на Великий Піст від отця Міхала Бранкевича

Священник окреслив головні пріоритети на час Великого посту.
"Перше правило - навертатися! Мати свідомість того, хто я є перед Богом, а я є грішником! А грішник потребує пробачення! - Зазначає священник. - Другий пункт - слухати Слово Боже! Це значить, в тому числі, приймати участь у реколекціях. Маємо мати покірну поставу!
Третє - важливо молитися! Молитва укріплюється пісними практиками. Четверте - свідомий піст! Геть формальність! Піст є моментом, коли ми бачимо наскільки життя є поважним, наскільки важливо дивитися на життя серйозно! П'яте - робіть милостиню! Шосте - потрібно бути солідарним з нужденними! І сьоме - кожного дня потрібно нести свій Хрест, але перед тим, важливо його розпізнати!" - Підсумував отець Міхал.

Чому християни шукають чудес і знаків більше, ніж Христа?

Чому християни шукають чудес і знаків більше, ніж Христа?

У програмі «У Ваших намірах» отець Андрій Немченко розмірковує над тим, чому віруючі часто надають більшого значення чудотворним іконам і святиням, ніж Євхаристії. Розмова торкається небезпечної межі між справжнім вшануванням і духовною залежністю від чудес.
2026-04-16 00:00:00
Духовна подія року в Житомирі: відбудеться урочисте освячення храму Божого Милосердя

Духовна подія року в Житомирі: відбудеться урочисте освячення храму Божого Милосердя

25 квітня Житомирська громада та гості міста запрошуються на історичну подію — консекрацію (урочисте освячення) новозбудованого храму Божого Милосердя в районі Мальованка. Урочисту літургію о 11:00 очолить єпископ-ординарій Віталій Кривицький. Приєднайтеся до спільної молитви та святкування у новому духовному центрі міста!
2026-04-16 00:00:00
Кому належить місія навчати в Церкві?

Кому належить місія навчати в Церкві?

У цій катехизі о.Міхал Бранкевич, духівний наставник дієцезіальної місійної семінарії «Redemptoris Mater», знайомить нас із завданням колегії єпископів в Церкві та метою встановлення Вселенських Соборів. У чому різниця між Синодом і Собором? Що потрібно задля утримання Церкви у чистоті віри, та що таке надприродне чуття віри?
2026-04-14 00:00:00
"Приймати Папу як дар від Бога", - о.Міхал Бранкевич

"Приймати Папу як дар від Бога", - о.Міхал Бранкевич

Чому президент США Дональд Трамп різко розкритикував Папу Лева XIV? У програмі "У ваших намірах" про критику і права людини по відношенню до єпископа Риму говоримо із о. Міхалем Бранкевичем, духівним наставником дієцезіальної місійної семінарії «Redemptoris Mater».
2026-04-14 00:00:00
Що для нас Євхаристія, та куди зник Ісус?

Що для нас Євхаристія, та куди зник Ісус?

Про джерело людського щастя та можливість відчути його в повноті вже тут на землі, говоримо у програмі "У ваших намірах" із с. Наталією Гальцовою зі Згромадження Сестер Служниць Святого Духа.
2026-04-08 00:00:00