Слухати Радіо

15:10

Молитовна лінія

В ефірі

Дитяча катехиза

15:45

В Родині Радіо Марія

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Новини

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з храму св. Яна з Дуклі (Житомир)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Школа лідерства

01:40

Духовні читання

"Аборт вчинений у будь-який спосіб - є свідомим, прямим вбивством людської істоти", - отець-доктор Віктор Білоус

Створено: 2024-03-08 00:00:00
Програма: Катехиза
Катехеза виходить у співпраці з Комісією у справах душпастирства родин РКЦ. Науку виголошує отець-доктор Віктор Білоус, ректор Вищої Духовної Семінарії Святого Духа в м. Городок. Програма присвячена темі: "Чому людське життя в лоні матері під загрозою? Наукові, ідеологічні, і моральні аспекти".
"В кожній дитині, яка знаходиться в утробі матері, є свята душа. Церква говорить не тільки про гідність людини, але й про її святість. Тому аборт, вчинений у будь-який спосіб, є свідомим, прямим вбивством людської істоти. Незважаючи на це, у деяких випадках (наприклад, при завмиранні дитини в утробі), католицька мораль дозволяє рятувати життя матері."
"Я мушу" часто не працює", - о.Тарас Фітьо про мотивацію для себе та сім'ї

"Я мушу" часто не працює", - о.Тарас Фітьо про мотивацію для себе та сім'ї

Що допоможе рухатися далі? Якою є моя духовна мотивація, та як передати її власним дітям? Отець Тарас Фітьо, душпастир УГКЦ для українців у м.Клагенфурт Австрія, запрошує нас бути сьогодні духовно вмотивованими, щоб гідно долати випробовування, з якими ми зустрічаємося у часі війни.
2026-01-15 00:00:00
Сумління у навчанні Джона Генрі Ньюмена

Сумління у навчанні Джона Генрі Ньюмена

"Сумління допомагає нам бути дітьми Божими", - о.Віталій Храбатин, референт Пасторально-Міграційного відділу Патріаршої курії УГКЦ. Продовжуючи знайомство із житіям святих Великої Британії, о.Віталій пропонує зосередитись на сумлінні у навчанні Джона Генрі Ньюмена.
2026-01-14 00:00:00
«Час проповіді контролювався наглядачкою», - о. Павло Вишковський про повернення храму Святого Миколая

«Час проповіді контролювався наглядачкою», - о. Павло Вишковський про повернення храму Святого Миколая

30 січня минає чотири роки від призначення отця Павла Вишковського настоятелем костелу Святого Миколая. За цей час парафія пройшла непростий, але плідний шлях, на якому чітко видно дію Бога. У розмові в програмі «Не випадково!» отець Павло ділиться тим, як Господь провадив його у служінні на благо спільноти, якою є його особиста молитва та що стало вирішальним у процесі передачі приміщення костелу парафії після понад тридцяти років боротьби - на користування упродовж наступних 50 років.
2026-01-09 00:00:00
Полюбити Бога: у Новий рік із живою вірою

Полюбити Бога: у Новий рік із живою вірою

"Любов - це атмосфера, у якій ми були сотворені і до якої покликані. Зробімо все, щоб наша молитва стала справжньою зустріччю з Господом Богом", - о. Віктор Матушевський, екзорцист Київсько-Житомирської дієцезії, настоятель парафії Христа Царя Всесвіту у м.Києві.
2026-01-09 00:00:00
"Жива віра завжди наповнена прославою Бога та вдячністю", - отець Михайло Станчишин

"Жива віра завжди наповнена прославою Бога та вдячністю", - отець Михайло Станчишин

Про ознаки зустрічі з Христом розповідає священник-єзуїт, реколекціоніст, духівник спільнот багатодітних матерів в Україні, співзасновник та викладач школи духовного проводу "Єлеазар" (смт. Брюховичі), працівник єзуїтського психологічно-духовного центру "Простір надії" (м. Чернівці), отець Михайло Станчишин.
2026-01-08 00:00:00