Слухати Радіо

18:00

Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)

В ефірі

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Житія святих

23:00

Акафіст

23:40

Святий дня

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Катехиза

00:30

Розарій

01:10

Відкриваючи таємниці християнства

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Акафіст

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Біблійні читання

04:40

Святий дня

05:00

Молитва

Андрій Крак і Альона Матвієнко: "Ми будуємо філософію своїх занять на фундаменті рівності..."

В гості на програму "Рецепти життя" завітали представники Центру еволюції спільнот - Андрій Крак і Альона Матвієнко, які розповіли про те, як поширювати методи зрощення і трансформації спільнот через надання комплексу послуг, що сприяють розвитку сталого, безпечного і гармонійного суспільства.
Зміни! Це часте гасло, що стимулює нас інакше дивитися на все  що оточує. Наш пильний погляд завжди шукає нового, захопливого. Нових форм, нових слів, нових сенсів, нових методів. Автори ідеї пропонують разом поглянути у майбутнє на 50 років вперед - якими можуть бути там уже добре знані нам форми, підходи в неформальній освіті, такі як фасилітація, залучене навчання, активна модель рольових ігор, медіація, ненасильницьке спілкування та інші? Як змінюється модель впливу (інтервенції) від вчителя/тренера/авторитета до фасилітатора, від фасилітатора до учасника, і від учасника до Людини?

Про все це - у програмі "Рецепти життя"
Посвячення Богородиці. День 33: Повна посвята Ісусові через Марію

Посвячення Богородиці. День 33: Повна посвята Ісусові через Марію

Ми наближаємося до кінця нашої підготовки до повної посвяти. Всі наші розважання показали, якою прекрасною і доречною є ця постава. Найвищий вчинок любові тут на землі є водночас найбільш зрозумілим. Так від величі серця, свідомо і з доброї волі ми хочемо здійснити цю посвяту, яка є єдиною доречною відповіддю на Божу любов.
2025-12-15 00:00:00
Посвячення Богородиці. День 32: Перетворення в Христа

Посвячення Богородиці. День 32: Перетворення в Христа

Коли ми все краще пізнаємо Христа, коли ми все вірніше слідуємо за Ним і зі все більшою любов’ю приймаємо Його у Святому Причасті, тоді ми поступово перетворюємося на Нього. Але кому ж більше знати про закони такого внутрішнього перетворення і зростання Христа в нас, як не Матері, яка на собі пізнала істинність слів Предтечі: «Йому треба рости, а мені маліти»?
2025-12-15 00:00:00
Посвячення Богородиці. День 31: Вірність хрестильним обітницям

Посвячення Богородиці. День 31: Вірність хрестильним обітницям

У хрещенні ми вперше визнали Христа. Урочистою обітницею ми посвятили себе на служіння Йому. Але як легко ми переступаємо через ці священні зобов’язання! А ми ж таки є безроздільною власністю Христа. Тож підтвердимо цю тотальну залежність, свідомо здійснюючи свою посвяту Ісусові через Марію. Тоді наша Небесна Мати допоможе нам вірніше виконувати свою хрестильну обітницю в майбутньому.
2025-12-15 00:00:00
Посвячення Богородиці. День 30: Наша відповідь на любов Христа - пізнання Христа

Посвячення Богородиці. День 30: Наша відповідь на любов Христа - пізнання Христа

Щоби виявити Христові нашу взаємну любов, спочатку ми повинні намагатися якнайкраще Його пізнати. Це відбувається через читання з вірою Святого Письма і роздуми з любов’ю. І в цьому Марія є для нас взірцем, як сказано про Неї: «Марія ж зберігала всі ці слова, беручи до свого серця» (Лк 2,19).
2025-12-11 00:00:00
Посвячення Богородиці. День 29: Любов Христа у Пресвятому Таїнстві Вівтаря

Посвячення Богородиці. День 29: Любов Христа у Пресвятому Таїнстві Вівтаря

Перед своєю смертю Ісус Христос дав нам два великі подарунки: своє Тіло і свою Кров у Пресвятому Таїнстві Євхаристії, а також свою Матір. У Святому Причасті ми приймаємо Тіло, яке Ісус отримав від Марії. Тому не може бути жодного протиставлення справжньої любові до Марії і літургійно-євхаристійної побожності.
2025-12-11 00:00:00