Слухати Радіо

01:10

Розмова з екзорцистом

В ефірі

Духовні читання

02:00

Катехиза

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Меса

08:00

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:30

Годинки

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

"Апостол Павло завжди турбувався про утвердження християн у вірі", - отець Олег Саламон

Створено: 2021-09-20 00:00:00
Програма: Катехиза
Настоятель парафії святого Архангела Михаїла у Малехові отець Олег Саламон продовжив розповідати про місійні подорожі апостола Павла. Більш детально священник описав дорогу апостола з Коринту та відвідування християн в Ефесі.
"У подорожі до Ефесу з апостолом Павлом вирушив Тит, це ми знаходимо у ІІ посланні до Коринтян. Уривок з Біблії, Діяння Апостолів 19, 1-10, на перший погляд хронологічний, відкриває нам особу святого Павла, - розповідає отець Олег.

- Апостол виступає місіонером, душпастером, старшим над спільнотами, які він заложив. Одна із особливостей Павла є та, що святий турбується про утвердження братів у вірі, вселяє відвагу, виховує їх, веде до зростання та допомагає стати дорослими. Він не лише є великим проповідником, який привертає у християнство багато людей, але й продовжує їхню постійну формацію через присутність у житті".
"Сатана боїться того, хто на собі робить знак Хреста", - о.Андрій Немченко

"Сатана боїться того, хто на собі робить знак Хреста", - о.Андрій Немченко

У катехезі на «Радіо Марія» отець Андрій Немченко говорить про П’ятидесятницю як момент, коли Дух Святий не лише зійшов на апостолів, а й творить життя Церкви. Це розмова про повноту Божої присутності, яка робить людину храмом і дає силу жити вірою щодня.
2026-04-23 00:00:00
Користати час — це вірити, як коротке життя відкриває вічність

Користати час — це вірити, як коротке життя відкриває вічність

Отець Григорій Рогацький у катехезі на Радіо Марія роздумує над тим, як віра проявляється у щоденному використанні часу, звертаючись до євангельського діалогу Ісуса з жінкою-хананянкою. На прикладі Йосипа Сліпого та Любомира Гузара священник показує, як прожите життя стає відповіддю Богові і визначає вічність.
2026-04-22 00:00:00
Ліки для зранених душ: єпископ Ян Собіло про силу Божого милосердя

Ліки для зранених душ: єпископ Ян Собіло про силу Божого милосердя

Чи є гріх, який Бог не може простити? Як допомогти близьким, які роками не сповідалися, та чому віра не є лише «особистою справою»? У катехезі на Радіо Марія єпископ Ян Собіло розкриває значення Божого милосердя як єдиного дієвого способу зцілення духовних ран та закликає кожного стати «носіями» для тих, хто духовно паралізований.
2026-04-22 00:00:00
Хліб життя і пошук сенсу: про що насправді говорить шоста глава Євангелія

Хліб життя і пошук сенсу: про що насправді говорить шоста глава Євангелія

У цій програмі ви дізнаєтеся, що насправді означають слова Христа про Хліб життя, та як вони пов’язані з Пасхою, пустелею і досвідом віри. "Це запрошення відкрити глибший сенс Євангелія і зрозуміти, чому ми шукаємо Бога — з потреби чи з прагнення до справжнього життя", - отець Гжегож Вавжиняк, настоятель парафії святого Івана Павла II м. Рівне. Серія катехиз "До джерел нашої віри у Святій землі".
2026-04-21 00:00:00
"Смирення дарує людині свободу, а страх перетворюється на впевненість", - о. Рафал Мишковський

"Смирення дарує людині свободу, а страх перетворюється на впевненість", - о. Рафал Мишковський

"Для віруючої людини смирення зростає саме з цього усвідомлення: без Бога я нічого не можу. Але це не принижує, навпаки — допомагає тверезо оцінювати себе, без переоцінювання власних можливостей, але й без їх применшення", - отець-кармеліт Санктуарію Матері Божої Бердичівської Рафал Мишковський.
2026-04-20 00:00:00