Слухати Радіо

09:00

Молитовна лінія

В ефірі

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Розарій

13:00

Літургія Східний обряд

14:00

Пісня Перемоги

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Обережно, магія!

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Розарій

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

"Бажаю, щоб з ВОСКРЕСІННЯМ Христа воскресло добро в Україні!..." - митрополит Мечислав МОКШИЦЬКИЙ

Архієпископ Львівський говорив про пасхальний ТРИДІУМ та специфіку служіння священиків в нашій ДЕРЖАВІ...
У Львові 25 років тому було 8 священиків, а тепер 201! І це є для мене великою радістю. Ми розвиваємося, висвячуємо нових священиків. Щороку всі разом зустрічаємося в часі Євхаристії, потім залишаємося на Агапу, розмовляємо. Але такий стан справ, не означає, що час відпочивати. в Україні є відстані від парафії до парафії по 100-200 кілометрів. Ми молимося про нові покликання. Особлива потреба в пастирях існує в Луцькій дієцезії, Харьківсько-Запорізькій, Одесько-Сімферопільській. Я звернувся із закликом до духовенства Польщі не боятися їхати в Україну, бо багато думають, що у нас війна на всій території. Де які польські священики повернулися додому з початком війни, але де які приїхали у зворотньому напрямку!
Я дякую Радіо Марія, що ви є, і допомагаєте всім молитися. Зичу, щоб ви несли і надалі мир в нашу країну. Христос Воскрес!
Навчіться бачити Бога в історії!

Навчіться бачити Бога в історії!

Отець Міхал Бранкевич говорить про суд над живими та мертвими.
2025-06-12 00:00:00
Чому насправді новий храм спричинив хвилю хейту?

Чому насправді новий храм спричинив хвилю хейту?

Архітектурна студія Aranchii Architects представила проєкт храму Пресвятої Трійці Української Греко-Католицької Церкви на Оболоні.
2025-06-12 00:00:00
Яка пережити містичний досвід?

Яка пережити містичний досвід?

Отець Сворад Дуда розповідає про великих католицьких містиків. Програма з циклу передач "Історії духовного життя".
2025-06-09 00:00:00
Як розуміти Вознесіння Господнє?

Як розуміти Вознесіння Господнє?

Які перспективи відкриває для нас Вознесіння Ісуса Христа? Розповідає отець Міхал Бранкевич.
2025-06-09 00:00:00
Чому насправді Україна опинилася в демографічній катастрофі?

Чому насправді Україна опинилася в демографічній катастрофі?

В Україні продовжує поглиблюватися демографічна проблема. За даними дослідників, у нашій державі минулого року смертність переважала народжуваність у три рази!
2025-06-09 00:00:00