Слухати Радіо

Зараз в ефірі

08:10

Житія святих

В ефірі

Годинки

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Розарій

13:00

Свята Літургія з церкви Різдва Богородиці (Львів)

14:00

Пісня Перемоги

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Розарій

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

19:00

Молитовна лінія

«…Це можна тільки зрозуміти будучи там…» – сторінки ДАПу від капелана-кіборга Олега Марінченка

«Вірю все не марно» – капелан-кіборг з позивним Архітектор, який провів в ДАПі 28 днів, про духовний і людський вимір: «Серед бійців я не бачив людей, які зовсім були безчинними. Я бачив там людей в яких присутня совість. Це було видно і по тих питаннях, які вони ставили… Мене вражало, що людина опинившись в таких нелюдських обставинах, де смерті, незліченні поранення, але в ній лишається частка Божого творіння, яке не до кінця загинуло. Тому й було бажання бути поруч з тими хлопцями…».

«У стратегічному, тактичному і в усіх інших планах, ДАП не полишений, тільки вежа і новий термінал. А навколо досі є наші війська, які утримують злітну смугу, щоб на ній не приземлялась російська авіація з технікою, з військовими… Наші там до сих пір утримують позиції, вірю що все не марно…». 

«Вибору куди їхати в мене не було. Пробував в добровольчі батальйони, але, коли я прийняв рішення їхати в ДАП, Бог прибрав всякий страх і тремтіння з мого серця.

Хлопці для мене стали побратимами зв’язаними життям… це можна тільки зрозуміти будучи там…».

«Ісус коли проповідував грішникам любив цих людей. Я ще будучи в мирному житті ставив перед собою питання, чи я люблю людей, яким служу? Але на війні, Бог мене навчив любити цих людей, сильно любити, до сліз. Навчив бути всім серцем разом з ними і бути готовим разом з ними й померти, говорячи з ними про Бога, молячись за них, утішаючи, розраджуючи, молячись за їх проблеми домашні, вони ж як звичайні люди, мають свої проблеми і розчарування…».

«Бог являє свою славу і показує чи знаходиться капелан разом з бійцями чи ні. Це видно одразу по кількості поранених і двохсотих, ці цифри дуже різняться коли є присутність  капелана і коли ні… ».

«Україна себе називає християнською, якщо ми заявляємо що ми християни, що ми послідовники Христа, учні Христа і віруючі в Ісуса Христа – то Бог буде діяти. Як говориться в Старому Заповіті, і сяду і буду переплавляти і очищу золото від усякого бруду. Ось і зараз Бог переплавляє наші душі…». 

Самобичування, власяниця, аскеза: як насправді постили у середньовіччі?

Самобичування, власяниця, аскеза: як насправді постили у середньовіччі?

Гість програми Стефанія Демчук, кандидат історичних наук, асистент кафедри історії мистецтв, історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка та авторка книги "Доба постів і карнавалів", розповідає про традиції пережиття і практики Великого посту в середньовічній культурі.
«Люди вижили під окупацією і зараз втратили все. Ми маємо бути поруч», - отець В’ячеслав Гриневич SAC, виконавчий директор «Карітас-Спес Україна»

«Люди вижили під окупацією і зараз втратили все. Ми маємо бути поруч», - отець В’ячеслав Гриневич SAC, виконавчий директор «Карітас-Спес Україна»

Як виживають люди, котрі вижили під час окупації Херсонської області і зараз залишились без домівок через новий військовий злочин РФ? Хто допомагає їм вижити і повернутись у власні господарства? Про це розповів отець В’ячеслав Гриневич SAC, виконавчий директор Релігійної Місії «Карітас-Спес» РКЦ в Україні.
"9 тижнів до створення сім'ї" - дошлюбна підготовка у смартфоні

"9 тижнів до створення сім'ї" - дошлюбна підготовка у смартфоні

Співробітники волонтерської організації YWAM (Молодь з місією), співзасновники Центру Сімейного Життя, місіонери, викладачі християнських освітніх установ і семінарій, а також сімейні консультанти, подружжя і батьки двох синів - Юрій та Тетяна Соколовські розповідають про проєкт «9 тижнів до створення сім’ї» - онлайн-курс підготовки до шлюбу.
Хресна Дорога: 366 стояння

Хресна Дорога: 366 стояння

Молитва-роздуми працівників Національного офісу «Карітас-Спес Україна»
Читає: Тетяна Калініченко 
Музика:  Роман Григорів та Ілля Разумейко (використані фрагменти з опери-реквієму «Йов»)
Звукорежисер: Роман Люзан
Пустка, страх та осуд. Чому насправді Закхей виліз на дерево?

Пустка, страх та осуд. Чому насправді Закхей виліз на дерево?

Отець Валентин Матушевський коментує відомий євангельський епізод про Ісуса із Закхеєм (Євангеліє від Луки 19, 1-10).