Слухати Радіо

10:00

Розарій

В ефірі

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Хресна Дорога

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Новини

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Трансляція святої Меси із Катедрального собору Успіння Богородиці (Одеса)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

"Церква не змогла ігнорувати Майдан, бо там йшлося не про політичні питання, а про моральні. Вона мусила дати моральну оцінку людям, які того часу займали владу", - отець Юрій Блажиєвський

В програмі "Головред" говорили про роль Церкви на Майдані. З перших днів протестів разом з мітингувальниками ми стали помічати сестер монахинь, семінаристів та священиків. Також поміж іншими наметами ввесь період протистоянь постійно діяла каплиця, в якій регулярно звершувалися богослужіння. В наслідок цього виникло так зване богослів'я майдану, про яке в свій час заговорив богослов отець Кирило Говорун. У цих трагічних подіях Церква займала одне із найважливіших місць.
Церква ніколи не втручалась в політичне життя України. Так як це не є завдання Церкви. Вона немає до цього відношення. 
На Майдані відбулась подія далеко не політичного характеру. Це був соціальний протест цілого народу проти несправедливості і безправ’я тих, хто тоді займав владу. Там не йшося про боротьбу одної політичної сили з іншою, там йшлося про конституційне волевиявлення народовладдя. 
Церква не змогла ігнорувати Майдан, бо там йшлося не про політичні питання, а про моральні. А моральні питання - це якраз царина Церкви. Церква не мала права стояти осторонь і не висловлюватися. Вона мусила дати моральну оцінку людям, які того часу займали владу.
Відпустка без костелу: чи замінять Месу православний храм або онлайн-трансляція?

Відпустка без костелу: чи замінять Месу православний храм або онлайн-трансляція?

Разом із братом-францисканцем Андрієм Немченком говоримо про християнське розуміння відпочинку, його духовний зміст і місце в житті віруючої людини. Також шукаємо відповідь на запитання, як католику виконати недільний обов’язок під час відпустки, якщо поблизу немає католицького храму, та слухаємо розповіді слухачів про їхній літній відпочинок.
2026-07-09 00:00:00
Покутні псалми як шлях до справжнього навернення

Покутні псалми як шлях до справжнього навернення

У третій катехезі циклу «Псалом до душі» Михайло Сорокін роздумує над покутними псалмами, зосереджуючись на 32-му, 51-му та 130-му. Катехит пояснює, чому покаяння є основою християнської духовності та як через усвідомлення власного гріха людина відкривається на Боже милосердя.
2026-07-09 00:00:00
«Самоцензура — найефективніша поліція»: як страх змушує людину контролювати саму себе

«Самоцензура — найефективніша поліція»: як страх змушує людину контролювати саму себе

У вісімнадцятій катехезі циклу «Людина між Богом і безоднею» отець Віталій Козак продовжує роздуми над природою тоталітарних режимів, звертаючись до роману Маргарет Етвуд «Оповідь служниці». Центральною темою стала самоцензура — механізм, завдяки якому влада може контролювати людину навіть без постійного нагляду.
2026-07-08 00:00:00
"Згідно опитування Центру Разумкова 3-4% українців довіряють московському патріарху Кирилу", - Віктор Єленський

"Згідно опитування Центру Разумкова 3-4% українців довіряють московському патріарху Кирилу", - Віктор Єленський

В ефірі програми «Захристія» голова Державної служби України з етнополітики та свободи совісті Віктор Єленський проаналізував сучасний релігійний ландшафт України, взаємини між ПЦУ, УПЦ, УГКЦ та РКЦ, а також роль церковних лідерів у час війни. Гість також поділився своїм баченням майбутнього українського православ’я, згадав візит святого Папи Івана Павла ІІ до України та пояснив, які кроки, на його думку, необхідні для подолання церковного розділення.
2026-07-08 00:00:00
"Гріх в людині вбиває правду", - о.Міхал Бранкевич

"Гріх в людині вбиває правду", - о.Міхал Бранкевич

Священник Римсько-католицької Церкви отець Міхал Бранкевич у черговій катехезі циклу «Визнання віри» розмірковує над словами Символу віри «Визнаю одне хрещення на відпущення гріхів». Катехит пояснює, чому Церква має владу прощати гріхи, дану їй самим Христом, і наголошує, що гріх вбиває в людині правду та віддаляє її від Бога.
2026-07-06 00:00:00