Слухати Радіо

06:00

Дитяча катехиза

В ефірі

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Хресна Дорога

08:00

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:30

Годинки

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Розарій

13:00

Свята Літургія з церкви Різдва Богородиці (Львів)

14:00

Хресна Дорога

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Катехиза

Чи було Закарпаття охрещене на 130 років раніше за Хрещення Володимирове?

Сьогодні Церква Латинського обряду згадує двох братів, просвітителів слов'ян. Саме про їх стосунок до України будемо говорити в програмі "У Ваших намірах".
Історичну довідку дає магістр історії і мовознавець - Іван Покотило. Богословську думку нам висловить о. Андрій Боднарук
Кирило і Мефодій були македонцями. Щодо хрещення ними частини України, то варто цей міф розвінчати. Їх вплив був безсумнівно значним для України. Писемність розвивалася із великою швидкістю, адже археологи знаходять артифакти ІХ-Х століть, на яких написані слова кирилицею. Тож вклад Кирила і Мефодія на Європу беззаперечний, але щодо того, чи вони перебували на території сучасної України, історичних фактів не достатньо.
ДРУГИЙ ХРИСТОС: Таємниця чи реальність?

ДРУГИЙ ХРИСТОС: Таємниця чи реальність?

У цей особливий день — Великий четвер — ми згадуємо встановлення двох найважливіших таїнств: Священства та Євхаристії. Чому церква називає священника «Alter Christus» (другим Христом)? Який глибокий сенс прихований у жесті обмивання ніг, і чому навіть апостол Петро спочатку не міг цього збагнути?
2026-04-02 00:00:00
«Карітас Київ» у час війни: служіння, що відповідає на найглибші потреби.

«Карітас Київ» у час війни: служіння, що відповідає на найглибші потреби.

В ефірі програми «У ваших намірах» отець Роман Сиротич розповів, як «Карітас Київ» адаптував своє служіння до викликів повномасштабної війни. Йшлося про гарячі обіди, підтримку під час енергетичної кризи, міжнародну допомогу та ключову роль волонтерів у щоденній праці організації.
2026-04-02 00:00:00
Межа вдосконалення: коли прагнення перевершити себе стає загрозою

Межа вдосконалення: коли прагнення перевершити себе стає загрозою

У четвертій катехезі циклу про людину отець Віталій Козак говорить про головні виклики людини, яка прагне перевершити саму себе, і застерігає від небезпеки втрати гідності. «Проблема не в технології, проблема в серці того, хто її використовує», — наголошує монах-кармеліт, підводячи до глибшого питання про справжню природу людини.
2026-04-01 00:00:00
Православ’я між традицією і викликами часу: від імперської спадщини до сучасності

Православ’я між традицією і викликами часу: від імперської спадщини до сучасності

У програмі «Наближаючись до Православ’я» отець Петро Лопатинський розмірковує над православним політичним богослов’ям, звертаючись до подій ХХ століття та впливу західного світу на церковну свідомість. У центрі розмови — патристичний синтез, небезпека етнофілетизму та питання: чи здатне православ’я поєднати вірність традиції з відкритістю до розвитку.
2026-04-01 00:00:00
Великоднє Тридення: шлях від Таємної Вечері до Світлого Воскресіння — як пережити ці дні духовно

Великоднє Тридення: шлях від Таємної Вечері до Світлого Воскресіння — як пережити ці дні духовно

Що таке Пасхальне Тридення і чому ці три дні вважаються єдиним святом? У новому випуску програми «У ваших намірах» ми детально розбираємо значення Великого четверга, Страсної п'ятниці та Великої суботи. Ви дізнаєтеся про символіку омивання ніг, тишу біля Гробу Господнього, особливості Великодньої Вігілії та те, як правильно підготувати свою оселю й серце до зустрічі Воскреслого Христа.
2026-04-01 00:00:00