Слухати Радіо

19:00

Молитовна лінія

В ефірі

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Відкриваючи таємниці християнства

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

04:40

Біблійні читання

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

Чи провинився Фома?

Отець Валентин Матушевський коментував Євангелії від Йоана 20, 19-31. Якою була віра Апостола Фоми? Що означають слова Ісуса Христа "Прийміть Духа Святого?
19.А як звечоріло, того самого дня, першого в тижні, — а двері ж були замкнені там, де перебували учні: страхались бо юдеїв, — увіходить Ісус, став посередині та й каже їм: «Мир вам!» 20.Це промовивши, показав їм руки й бік. І врадувались учні, побачивши Господа. 21.І ще раз Ісус їм каже: «Мир вам!» Як мене послав Отець, так я посилаю вас.» 22.Це промовивши, дихнув на них і каже їм: «Прийміть Духа Святого! 23.Кому відпустите гріхи — відпустяться їм, кому ж затримаєте — затримаються.» 24.Тома ж, один з дванадцятьох, на прізвисько Близнюк, не був з ними, коли то прийшов був Ісус. 25.Тож повідали йому інші учні: «Ми Господа бачили.» Та він відрік: «Якщо не побачу на його руках знаків від цвяхів і не вкладу свого пальця у місце, де були цвяхи, а й руки моєї не вкладу в бік його, — не повірю!» 26.По вісьмох днях знову були вдома його учні, а й Тома з ними. І ввіходить Ісус, — а двері були замкнені! — стає посередині та й каже: «Мир вам!» 27.А тоді промовляє до Томи: «Подай сюди твій палець і глянь на мої руки. І руку твою простягни і вклади її у бік мій. Та й не будь невіруючий, — а віруючий!» 28.І відказав Тома, мовивши до нього: «Господь мій і Бог мій!» 29.І каже йому Ісус: «Побачив мене, то й віруєш. Щасливі ті, які, не бачивши, увірували!» 30.Ще й інші численні чудеса, що їх не списано у цій книзі, вчинив Ісус на очах у своїх учнів. 31.А ції — списано, щоб увірували ви, що Ісус — Христос, Син Божий, а вірувавши, — щоб мали життя в його ім'я.

http://osbm-buchach.org.ua/Bibliya/Yoan.html
Золота доба богослов’я: Хто такі Отці Церкви та чому їхнє вчення актуальне сьогодні?

Золота доба богослов’я: Хто такі Отці Церкви та чому їхнє вчення актуальне сьогодні?

У новому випуску програми на «Радіо Марія» ректор Інституту богословських наук отець Олег Жарук розповідає про фундаментальний період в історії християнства — золоту добу богослов’я. Ви дізнаєтеся, за якими критеріями визначають Отців Церкви, як формувалися головні догмати віри та чому запекла боротьба святого Августина проти єресі пелагіанства заклала основи нашого розуміння Божої благодаті.
2026-03-23 00:00:00
"Бог на кривих лініях пише прямо", - с.Марта Пшивара

"Бог на кривих лініях пише прямо", - с.Марта Пшивара

У продовження циклу катехиз про жінок з родоводу Ісуса, с.Марта Пшивара, провінційна настоятелька Згромадження Сестер Служниць Святого Духа в Україні, знайомить нас із історією Рути, яка залишається вірною, запрошуючи Бога у стосунки з ближніми.
2026-03-19 00:00:00
Людина без меж: прагнення розвитку чи небезпечна ілюзія контролю?

Людина без меж: прагнення розвитку чи небезпечна ілюзія контролю?

Чи прагнення вдосконалити себе є шляхом до повноти, чи прихованою спокусою втекти від своєї людяності? У третій катехезі циклу «Людина на межі між Богом і безоднею» отець Віталій Козак говорить про культ безсмертя, контроль над життям і ризик втрати справжньої цінності людини.
2026-03-18 00:00:00
Святий Йосиф: Тінь Небесного Отця та взірець святості у щоденності

Святий Йосиф: Тінь Небесного Отця та взірець святості у щоденності

Як поєднувати звичайну працю з Божою присутністю та знаходити надію в найтемніші часи? Модератор Руху Назаретських родин, отець Станіслав Свурка, ділиться глибокими роздумами про постать святого Йосипа — «тінь» Бога на землі, першого учня в школі Діви Марії та покровителя кожного трудівника.
2026-03-18 00:00:00
«Бути з Ісусом — стати подібним до Нього: між падінням Петра і нашою християнською ідентичністю»

«Бути з Ісусом — стати подібним до Нього: між падінням Петра і нашою християнською ідентичністю»

Чи видно в нас сьогодні учнів Христа, чи наше життя не заперечує Його? Отець Григорій Рогацький роздумує про те, як перебування з Ісусом формує нашу ідентичність і веде до справжньої дружби з Богом.
2026-03-17 00:00:00