Біблійні читання
Меса
Розарій
Коронка до Божого Милосердя
Святий дня
Молитва
Дитяча катехиза
Житія святих
Ранкова молитва
Меса
Дитяча катехиза
Житія святих
Годинки
Молитовна лінія
Розарій
У ваших намірах
Житія святих
Катехиза
Ангел Господній
Розарій
Як у Кані Галілейській, Ісусу Христос стає свідком кожного весілля, а тому чоловіку та дружині важливо пам'ятати дату свого весілля, той день, коли Господь поєднав дві долі й був запрошений у їхнє життя.
Католицька церква не дає розлучення оскільки немає на це права. Даючи владу Своїй Церкві перетворювати хліб і вино у Тіло і Кров Господні, хрестити та вінчати людей, Ісус не дав можливості повертати назад хліб і вино, «розхрещувати» чи «розвінчувати» людей.
З ранніх років християнства інститут шлюбу активно розвивався, про що свідчать праці Вчителів Церкви. Довгий час вважалось, що головним завданням подружжя є продовження людського роду, а після Тридентського Собору було визнано єдність і нерозривність шлюбу, тобто чоловік та дружина єднаються нерозривно до смерті одного з них.
"Як Бог залишається вірним, так і подружжя має залишатися вірним один одному", - наголошує сестра Василія.
У програмі «У Ваших намірах» брат-францисканець Андрій Немченко розмірковує над темою страху: звідки він виникає, у чому полягає його небезпека і як він впливає на духовне життя. Священник чітко розрізняє страх перед Богом і страх перед небезпекою. За його словами, будь-який страх можна подолати – у цьому допомагають віра, молитва та довіра до Бога. Про практичні кроки у боротьбі зі страхами й фобіями брат Андрій розповідає у програмі.
Про розпізнання дарів, час їхнього прояву та про те, як служити ними, розповідає монах-капуцин брат Сергій Губицький, настоятель монастиря Святого Йосифа Хрестителя у місті Старокостянтинів Хмельницької області. Брат Сергій не є священником, але його служіння охоплює багато напрямків. Він художник-іконописець, психолог, реставратор, скульптор, різьбяр по дереву, музикант, співак, агроном і господар. У програмі «У ваших намірах» брат ділиться своїм досвідом реалізації дарів як відповіддю на потреби часу та глибоким бажанням творити.