У програмі «У Ваших намірах» о. Міхал Бренкевич поділився особистою історією, як візит святого Папи Івана Павла ІІ у 2001 році став поштовхом до його переїзду в Україну та багаторічного служіння в Києві. Священник також розповів про хвилю навернень після папського візиту, відродження католицької ідентичності українців та найважливіші риси святого Папи.
У програмі "У ваших намірах" о.Міхал Бранкевич, духівний наставник дієцезіальної місійної семінарії «Redemptoris Mater», аналізує чергові наслідки війни в Україні, що вкотре вночі пережила знищеня традицій і пам'яток у Києві. Підкреслюючи, що страх впливає на наші відчуття, священник запрошує прагнути прийняти і практикувати ту перемогу, яку вже ми отримали через Ісуса на хресті, вмираючи і воскресаючи, стояти твердо у вірі, не піддаючись страху і ненависті.
"Більше доказів не буде. Цей знак і факт смерті Ісуса на хресті - єдиний і остаточний, що показує любов Бога до нас, - гооврить отець Міхал Бранкевич, духівний наставник дієцезіальної місійної семінарії «Redemptoris Mater», та зазначає, - зміст життя ми можемо зрозуміти лише коли починаємо любити так, як нас любить Бог. Ми маємо вміти використати можливості, що дає Бог".
Чому нам важливо сповідатися? На чому маємо зосередитися, коли йдемо до прийняття Святого Причастя, та як часто потрібно приступати до сповіді, ділиться в програмі "У ваших намірах" о. Міхал Бранкевич, духівний наставник дієцезіальної місійної семінарії «Redemptoris Mater». Священник зауважує: "Гріхи заперечують благодаті Божій через Причастя діяти в нашому житті."
Через Пресвятую Діву Марію ми отримуємо близькість до Бога, яка є нам потрібною, щоб шукати джерело нашої надії та любові. Культ Марії допомагає нам відчувати любов до нас Пресвятої Діви Марії, яка сама була переповнена любов'ю до Бога і ближнього. Отець Міхал Бранкевич, духівний наставник дієцезіальної місійної семінарії «Redemptoris Mater», пояснює чим особливий культ Діви Марії та Її образ в Церкві.