Слухати Радіо

Зараз в ефірі

08:15

Слово на кожен день

В ефірі

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Хресна Дорога

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Новини

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з Санктуарію Бога Отця Милосердного (Запоріжжя)

19:00

Молитовна лінія

Чому саме орган став найкращим оздобленням католицької Літургії?

У програмі "Мистецька вітальня" спілкувалися з Дмитром Тітенко, майстром органу, асистентом органіста Національного будинку органної та камерної музики України.
У часі розмови слухачі дізнатися про історію "короля музичних інструментів", його таємниці та особливості органу. А також чому саме цей інструмент став найкращим оздобленням католицької Літургії.
"Дуже вдячний батькам, що я у п'ять років вперше познайомився з органом, відвідавши концерт польського органіста Йоахима Грубіха. Ці враження пам'ятаю до сьогодні і від того часу з цим інструментом я не розлучався, - ділиться спогадами Дмитро.

- Про орган стало відомо вже дві тисячі років тому, походженням з античності. Цей інструмент створювався як прилад для вивчення звуку. Майстром, який його створив, вважається грецький механік Тесебій.
Отримавши інструмент у подарунок від Візантійського імператора Костянтина Копроніма, іспанський король у 757 році вперше розмістив орган у церкві, який грав у часі Літургії. З того часу цей музичний інструмент супроводжував та підносив вірних у спілкуванні з Богом".

"Ніхто не українізував так сильно українців, як наш ворог", - співачка Анжеліка Рудницька

"Ніхто не українізував так сильно українців, як наш ворог", - співачка Анжеліка Рудницька

"Ніхто не українізував так сильно українців, як наш ворог" - вважає гостя "Мистецької вітальні" Радіо Марія, президентка мистецької агенції "Територія А" Анжеліка Рудницька. Цього разу співачка і художниця поділиться своїми думками про війну, про сучасну українську музику, про справжніх артистів, про те, чому не варто перекладати відповідальність за наше майбутнє на військових.

Легендарний ансамбль "Калина" перед викликами сьогодення - розповідає гендиректорка Анастасія Комлікова

Легендарний ансамбль "Калина" перед викликами сьогодення - розповідає гендиректорка Анастасія Комлікова

Цього разу до "Мистецької вітальні" завітала генеральна директорка Українського фольклорно-етнографічного ансамблю «Калина», композиторка Анастасія Комлікова. Як нині живеться одному із найвідоміших колективів України, які виклики постали перед ним у зв'язку з війною, у чому ансамбль "Калина" нині бачить свою місію - про це і не тільки у програмі Ольги Галаненко. Родзинка ефіру - найновіші записи ансамблю, деякі з яких слухачі радіо "Марія" почули першими.
Відчуйте дух українського Різдва з неймовірною музикою Івана Небесного!

Відчуйте дух українського Різдва з неймовірною музикою Івана Небесного!

Напередодні Нового року за юліанським календарем гостем «Мистецької вітальні» став український композитор Іван Небесний. Митець, чия музика відома в Україні та у світі, поділився своїми думками щодо українського сьогодення і тим, яку роль бачить у ньому для себе. Композитор також подарував слухачам Радіо Марія свою музику – «Різдвяні симфонізми» - чарівні обробки українських колядок та щедрівок, і розповів історію їх створення.
Пісні Української звитяги 2022

Пісні Української звитяги 2022

У програмі "Мистецька вітальня" з Ольгою Галаненко знайомимо слухачів з піснями  Української звитяги, що сьогодні звучать по всій країні. 
"Наше сімейне життя - благословіння Бога!" - подружжя Красовських

"Наше сімейне життя - благословіння Бога!" - подружжя Красовських

На гостинах у "Мистецькій вітальні" цього разу - чарівне творче подружжя з 27-річним стажем Віктор та Стелла Красовські. Директор нотного видавництва "Мелосвіт" та продюсерка мистецької агенції "Музичний сад" поділилися тим, як Господь спонукав їх не полишати непросту музично-видавничу справу, як відкрив Стеллі її нове ім'я, а також тим, як їм вдається зберігати любов у подружжі. Слухачі мали нагоду оцінити Стеллу і як співачку, почувши кілька композицій у її виконанні.