38 річний священник очолив Бердичівський Всеукраїнський санктуарій Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії.
"Для мене подібне призначення - повна несподіванка. Жодних чуток про зміни не ходило. Тому моє запитання: чому саме я, виглядало цілком логічним.
Чи лякає мене думка, що серед братів, які служать у санктуарії я наймолодший? В мене є надія, що за місяць наш диякон Олександр буде висвячений, то тоді він буде наймолодшим!
В нашій спільноти є два екс-настоятелі, це отець Рафал і отець Павло, то в момент усвідомлення, що я стану їх настоятелем трохи хвилює. Але мені дарує надію Святе Письмо, там були часи, коли старші любили послухати голос молодшого, бо мали віру, що через нього говорить Господь!", - розповів отець Віталій Козак.
"Я мав передчуття до чогось іншого, - говорить священник. - Багато людей знає, я декілька місяців лікуюсь і досить серйозно. Тому думав, що ось-ось мої настоятелі вишлють мене на лікування. Чекав, що на останній зустрічі Делегатури, брати позитивно розглянуть питання мого виїзду, а вони розглянули позитивно інше питання.
Господь через наші немочі - дає певне очищення дякуючи хворобі. Маю не коронавірусний недуг. Хоч один мій друг, знаючи мій діагноз, сказав, що краще б це був коронавірус!
Деякі цінності в моїй голові змінилися. Я зрозумів, що багато речей є другорядними! Сподіваюсь, що після 22 травня, це дата моєї чергової реабілітації, буду вже здоровим, адже почуваюсь значно краще", - зазначив отець Віталій Козак.
До уваги слухачів нова катехиза отця Віталія Козака. Це третя програма, де священник говорить про дружбу людини та Бога. В цьому циклі катехит навчає через призму досвіду святої Терези від Ісуса. Під час програми звучать думки святої Терези, які вона залишила у своїх творах.
Отець Віталій Козак у черговій катехизі з циклу "Молитва - історія дружби" говорить про відносини та дружбу людини з Богом.
Які знаки Царства Небесного існують на землі?
Отець Міхал Бранкевич, розважаючи над євангельським уривком від Луки 21, 5-11, пояснює, що стане головним знаменням Апокаліпсису.
Отець Міхал Бранкевич згадує головні традиції радісного очікування Різдва в Польщі.