Слухати Радіо

08:15

Слово на кожен день

В ефірі

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Хресна Дорога

13:00

Свята Літургія з церкви Різдва Богородиці (Львів)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В Родині Радіо Марія

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Новини

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

"Чомусь в нас в країні люди часто тяжіють до тоталітаризму", - отець Микола Мишовський

Створено: 2017-10-20 00:00:00
Програма: Катехиза
В ці дні згадуємо соті роковини так званної "жовтневої революції", де свобода набрала іншого значення, а точніше зникла. Тому в ранковій катехезі говоримо на тему свободи людини
Комунізм знищив бачення свободи людини. Варто задати собі запитання: Звідки людина має свободу? На жаль в нас в країні люди часто тяжіють за тоталітаризмом. Вони кажуть, що тепер погано, бо є між чим вибирати. А колись був один варіант. Такого роду сигнали говорять, що люди тяжіють мати "хазяїна", а точніше відмовляються мислити, позбавляють себе волі. Свободу людині дав Бог! І терпеливо чекає правильного вибору.
«Коли людина перестає вірити в Бога, вона починає вірити у що завгодно», — про свободу вибору в роздумах Честертона

«Коли людина перестає вірити в Бога, вона починає вірити у що завгодно», — про свободу вибору в роздумах Честертона

У катехезі отець Віталій Храбатин продовжив аналіз книги Гілберта Кейта Честертона «Ортодоксія», зосередившись на темах матеріалізму, свободи та відповідальності людини. Священник пояснив, чому, за Честертоном, війни є наслідком людського вибору, а не Божої волі, та як втрата віри в Бога спонукає людину шукати інші об’єкти поклоніння.
2026-06-19 00:00:00
Шукай мир і прямуй до нього: шлях до святості у світі неспокою

Шукай мир і прямуй до нього: шлях до святості у світі неспокою

“Християнське життя — це постійна боротьба, але її головною метою є не лише перемога над недоліками, а збереження миру в серці за будь-яких обставин”, - говорить брат-капуцин Віктор Дешук. Катехизою про мир в серці розпочинаємо цикл духовних наук на тему “Шукай мир і прямуй до нього”.
2026-06-18 00:00:00
«Молитва як подих душі: шлях людини до живого спілкування з Богом»

«Молитва як подих душі: шлях людини до живого спілкування з Богом»

У ранковій катехезі отець Андрій Немченко розмірковував про сутність молитви та її значення в житті християнина. Священник пояснив, чому молитва є Божим даром, як вона допомагає переживати труднощі, дякувати за отримані благодаті та підтримувати живий зв’язок із Господом.
2026-06-18 00:00:00
«Внутрішній Месія»: о. Віталій Козак про спокусу контролювати людей і майбутнє

«Внутрішній Месія»: о. Віталій Козак про спокусу контролювати людей і майбутнє

«У кожному з нас живе маленький Месія, який прагне контролювати людей, події та майбутнє». У п’ятнадцятій катехезі циклу «Людина між Богом та безоднею» о. Віталій Козак розмірковує над темою «Внутрішній Месія» крізь призму роману Френка Герберта «Дюна».
2026-06-17 00:00:00
Серце Бога і серце людини

Серце Бога і серце людини

У черговій програмі “Катехиза” брат-капуцин Олександр Могильний розглядає глибокий зв'язок між Серцем Бога та серцем людини.
2026-06-17 00:00:00