Слухати Радіо

Зараз в ефірі

21:00

Вечірній ефір

В ефірі

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Школа лідерства

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

04:40

Біблійні читання

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

Дитячі страхи та їхні наслідки в дорослому житті

Створено: 2012-09-13
Передача:
Автор:
«Невроз очікування» - постійний неспокій, що переростає у тривожне передчуття майбутнього відходу матері, а потім очікування її повернення. Часта напруга емоційної сфери у зв’язку з порушенням контакту з мамою може мати як наслідок – розвиток реакцій тривожного типу. А як дитина реагує на чужих дорослих?  - іноді чужий зацікавлює увагу дитини, і на певний час дитина забуває про відсутність матері, але через деякий час, починається гострий неспокій, пошук матері. А доросла людина, що намагається грати «під маму» - викликає у дитини відчуття недовіри та неспокою. Як кваліфікувати дитячі страхи? Як допопмогти дитині справитися зі страхами в ранньому віці, щоби мінімалізувати їхні наслідки у дорослому житті? Про це та інше в передачі "Важко бути дитиною" Олександра Поліщука.  


У 8місяців у дитини підвищується чутливість до голосу матері та музичних звуків – дуже цікавий і унікальний період, який більше не повторюється, дитина розхитується в такт музики, отримує задоволення, ловлять звук мелодії, що подобається. Дитина може лякатися та плакати від появи в голосі матері незвичних чи неприємних інтонацій роздратування, загрози, коли тон підвищується, або навіть від голосного «не можна!». Також, налаштоване на голос матері, дитя 8 місяців чітко чує фальш чи награність в голосі ін.. людини – Навіть, якщо той посміхається, але його видають очі, де немає теплоти та щирості. І якщо такий дорослий буде намагатися активно вступати в контакт – дитина буде відчувати страх та неспокій. Таким чином вік 7-9 місяців – період підвищеної чутливості до виникнення тривоги, страху, неспокою. Цей період дуже важливий для наступного психологічного розвитку. Приклад – хлопчик 7 років, тихий, панічно боявся вчителя, боявся залишатися один вдома, мав головні болі – у 8 місяців захворів бронхітом, у матері не було часу на лікування, був госпіталізований, отримував ін’єкції, був відлучений від матері – на цьому фоні з’явився поштовх до розвитку в подальшому страху залишатися самому та страху спілкування в новому оточенні. 
Як кваліфікувати дитячі страхи? Як допопмогти дитині справитися зі страхами в ранньому віці, щоби мінімалізувати їхні наслідки у дорослому житті? Про це та інше в передачі "Важко бути дитиною" Олександра Поліщука.  
"Це те, що надихає!" - отець Олександр Зелінський про роботу в християнських ЗМІ

"Це те, що надихає!" - отець Олександр Зелінський про роботу в християнських ЗМІ

Християнські ЗМІ у медіапросторі.
Вибори-2020. Що отримала церква?

Вибори-2020. Що отримала церква?

В Україні відбулися вибори. Наскільки може збільшитись чи нівелюватись вплив християн на політичне майбутнє нашої країни - наріжна дискусія в програмі.
Як впливає фільм на людину та як обрати правильну стрічку, щоб вона принесла задоволення?

Як впливає фільм на людину та як обрати правильну стрічку, щоб вона принесла задоволення?

Вашій увазі авторська програма Олексія Погорєлова "Musa sapientum або просто банан", де ведучий разом зі спікерами розкриває тематику кіно. Гості ефіру: отець Павло Вишковський, який займається зйомками фільму "Вірити", та Антон Герасименко, християнський блогер, автор численних статтей, в тому числі про аналітику кіна.
Освіта в умовах карантину

Освіта в умовах карантину

Наші гості: кандидат філософських наук, директор загальноосвітньої школи Олеся Горгота та помічник Народного депутата, керівник секції Київської Малої Академії Наук, аспірант Карен Нікіфоров.
Наш вибір - Європа, але не в тому вигляді, у якому вона існує зараз!

Наш вибір - Європа, але не в тому вигляді, у якому вона існує зараз!

Говоримо в програмі Musa sapientum або просто Банан з філософом, автором книги “Міжмор’я. Майже втрачений шанс” Ігорем Загребельним та фінансистом, засновником Християнської служби порятунку Андрієм Оленчиком.